Turniej na maksy

Poniedziałek, 20 maja 2013

Wyniki oficjalne z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
112Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6767.3625
244Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
19.0
12.0
MPMP/4063.5024
3102Marek Klatkiewicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPWP/3062.1023
493Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPWP/3061.3822
527Zbigniew Kowalczyk
Bartosz Maszczyk
0.0
0.5
LDLD/4861.3821
6108Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPWP/3061.0120
747Mirosław Kwiatkowski
Czesław Myszczyszyn
1.0
2.5
MPMP/4060.5920
845Zdzisław Gędłek
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MPMP/4060.4319
975Bogusław Sygulski
Tadeusz Urbanek
2.5
4.0
PKPK/5159.8118
1050Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMP/4059.3317
1185Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
2.5
12.0
WPWP/3058.3216
1291Cezary Serek
Piotr Busse
7.0
18.0
WPWP/3058.3115
1311Piotr Klubiński
Mariusz Kowalczyk
7.0
2.5
DSDS/6758.0114
1480Jan Lipior
Tomasz Mazur
4.0
1.0
PKPK/5157.9813
152Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
2.0
DSDS/6757.5212
1672Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
7.0
MPMP/4157.2611
1735Jarosław Szczygieł
Mariusz Nowak
2.5
7.0
MAMA/6557.1311
1822Andrzej Kaźmierczak
Teresa Pudelewicz
4.0
2.5
LDLD/4857.0510
1917Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
4.0
4.0
DSDS/6756.919
2049Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MPMP/4056.638
2187Jerzy Mścisz
Justyna Stachowiak
13.0
2.5
MP
WP
WP/3056.257
2269Piotr Markiewicz
Maciej Rodzaj
4.0
4.0
MPMP/4156.226
2331Rafał Maszenda
Danuta Krupnik
1.5
4.0
MA
LD
MA/6555.665
24103Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
4.0
WPWP/3055.415
2592Maciej Wybranowski
Janusz Suszczyński
4.0
2.5
WPWP/3054.965
2652Kazimierz Chłobowski
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/4054.745
2768Marek Surmiak
Andrzej Broda
4.0
12.0
MPMP/4154.525
2819Rafał Imiela
Piotr Wnuk
2.5
2.5
LDLD/4854.505
297Barbara Radomska
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DSDS/6754.465
3059Magdalena Lankosz
Tadeusz Tunajek
7.0
7.0
MPMP/4054.464
31105Grażyna Busse
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
7.0
4.0
WPWP/3053.904
3239Tomasz Kluz
Jarosław Posłuszny
7.0
7.0
MPMP/4053.814
3383Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
2.5
4.0
PKPK/5153.534
3471Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
1.5
PK
MP
MP/4153.424
3521Andrzej Mikołajewski
Robert Misztal
0.0
0.0
LDLD/4853.284
3686Paweł Małecki
Marek Sosiński
7.0
4.0
WPWP/3053.213
3754Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
4.0
MPMP/4052.453
3858Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
7.0
12.0
MPMP/4052.433
3962Anna Kukla
Leszek Gabriel
2.0
7.0
MPMP/4152.333
4051Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
4.0
MPMP/4051.703
4173Władysław Słowik
Tadeusz Murczek
7.0
7.0
MPMP/4151.653
42110Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
12.0
WPWP/3051.563
4324Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
4.0
4.0
LDLD/4851.542
4410Dariusz Budnik
Wojciech Peisert
0.5
1.5
DSDS/6751.452
4582Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.0
1.5
PKPK/5151.182
4667Adam Stono
Jerzy Stępień
7.0
2.5
PK
MP
MP/4151.002
4732Ireneusz Głowacki
Adam Amrozy
2.5
2.5
MAMA/6550.882
4834Jerzy Maszenda
Michał Maszenda
1.5
1.0
MAMA/6550.612
4929Krzysztof Fleming
Bolesław Krzewski
7.0
7.0
LDMA/6550.611
5018Ryszard Korotko
Wiesław Musiałczyk
2.0
1.5
DSDS/6750.601
5161Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
1.5
4.0
MPMP/4150.571
528Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6750.561
535Artur Pacelt
Andrzej Robak
2.5
2.5
DSDS/6750.511
5465Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/4150.461
5556Eugenia Stefanów
Reginald Sukiennik
1.0
7.0
MPMP/4050.37
5676Zygmunt Szczudło
Jerzy Matelowski
1.5
1.5
PKPK/5150.29
5742Adam Serafin
Józef Barczyk
4.0
4.0
MPMP/4050.27
5826Marek Kaźmierczak
Jan Ruszkiewicz
0.0
0.0
LDLD/4850.26
59106Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
2.5
2.5
WPWP/3050.12
6015Marcin Motykiewicz
Wojciech Szałapak
2.0
2.5
DSDS/6749.68
6114Rafał Osowski
Krzysztof Obłój
1.5
2.0
DSDS/6749.36
6277Józef Mróz
Bogdan Ortyl
0.0
0.0
NZPK/5149.33
6348Marek Jaworski
Grzegorz Superson
7.0
7.0
MPMP/4049.07
6478Marek Szczudło
Jan Warchoł
1.5
1.5
PKPK/5149.05
6540Bożena Czarska
Adam Matyasik
7.0
4.0
MPMP/4048.99
6695Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
7.0
2.5
WPWP/3048.89
6743Małgorzata Praszałowicz
Mirosław Sady
4.0
7.0
MPMP/4048.80
6888Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WPWP/3048.80
6990Marek Szukała
Marcin Pędziński
13.0
13.0
WPWP/3048.70
703Bogusław Chmielewski
Bogdan Sokół
4.0
2.5
DSDS/6748.40
7181Damian Smulski
Ryszard Jackowski
2.0
2.5
PKPK/5148.30
7289Krystian Ostrowski
Andrzej Ostrowski
1.5
1.0
DSWP/3048.16
73101Marek Janik
Roman Mączkowski
4.0
4.0
WPWP/3047.70
7464Krzysztof Kapusta
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/4147.48
75104Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
4.0
2.5
WPWP/3047.44
7630Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
2.5
2.5
MAMA/6547.33
7737Leszek Faber
Marek Dąbek
2.0
1.5
MPMP/4047.14
7836Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
4.0
MAMA/6546.85
7941Halina Święch
Jan Kaleta
4.0
0.5
MPMP/4045.64
806Wojciech Skonieczny
Krzysztof Lewandowski
4.0
4.0
DS
WP
DS/6745.59
81100Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
4.0
4.0
WPWP/3045.46
8263Zbigniew Świderek
Bronisław Micek
2.5
7.0
MPMP/4145.26
83109Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
1.5
WPWP/3045.01
8438Stanisław Jaros
Marek Kiepura
4.0
4.0
MPMP/4044.85
8520Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
2.5
0.0
LDLD/4844.38
8653Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
2.5
MPMP/4044.06
871Aleksander Czajka
Janusz Piernikowski
7.0
7.0
DSDS/6743.95
8813Antoni Słowik
Mariusz Słowik
2.5
2.0
DSDS/6743.83
94Janusz Kopras
Zbigniew Kaczorowski
2.0
1.5
WPWP/3043.83
9074Robert Mostek
Zbigniew Szkołut
2.0
4.0
MPMP/4143.54
9166Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
0.0
2.0
MPMP/4143.53
9270Witold Stachnik
Wacław Sypień
4.0
4.0
MPMP/4142.74
9316Marian Iwanek
Ryszard Mazurkiewicz
1.0
0.0
DSDS/6742.44
9457Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/4042.20
9598Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.0
2.5
WPWP/3041.84
9625Stanisław Zbroja
Lesław Pyda
0.0
0.0
LDLD/4841.82
974Zdzisław Malkiewicz
Leszek Haber
2.5
4.0
DSDS/6741.62
98107Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
7.0
4.0
WPWP/3041.06
9979Józef Turecki
Mieczysław Cisło
2.0
0.0
PK
PK/5141.05
10033Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.0
4.0
MAMA/6540.92
10146Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
2.5
2.0
MPMP/4040.36
10284Andrzej Stasiński
Zbigniew Kozioł
4.0
2.5
PKPK/5139.47
1039Władysław Gosiewski
Stanisław Zapaśnik
2.5
2.5
DSDS/6737.74
10460Michał Omielski
Stefan Polański
5.0
2.5
USA
MP
MP/4037.44
10523Zbigniew Dworzyński
Jerzy Łuniewski
0.0
0.0
LDLD/4835.79
10699Maciej Kokorniak
Piotr Długi
0.0
0.0
WPWP/3033.11
10796Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
1.5
WPWP/3032.74
10855Zdziasław Baran
Jerzy Dobrowolski
0.0
0.0
MPMP/4030.74

Statystyka ośrodków...