Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 24 września 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
121Jakub Patreuha
Marian Kupnicki
2.5
17.0
DS
WP
DS/723.6055.7313
238Krzysztof Chełstowski
Piotr Stefanów
0.5
1.5
PM
MP
PD/4154.5112
344Eugenia Stefanów
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
MPPD/4139.2011
41Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6737.9410
519Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6030.909
623Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/723.6029.378
733Alicja Małyszko
Dariusz Sterniczuk
2.5
5.0
PDPD/4129.306
842Marian Krasowski
Jarosław Roszczenko
4.0
2.0
PDPD/4129.135
98Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
4.0
DSDS/6726.734
1040Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WPPD/4126.553
1118Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
4.0
2.5
DSDS/723.6024.653
1222Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6023.723
1345Zbigniew Klimczak
Jolanta Wilkosz
3.0
0.0
WP
MA
PD/4123.063
146Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6721.792
1543Janusz Kuśmierczyk
Stanisław Ciach
2.0
3.0
OPPD/4121.772
167Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/6717.542
179Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/6713.582
1841Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPPD/4112.892
1946Zenon Kaczmarek
Jarosław Romaniuk
5.0
9.0
WP
PM
PD/4111.571
2039Barbara Jarota-Romaniuk
Jolanta Romaniuk
9.0
0.0
MAPD/4111.231
215Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/678.321
2212Anna Jankowska
Radosław Osiński
2.0
1.0
DS
WP
DS/675.271
2313Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/674.371
2410Jerzy Gładysz
Janusz Kowalski
12.0
1.0
DSDS/670.14
2530Piotr Wróblewski
Iwona Wróblewska
1.0
0.5
MAPD/41-0.29
262Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/67-1.56
2725Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-2.00
2814Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-5.15
2928Elżbieta Grodecka
Beata Olesińska
0.0
0.0
MAPD/41-5.39
304Marek Bałdysz
Zbigniew Sosna
13.0
4.0
DSDS/67-7.74
3135Jacek Sroczyński
Andrzej Biliński
0.0
0.0
DSPD/41-7.76
3216Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
2.0
1.5
DSDS/723.60-11.95
3324Waldemar Siuda
Rafał Molenda
12.0
2.0
DSDS/723.60-13.73
3436Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAPD/41-15.00
3534Sławomir Juchnicki
Piotr Latała
5.0
4.0
PDPD/41-16.58
3615Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DSDS/723.60-19.71
3732Tamara Cesarz
Danuta Szczepanik
0.0
0.0

LD
PD/41-20.99
3817Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/723.60-29.92
3937Aleksander Zatke
Robert Barankiewicz
0.0
0.0
LDPD/41-36.37
4031Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
PD/41-39.07
4120Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.60-51.05
423Waldemar Majewski
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSDS/67-52.53
4327Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPD/41-52.70
4429Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
1.5
1.5
MAPD/41-65.08
4511Bolesław Bernat
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/67-68.70

Statystyka ośrodków...