Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 24 września 2015
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
21
Jakub Patreuha
Marian Kupnicki
2.5
17.0
DS
WP
DS/72
3.60
55.73
13
2
38
Krzysztof Chełstowski
Piotr Stefanów
0.5
1.5
PM
MP
PD/41
54.51
12
3
44
Eugenia Stefanów
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
MP
PD/41
39.20
11
4
1
Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DS
DS/67
37.94
10
5
19
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
3.60
30.90
9
6
23
Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/72
3.60
29.37
8
7
33
Alicja Małyszko
Dariusz Sterniczuk
2.5
5.0
PD
PD/41
29.30
6
8
42
Marian Krasowski
Jarosław Roszczenko
4.0
2.0
PD
PD/41
29.13
5
9
8
Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
4.0
DS
DS/67
26.73
4
10
40
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WP
PD/41
26.55
3
11
18
Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
4.0
2.5
DS
DS/72
3.60
24.65
3
12
22
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
3.60
23.72
3
13
45
Zbigniew Klimczak
Jolanta Wilkosz
3.0
0.0
WP
MA
PD/41
23.06
3
14
6
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
21.79
2
15
43
Janusz Kuśmierczyk
Stanisław Ciach
2.0
3.0
OP
PD/41
21.77
2
16
7
Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
17.54
2
17
9
Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DS
DS/67
13.58
2
18
41
Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WP
PD/41
12.89
2
19
46
Zenon Kaczmarek
Jarosław Romaniuk
5.0
9.0
WP
PM
PD/41
11.57
1
20
39
Barbara Jarota-Romaniuk
Jolanta Romaniuk
9.0
0.0
MA
PD/41
11.23
1
21
5
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
8.32
1
22
12
Anna Jankowska
Radosław Osiński
2.0
1.0
DS
WP
DS/67
5.27
1
23
13
Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DS
DS/67
4.37
1
24
10
Jerzy Gładysz
Janusz Kowalski
12.0
1.0
DS
DS/67
0.14
25
30
Piotr Wróblewski
Iwona Wróblewska
1.0
0.5
MA
PD/41
-0.29
26
2
Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DS
DS/67
-1.56
27
25
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
-2.00
28
14
Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DS
DS/67
-5.15
29
28
Elżbieta Grodecka
Beata Olesińska
0.0
0.0
MA
PD/41
-5.39
30
4
Marek Bałdysz
Zbigniew Sosna
13.0
4.0
DS
DS/67
-7.74
31
35
Jacek Sroczyński
Andrzej Biliński
0.0
0.0
DS
PD/41
-7.76
32
16
Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
2.0
1.5
DS
DS/72
3.60
-11.95
33
24
Waldemar Siuda
Rafał Molenda
12.0
2.0
DS
DS/72
3.60
-13.73
34
36
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
PD/41
-15.00
35
34
Sławomir Juchnicki
Piotr Latała
5.0
4.0
PD
PD/41
-16.58
36
15
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DS
DS/72
3.60
-19.71
37
32
Tamara Cesarz
Danuta Szczepanik
0.0
0.0
LD
PD/41
-20.99
38
17
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
3.60
-29.92
39
37
Aleksander Zatke
Robert Barankiewicz
0.0
0.0
LD
PD/41
-36.37
40
31
Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
PD/41
-39.07
41
20
Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DS
DS/72
3.60
-51.05
42
3
Waldemar Majewski
Barbara Radomska
3.0
3.0
DS
DS/67
-52.53
43
27
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PM
PD/41
-52.70
44
29
Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
1.5
1.5
MA
PD/41
-65.08
45
11
Bolesław Bernat
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
-68.70
Statystyka ośrodków...