Turniej na maksy

Środa, 23 września 2015

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
183Zenon Kaczmarek
Janusz Kuśmierczyk
5.0
2.0
WP
OP
PD/4165.3425
2114Jacek Sikora
Marcin Osmański
4.0
3.0
PMPM/6664.6125
360Marek Jaworski
Witold Stachnik
12.0
7.0
MPMP/4062.0424
439Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MPMP/4061.5923
511Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
17.0
3.0
MA
WP
DS/6861.1122
6102Józef Pochroń
Jacek Lew
19.0
13.0
PMPM/6660.8322
7141Waldemar Bąk
Paweł Biś
1.5
1.0
WPWP/24459.6021
869Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9558.8820
985Roman Kruk
Andrzej Prasalski
7.0
5.0
PDPD/4158.2620
10121Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/24458.2419
11146Marek Górny
Sebastian Nowacki
4.0
3.0
WPWP/24458.1718
1215Robert Księżopolski
Maciej Rochowicz
4.0
5.0
DSDS/6858.0318
1332Andrzej Żurek
Adolf Bocheński
13.0
12.0
MP
WM
MP/4057.9817
1452Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
3.0
MPMP/4057.8416
1581Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
1.5
1.5
MAPD/4157.5516
1619Piotr Dobecki
Krzysztof Tumielewicz
3.0
9.0
LBLB/12757.5515
17126Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/24457.4214
18108Antoni Sękowski
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PMPM/6657.2514
19119Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24457.1813
2022Barbara Guziewicz
Ryszard Łokcik
3.0
0.0
LBLB/12757.0212
21144Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24456.7912
2242Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
5.0
5.0
MPMP/4056.7011
23122Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24456.3410
2435Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
12.0
9.0
MPMP/4056.2210
25100Agata Chojnicka
Piotr Zatorski
2.0
17.0
PM
DS
PM/6656.199
26105Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
17.0
WP
PM
PM/6656.178
27106Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
3.0
PMPM/6655.908
2843Adam Lenda
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MPMP/4055.747
2977Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
9.0
12.0
SLOP/9555.656
304Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DSDS/6855.396
31136Barbara Łukaszewska
Henryk Duszyński
2.5
3.0
WPWP/24455.245
32129Jan Borychowski
Karol Mońko
12.0
4.0
LB
WP
WP/24455.075
3331Bartłomiej Igła
Wojciech Gaweł
12.0
17.0
MP
MA
MP/4054.865
3461Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
11.0
MPMP/4054.865
3576Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9554.225
36142Leszek Rosochowicz
Przemysław Hauser
5.0
9.0
WPWP/24454.195
3784Zbigniew Sabała
Stanisław Ciach
12.0
3.0
WP
OP
PD/4153.805
3887Bronisława Sroczyńska
Andrzej Biliński
0.0
0.0
DSPD/4153.745
3956Edward Warząchowski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4053.705
4059Piotr Kamiński
Łukasz Stworzewicz
4.0
0.5
MP
SL
MP/4053.544
4180Adam Popławski
Sławomir Juchnicki
5.0
5.0
PDPD/4153.544
42139Rafał Szymański
Maciej Mizerka
4.0
2.5
WPWP/24453.384
4365Andrzej Duda
Piotr Klichta
3.0
4.0
OPOP/9553.374
4490Zbigniew Klimczak
Zbigniew Bera
3.0
4.0
WPPD/4153.214
45147Jerzy Nowak
Adam Peszke
12.0
4.0
WPWP/24453.184
465Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/68-0.3653.114
4745Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.5
1.5
MPMP/4052.904
48111Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/6652.884
49127Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24452.853
5023Wojciech Kurzawski
Wojciech Waszkowiak
5.0
12.0
LBLB/12752.793
5193Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
9.0
9.0
MA
PM
PD/4152.623
5254Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
WP
SL
MP/4052.583
53131Sławomir Tomaszewski
Tomasz Powęzka
1.0
1.0
WPWP/24452.393
5429Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/4052.363
5592Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
1.5
1.5
MPPD/4152.253
56110Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
4.0
3.0
PMPM/6652.193
5757Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4052.112
58104Krzysztof Przybielski
Aleksander Kasprzak
3.0
18.0
PMPM/6652.062
5924Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
11.0
18.0
LBLB/12752.042
6030Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/4052.002
613Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/68-0.1851.712
62133Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WPWP/24451.642
6375Adrian Spyrka
Tomasz Tapper
3.0
1.5
OPOP/9551.602
64123Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WPWP/24451.412
6566Jan Glenz
Leopold Przygoda
3.0
4.0
OPOP/9551.342
6653Andrzej Borek
Kazimierz Chłobowski
5.0
11.0
MPMP/4051.301
6789Jarosław Roszczenko
Piotr Latała
2.0
4.0
PDPD/4151.301
6871Dionizy Kogut
Julian Mroziak
0.0
4.0

OP
OP/9551.231
69124Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
1.5
WPWP/24450.931
7072Edward Dorosz
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OPOP/9550.911
7114Wojciech Lubas
Henryk Nowiński
5.0
4.0
DSDS/680.3650.801
7298Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
WM
PM/6650.791
7368Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9550.781
742Marian Szymonowicz
Lech Warężak
11.0
9.0
DSDS/6850.421
75128Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WPWP/24450.40
7617Tomasz Nowakowski
Andrzej Choniawko
5.0
13.0
LB
ZP
LB/12750.24
7764Aleksandra Jurkiewicz
Maciej Szczerczak
5.0
3.0
MPMP/40-0.4250.22
78132Krzysztof Staśkiewicz
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
WP
LD
WP/24450.17
7927Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/4049.91
808Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/680.7149.90
81115Danuta Żabicka
Lechosław Suszka
5.0
4.0
PMPM/6649.63
82150Dominik Malkowski
Piotr Śmieliński
2.0
3.0
WPWP/24449.39
8310Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6849.29
8444Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MPMP/4049.26
8518Radosław Liskowiak
Grzegorz Pogodziński
5.0
5.0
LBLB/12749.18
8655Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/4049.14
879Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6849.11
88113Aleksander Górski
Robert Krawczyk
1.5
3.0
PMPM/6649.09
8958Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
0.5
2.0
MPMP/4049.01
9086Tamara Cesarz
Danuta Szczepanik
0.0
0.0

LD
PD/4148.96
91134Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
3.0
2.0
WPWP/24448.71
9241Marek Witek
Maciej Kliś
21.0
2.5
SL
MP
MP/4048.67
93138Jacek Wędrychowicz
Marek Janik
12.0
4.0
WPWP/24448.61
941Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DSDS/680.3648.56
95148Mikołaj Cankudis
Michał Pilawski
1.0
0.0
WPWP/24448.55
9649Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
3.0
MPMP/4048.49
9747Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
SL
MP
MP/4048.49
9821Beata Golec
Andrzej Stefanowicz
3.0
3.0
LBLB/12748.14
9946Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/4048.09
10063Jacek Kalinowski
Waldemar Rybka
7.0
4.0
MPMP/4048.01
10170Mirosław Urbanek
Antoni Żółtański
3.0
3.0
OPOP/9547.97
102116Wojciech Rudnicki
Krzysztof Borkowski
1.0
3.0
PMPM/6647.96
10382Piotr Wróblewski
Jolanta Wilkosz
1.0
0.0
MAPD/4147.79
10434Jarosław Dębicki
Janusz Wrześniak
5.0
2.0
SW
MP
MP/4047.76
10537Bogusław Wardzała
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/4047.72
1067Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DSDS/68-0.5447.52
1076Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DSDS/68-0.1847.46
10891Aleksander Zatke
Robert Barankiewicz
0.0
0.0
LDPD/4147.15
10974Wojciech Stodolnik
Zdzisław Szyksznian
1.0
3.0
OPOP/9547.11
110140Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24446.83
111109Karol Dunst
Arkadiusz Matyjas
2.0
1.0
PMPM/6645.72
112120Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WPWP/24445.65
11328Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/4045.48
114101Paweł Łużecki
Waldemar Madej
1.5
0.0
PMPM/6645.45
115143Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WPWP/24445.43
11697Marek Piętak
Dariusz Milewski
1.0
1.5
PMPM/6645.39
11795Marian Krasowski
Alicja Małyszko
4.0
2.5
PDPD/4144.99
118135Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
1.5
2.5
WPWP/24444.97
119125Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24444.85
12016Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6844.74
12194Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPPD/4144.51
12212Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6844.03
12367Eryk Hamerski
Jerzy Nogański
2.5
3.0
OPOP/9543.55
124107Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6642.97
12573Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9542.90
126145Maciej Wybranowski
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WPWP/24442.51
12736Zdzisław Gędłek
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4042.37
12820Grażyna Gruszczyńska
Andrzej Garczyński
4.0
4.0
LBLB/12741.77
129118Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/24441.61
13025Edward Sajkowski
Bogdan Jeżewski
3.0
0.0
LBLB/12741.27
131130Maciej Masłowski
Wojciech Kaniewski
0.5
4.0
WPWP/24441.01
132149Barbara Speth
Sławomir Speth
1.0
1.0
WPWP/24440.50
13378Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9540.48
13496Elżbieta Brewińska
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
PD/4139.82
135137Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24439.76
13640Tytus Bisping
Jan Kasprzyk
5.0
0.5
MPMP/4039.70
13750Stanisław Gorzula
Kazimierz Turkiewicz
0.0
0.0
MPMP/4039.53
13833Piotr Ludwikowski
Leszek Ludwikowski
5.0
0.5
MPMP/4039.30
13988Krystyna Marson
Roman Dukindorf
0.0
0.0

MA
PD/4138.97
14013Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
DSDS/68-0.3638.62
14138Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4038.46
142103Maria Firgon
Andrzej Dobkowicz
0.0
3.0
PMPM/6638.21
14351Jacek Brózda
Mirosław Kołton
3.0
9.0
MPMP/4037.53
14448Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
1.0
MPMP/4037.28
145117Zdzisław Stryła
Michał Zdun
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24437.04
14679Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPD/4136.20
14799Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
0.0
0.0
WM
AMA
PM/6626.62

Statystyka ośrodków...