Turniej testowy na maksy (w ramach KMP)

Poniedziałek, 9 września 2013

Wyniki z 13/13 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 146: M. Kanikowski - M. Kanikowski, 6.0, WP, WP/52

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1157: M. Wybranowski - J. Suszczyński, 6.5, WP NS 2 NTS SK-1 10030.12
1157: M. Wybranowski - J. Suszczyński, 6.5, WP NS 4 SW S8= 42021.69
1157: M. Wybranowski - J. Suszczyński, 6.5, WP NS 4 SW C6+2 48086.14
2156: A. Dymek - J. Kopras, 6.0, WP NS 3 NTW S10+1 63019.88
2156: A. Dymek - J. Kopras, 6.0, WP NS 2 NTW HK-2 10094.57
2156: A. Dymek - J. Kopras, 6.0, WP NS 2 SS D3+1 14062.65
3155: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP NS 5 C xS HA-1 10059.37
3155: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP NS 4 SW DK= 42053.05
3155: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP NS 4 SS CJ= 62058.74
4154: J. Melcer - M. Pędziński, 17.0, WP NS 1 NTE S6+1 12012.50
4154: J. Melcer - M. Pędziński, 17.0, WP NS 3 H xN D8-3 8002.98
4154: J. Melcer - M. Pędziński, 17.0, WP NS 3 NTE S6= 40061.90
5165: P. Surdyk - J. Łaniewska, 2.5, WP NS 5 HE DA+1 68033.93
5165: P. Surdyk - J. Łaniewska, 2.5, WP NS 2 HE DJ+2 17048.80
5165: P. Surdyk - J. Łaniewska, 2.5, WP NS 4 SW H4= 42059.52
6162: O. Bestrzyński - J. Mścisz, 26.0, WP/MP NS 5 CS S2-1 5050.00
6162: O. Bestrzyński - J. Mścisz, 26.0, WP/MP NS 4 CN S5-2 2005.95
6162: O. Bestrzyński - J. Mścisz, 26.0, WP/MP NS 2 DW CQ+1 11010.71
7163: S. Piechocki - J. Nowak, 16.0, WP NS 4 CS S9-2 20010.71
7163: S. Piechocki - J. Nowak, 16.0, WP NS 4 SE CA+3 71065.48
7163: S. Piechocki - J. Nowak, 16.0, WP NS 3 DS H8-2 10011.31
8160: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP EW 4 HN C3= 6205.24
8160: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP EW 3 NTS C3= 4003.30
8160: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP EW 3 NT xE D10-1 10030.54
9161: M. Sosiński - T. Wasilewski, 8.0, WP EW 3 HS D6= 1401.81
9161: M. Sosiński - T. Wasilewski, 8.0, WP EW 3 NTN SJ= 60019.28
9161: M. Sosiński - T. Wasilewski, 8.0, WP EW 3 NTN S10+2 46042.77
10167: W. Robak - S. Masternak, 6.0, WP EW 3 NTW S4+1 63098.19
10167: W. Robak - S. Masternak, 6.0, WP EW 6 NTN S4= 144024.70
10167: W. Robak - S. Masternak, 6.0, WP EW 2 SE D9+1 14049.39
 +/-
 WYNIK37.84
 MIEJSCE168