Turniej na maksy

Środa, 22 maja 2013

Wyniki oficjalne z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
142Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
13.0
18.0
PMPM/6667.1421
234Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6664.5419
316Piotr Klubiński
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6863.5718
427Elżbieta Czekaj
Sławomir Henclik
7.0
18.0
PMPM/6658.9516
538Kamil Puczyłowski
Zbigniew Dybizbański
0.0
1.5
AMA
PM
PM/6658.5314
628Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
18.0
18.0
WP
PM
PM/6658.3213
714Ryszard Rolka
Wojciech Skonieczny
4.0
4.0
DSDS/6857.0811
815Sławek Robel
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DSDS/6856.049
94Grzegorz Debita
Henryk Nowiński
2.5
2.5
DSDS/6854.357
1024Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
4.0
4.0
DSDS/6854.106
1144Krzysztof Przybielski
Robert Krawczyk
2.5
2.0
PMPM/6653.795
1210Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
7.0
2.5
DSDS/6853.104
1313Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
4.0
DSDS/6852.924
1436Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
4.0
PMPM/6652.454
1520Katarzyna Dufrat
Piotr Kulesza
7.0
2.5
WP
DS
DS/6852.333
1632Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
0.0
1.5
PMPM/6652.103
1746Wiesław Korpoliński
Benedykt Sikora
0.0
0.0
AMAPM/6650.813
1843Józef Gnaciński
Andrzej Pella
4.0
2.5
PMPM/6650.663
1921Marek Markowski
Janusz Pawlicki
12.0
4.0
WP
DS
DS/6850.622
201Paweł Litwiński
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/6850.602
216Krzysztof Obłój
Marcin Motykiewicz
2.0
2.0
DSDS/6850.332
2217Marcin Baj
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6850.321
2335Jan Makuch
Łukasz Kuczewski
0.0
0.0
AMAPM/6650.091
2447Wojciech Kobiela
Barbara Boros
1.5
1.0
PMPM/6649.751
2525Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PMPM/6649.41
267Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
13.0
1.5
WP
DS
DS/6849.37
2729Mirosław Małypan
Artur Toeplitz
2.0
4.0
PMPM/6648.82
2819Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
4.0
DSDS/6848.48
298Marian Ganicz
Andrzej Suchodolski
2.0
2.5
DSDS/68-0.1848.13
3018Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
4.0
4.0
DSDS/6847.33
3112Rob Helle
Michał Nowosadzki
5.0
19.0
DS
WP
DS/6846.99
3237Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6646.83
3311Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
12.0
13.0
DSDS/6846.77
349Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6846.73
352Kamila Kukuła
Marian Szymonowicz
2.0
7.0
DSDS/6846.60
3622Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
LB
DS
DS/6845.47
3739Michał Samet
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0

AMA
PM/6645.39
3841Michał Wróblewski
Marta Harat
2.0
0.0
PMPM/6645.30
3933Karol Dunst
Szczepan Chruścicki
0.5
4.0
PMPM/6645.01
403Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6844.96
4130Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMAPM/6644.71
4226Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/6644.58
4345Jan Pastudzki
Marcin Pastudzki
0.0
1.0
PMPM/6643.98
4423Anna Nowysz
Andrzej Gierczak
0.5
2.5
DSDS/6842.99
4548Paweł Łużecki
Vladimir Kolbun
0.5
0.0
PMPM/6642.04
465Bolesław Bernat
Ryszard Szymański
2.5
1.0
DSDS/6840.64
4731Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMAPM/6639.06
4840Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.0
PMPM/6639.05

Statystyka ośrodków...