Turniej na maksy
Poniedziałek, 21 września 2015
Wyniki z 18 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
96
Rafał Maszenda
Piotr Pęsiek
2.5
2.5
MA
MA/86
67.05
33
2
151
Tadeusz Wałkuski
Bogdan Zakrzewski
5.0
7.0
PD
PD/70
66.18
33
3
13
Janusz Drozdowski
Zbigniew Sobczyk
12.0
12.0
DS
DS/67
63.66
32
4
167
Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PK
PK/51
63.33
31
5
132
Stanisław Ciach
Zenon Kaczmarek
3.0
5.0
OP
WP
PD/41
62.49
31
6
12
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
3.0
1.5
DS
DS/104
62.14
30
7
223
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
WP/244
61.43
30
8
126
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/95
61.35
29
9
99
Marek Surmiak
Piotr Markiewicz
5.0
5.0
MP
MP/101
61.31
29
10
34
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DS
DS/72
61.20
28
11
51
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
3.0
KP
KP/50
61.15
28
12
19
Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
2.5
11.0
DS
DS/67
60.59
27
13
24
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
60.53
27
14
77
Jerzy Gaworczyk
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
60.28
26
15
68
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.0
5.0
LB
LB/75
60.21
25
16
33
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
2.5
4.0
DS
DS/72
59.69
25
17
78
Jarosław Gąsiorowski
Arkadiusz Gotwald
13.0
2.5
MA
LD
LD/48
59.46
24
18
145
Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota-Romaniuk
9.0
9.0
PM
MA
PD/41
59.27
24
19
199
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.0
PM
PM/102
59.10
23
20
155
Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
59.09
23
21
243
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
58.80
22
22
182
Leszek Szkudlarek
Elżbieta Czekaj
7.0
11.0
PM
PM/102
58.77
22
23
92
Tadeusz Gawroński
Jerzy Maszenda
4.0
2.0
MA
MA/86
58.72
21
24
106
Waldemar Guła
Wacław Sypień
4.0
5.0
MP
MP/101
58.61
21
25
98
Tomasz Kopka
Zenon Filipiak
2.5
2.0
MA
MA/86
58.40
20
26
94
Dariusz Olejnik
Przemysław Nitek
2.0
2.0
MA
MA/86
58.27
20
27
160
Piotr Latała
Henryk Stecewicz
4.0
3.0
PD
PD/81
58.27
19
28
136
Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
1.5
1.5
MP
PD/41
58.16
19
29
61
Leszek Hejne
Michał Lewiński
5.0
12.0
KP
LB
KP/50
58.01
18
30
111
Krzysztof Kapusta
Andrzej Gałęza
4.0
5.0
MP
MP/101
57.40
18
31
189
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
WM
PM/102
57.38
17
32
89
Michał Maszenda
Kacper Kopka
2.0
3.0
MA
MA/86
56.96
17
33
176
Damian Smulski
Wojciech Micek
3.0
3.0
PK
PK/51
56.76
16
34
101
Bronisław Micek
Maciej Prokuszki
7.0
2.5
MP
MP/101
56.67
16
35
9
Włodzimierz Kubas
Lech Moliński
2.0
2.0
DS
DS/104
56.64
15
36
205
Katarzyna Budziszewska
Arek Budziszewski
0.0
0.0
WP/151
56.62
15
37
179
Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
5.0
4.0
PM
PM/102
56.62
14
38
120
Lidia Warzecha
Zbigniew Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/138
56.59
13
39
75
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
56.59
13
40
208
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WP/151
56.55
12
41
187
Mirosław Małypan
Krzysztof Czapczyk
3.0
2.0
PM
PM/102
56.51
12
42
194
Bogdan Małysz
Barbara Boros
18.0
2.0
PM
PM/102
56.23
11
43
158
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
56.12
11
44
59
Ryszard Jaworski
Piotr Zalcman
0.0
0.0
KP
KP/50
55.98
10
45
60
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
55.97
10
46
217
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
55.96
9
47
110
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/101
55.82
9
48
72
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
55.80
8
49
49
Kazimierz Ligęza
Jerzy Kowalski
5.0
13.0
KP
KP/50
55.73
8
50
234
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/244
55.65
7
51
180
Andrzej Malinowski
Stanisław Brzozowski
5.0
7.0
PM
PM/102
55.58
7
52
105
Bogusław Lesiecki
Stanisław Prokuszki
12.0
3.0
MP
MP/101
55.57
7
53
38
Marian Kupnicki
Jakub Patreuha
17.0
2.5
WP
DS
DS/72
55.44
7
54
148
Krystyna Marson
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MP
PD/41
55.16
7
55
86
Kazimierz Paczkowski
Kazimierz Falkowski
2.5
5.0
MA
MA/65
55.14
7
56
213
Olech Bestrzyński
Marek Szukała
13.0
19.0
WP
WP/244
55.06
7
57
245
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
WP/244
54.64
6
58
224
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
3.0
11.0
WP
WP/244
54.55
6
59
17
Wiesław Kubiński
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DS
DS/67
54.54
6
60
30
Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DS
DS/67
54.44
6
61
104
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
12.0
9.0
MP
MP/101
54.33
6
62
186
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
4.0
PM
PM/102
54.15
6
63
133
Janusz Kuśmierczyk
Zbigniew Sabała
2.0
12.0
OP
WP
PD/41
54.10
6
64
203
Hanna Czerwiński
Justyna Jassem
0.0
3.0
WP
WP/151
53.95
6
65
250
Jarosław Nowak
Zbigniew Przybylczak
1.5
3.0
WP
WP/244
53.92
6
66
168
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
NZ
PK/51
53.91
6
67
141
Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
PD/41
53.87
6
68
123
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
53.86
6
69
10
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
53.61
5
70
230
Marcin Pędziński
Krzysztof Brudka
15.0
13.0
WP
WP/244
53.59
5
71
82
Dariusz Krajewski
Jarosław Szczygieł
13.0
3.0
MA
MA/65
53.55
5
72
25
Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
1.0
4.0
DS
DS/67
53.54
5
73
39
Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
2.0
1.5
DS
DS/72
53.48
5
74
4
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.5
DS
DS/104
53.39
5
75
247
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/244
53.36
5
76
122
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
53.23
5
77
238
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
53.20
5
78
62
Maciej Łaniewski
Lech Łaniewski
5.0
13.0
KP
KP/50
53.08
5
79
15
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
53.04
5
80
52
Stanisław Łański
Mirosław Graczkowski
9.0
5.0
KP
KP/50
52.96
4
81
229
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
52.90
4
82
142
Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WP
PD/41
52.77
4
83
156
Janusz Galewski
Jan Ciulkin
4.0
4.0
PD
PD/81
52.69
4
84
236
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
3.0
LD
WP/244
52.66
4
85
5
Tadeusz Janeczek
Krzysztof Baranowski
3.0
1.5
DS
DS/104
52.56
4
86
153
Jerzy Bagiński
Wincenty Wybranowski
0.0
4.0
PD
PD/70
52.52
4
87
40
Waldemar Siuda
Rafał Molenda
12.0
2.0
DS
DS/72
52.37
4
88
239
Małgorzata Zielonacka
Barbara Łukaszewska
1.5
2.5
WP
WP/244
52.36
4
89
121
Tadeusz Przybycień
Sławomir Kowalski
1.5
2.0
MP
MP/138
52.30
4
90
80
Piotr Wnuk
Rafał Imiela
3.0
3.0
LD
LD/48
52.24
4
91
127
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
52.22
3
92
83
Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
MA
MA/65
52.20
3
93
1
Zdzisław Niemirski
Daniel Mujstra
0.0
1.0
NZ
DS
DS/104
52.10
3
94
188
Arkadiusz Matyjas
Jacek Lew
1.0
13.0
PM
PM/102
52.08
3
95
100
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/101
52.06
3
96
177
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PK
PK/51
52.05
3
97
220
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/244
51.93
3
98
114
Ryszard Skotarski
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MP
MP/101
51.86
3
99
225
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/244
51.80
3
100
218
Jacek Wędrychowicz
Andrzej Ostrowski
12.0
1.5
WP
WP/244
51.78
3
101
231
Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
1.5
1.5
WP
WP/244
51.72
3
102
6
Stanisław Cygan
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
51.69
2
103
47
Andrzej Kranc
Henryk Jeliński
0.0
1.5
KP
KP/50
51.67
2
104
249
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/244
51.52
2
105
46
Wojciech Giżyński
Marek Warda
4.0
4.0
KP
KP/50
51.47
2
106
102
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MP
MP/101
51.46
2
107
42
Artur Winkler
Jarosław Molenda
9.0
9.0
DS
DS/72
51.40
2
108
50
Michał Dolny
Józef Palewicz
2.0
4.0
KP
KP/50
51.40
2
109
252
Justyna Stachowiak
Sławomir Piechocki
4.0
7.0
WP
WP/244
51.34
2
110
70
Mieczysław Niciak
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
-0.19
51.30
2
111
235
Paweł Małecki
Marek Sosiński
11.0
7.0
WP
WP/244
51.26
2
112
116
Zbigniew Szkołut
Andrzej Broda
5.0
12.0
MP
MP/101
51.19
2
113
35
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
51.13
1
114
183
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PM
PM/102
51.00
1
115
198
Piotr Suchodolski
Robert Krawczyk
4.0
3.0
PM
PM/102
50.82
1
116
14
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
50.73
1
117
128
Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OP
OP/95
50.68
1
118
172
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PK
PK/51
50.52
1
119
163
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
50.48
1
120
193
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
0.5
PM
PM/102
50.43
1
121
209
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/244
50.42
1
122
237
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/244
50.28
1
123
215
Leszek Rosochowicz
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/244
50.25
1
124
84
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
50.25
125
228
Ewa Mielcarzewicz
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WP
WP/244
50.24
126
221
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
50.23
127
67
Jarosław Hołowiak
Zbigniew Wojdak
4.0
3.0
LB
LB/75
50.15
128
251
Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
12.0
13.0
WP
WP/244
50.05
129
65
Paweł Ofman
Zdzisław Kulesza
4.0
9.0
LB
LB/75
49.94
130
144
Jolanta Wilkosz
Zbigniew Bera
0.0
4.0
MA
WP
PD/41
49.88
131
242
Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
3.0
2.0
WP
WP/244
49.87
132
57
Maciej Stanek
Jarosław Żurawski
7.0
3.0
KP
KP/50
49.81
133
29
Bogdan Sokół
Anna Jankowska
4.0
2.0
DS
DS/67
-0.58
49.59
134
95
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
2.0
1.5
MA
MA/86
49.58
135
196
Adam Suchodolski
Zdzisław Jędrzejczak
2.0
4.0
PM
PM/102
49.56
136
173
Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
NZ
PK/51
49.39
137
233
Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WP
WP/244
49.37
138
222
Beata Bojarska
Wojciech Robiński
5.0
5.0
WP
WP/244
49.27
139
87
Kinga Kiraga
Maciej Osmolak
1.5
2.0
MA
MA/86
49.19
140
165
Jarosław Dębicki
Jerzy Biegalski
5.0
4.0
SW
PK/51
49.13
141
147
Piotr Wróblewski
Zbigniew Klimczak
1.0
3.0
MA
WP
PD/41
49.06
142
139
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
0.0
0.0
LD
PD/41
49.04
143
43
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.5
3.0
KP
KP/50
49.00
144
138
Halina Perkowska
Jarosław Roszczenko
0.0
2.0
PD
PD/41
48.99
145
175
Jan Lipior
Bogusław Sygulski
5.0
4.0
PK
PK/51
48.92
146
26
Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DS
DS/67
48.84
147
66
Ryszard Beleć
Tomasz Zarębski
3.0
2.5
LB
LB/75
48.80
148
55
Andrzej Karczewski
Lesław Pieśnin
3.0
3.0
KP
KP/50
48.76
149
91
Paweł Gniado
Tadeusz Osiecki
0.5
1.5
MA
MA/86
48.75
150
216
Łukasz Kaczmarek
Piotr Stanikowski
3.0
2.0
WP
WP/244
48.68
151
157
Stanisław Pochodowicz
Sławomir Juchnicki
5.0
5.0
PD
PD/81
48.63
152
130
Adrian Spyrka
Tomasz Tapper
3.0
1.5
OP
OP/95
48.61
153
197
Ryszard Kamiński
Marek Niesłuchowski
3.0
5.0
PM
PM/102
48.50
154
152
Lech Wyrwas
Zygmunt Piaścik
1.5
1.0
PD
PD/70
48.38
155
137
Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
1.5
1.5
MA
PD/41
48.38
156
11
Marian Najmrodzki
Stanisław Sutkowski
0.5
3.0
DS
DS/104
48.33
157
164
Zdzisław Baryła
Bogusław Kruczek
4.0
11.0
PK
PK/51
48.09
158
131
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PM
PD/41
48.08
159
212
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
LB
WP/244
48.02
160
93
Anna Kubaszewska
Krzysztof Pietruszka
0.0
2.0
MA
MA/86
47.98
161
119
Jerzy Dusza
Andrzej Kokoszyński
2.0
0.0
MP
MP/138
47.97
162
58
Józef Szulc
Włodzimierz Maćkowski
1.0
1.5
KP
KP/50
47.96
163
248
Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
3.0
5.0
WP
WP/244
47.89
164
146
Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
0.0
0.0
PD
PD/41
47.89
165
3
Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
2.0
3.0
DS
DS/104
47.88
166
214
Witold Szczepaniak
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WP
WP/244
47.66
167
166
Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZ
PK/51
47.65
168
202
Barbara Radkiewicz
Piotr Łagoda
0.0
0.0
WP/151
47.53
169
125
Grażyna Majchrowska
Jerzy Majchrowski
0.0
0.0
OP/95
47.49
170
22
Sammy Bałdysz
Krzysztof Ćwik
4.0
4.0
DS
DS/67
47.37
171
8
Mariusz Kołodziejczuk
Liwiusz Ros
0.5
1.5
DS
DS/104
47.15
172
204
Paweł Rymarowicz
Tomasz Olenderek
0.0
0.0
WP/151
47.13
173
232
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WP
WP/244
47.12
174
36
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
47.00
175
76
Ryszard Buczek
Adam Żywiec
3.0
3.0
LD
SL
LD/48
46.83
176
118
Eugeniusz Liana
Maciej Bajorek
0.5
0.0
MP
MP/138
46.74
177
54
Maciej Rechlewski
Zbigniew Dąbek
2.5
5.0
KP
KP/50
46.71
178
32
Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
3.0
DS
DS/72
46.50
179
226
Henryk Duszyński
Krzysztof Lewandowski
3.0
5.0
WP
WP/244
46.44
180
195
Jan Wieczorek
Waldemar Warzała
9.0
11.0
PM
PM/102
46.29
181
219
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
46.23
182
23
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DS
DS/67
46.22
183
85
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
12.0
12.0
MA
MA/65
46.11
184
103
Adam Dmochowski
Stefan Bentkowski
5.0
1.0
MP
MP/101
45.79
185
174
Marek Szczudło
Mieczysław Cisło
2.0
0.0
PK
PK/51
45.71
186
18
Janisław Fituch
Stanisław Korona
3.0
2.5
DS
DS/67
45.67
187
207
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WP/151
45.59
188
20
Barbara Radomska
Waldemar Majewski
3.0
3.0
DS
DS/67
45.38
189
169
Zbigniew Kozioł
Jacek Gąsiorek
4.0
2.0
PK
PK/51
45.31
190
170
Ryszard Jackowski
Jerzy Matelowski
3.0
2.5
PK
PK/51
45.23
191
149
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
4.0
5.0
PD
PD/70
44.98
192
73
Stanisław Zbroja
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
-0.56
44.85
193
143
Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
DS
PD/41
44.71
194
191
Lechosław Suszka
Ryszard Jarmużewski
4.0
5.0
PM
PM/102
44.67
195
41
Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DS
DS/72
44.57
196
190
Marcin Ozga
Grażyna Płocka
0.0
0.5
PM
PM/102
44.52
197
150
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD
PD/70
44.43
198
112
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
12.0
5.0
MP
MP/101
44.43
199
44
Andrzej Stypczyński
Adam Gregorowicz
3.0
2.5
WP
KP
KP/50
44.43
200
129
Leopold Przygoda
Ryszard Ryszka
4.0
2.5
OP
OP/95
44.20
201
16
Marcin Motykiewicz
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
-0.58
44.17
202
240
Nikodem Stolarczyk
Bartosz Kopras
0.0
0.0
WP
WP/244
43.85
203
159
Andrzej Zalewski
Feliks Babiracki
2.0
2.5
PD
PD/81
43.75
204
246
Jakub Domeracki
Marcin Szymański
1.5
3.0
WP
WP/244
43.73
205
37
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DS
DS/72
43.65
206
161
Grzegorz Zalewski
Stefan Kopyt
5.0
3.0
PD
PD/81
43.54
207
154
Stanisław Walewski
Wiesław Sienkiewicz
1.5
5.0
PD
PD/70
43.50
208
241
Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WP
WP/244
43.49
209
211
Patryk Morawski
Michał Pilawski
1.0
0.0
WP
WP/244
43.44
210
107
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/101
43.40
211
117
Jan Gorczyca
Stanisław Przybylski
2.0
1.5
MP
MP/138
43.16
212
113
Andrzej Pietrucha
Władysław Słowik
7.0
11.0
MP
MP/101
43.16
213
81
Roman Kiełkiewicz
Leszek Pęcherzewski
4.0
5.0
MA
MA/65
42.76
214
206
Krzysztof Janecki
Jacek Wolski
0.5
0.0
WP
WP/151
42.62
215
74
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
42.59
216
192
Kazimierz Dominiak
Witold Kaliński
9.0
12.0
PM
PM/102
42.01
217
108
Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.5
MP
MP/101
41.58
218
171
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
41.27
219
124
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/95
41.24
220
21
Dariusz Budnik
Wojciech Skonieczny
2.0
5.0
DS
DS/67
41.18
221
63
Adolf Bogusz
Tadeusz Kardaś
5.0
3.0
LB
LB/75
40.90
222
134
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
PD/41
40.77
223
28
Szymon Niewiadomski
Arkadiusz Poziemski
1.5
1.5
DS
DS/67
40.71
224
69
Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.0
0.0
LD
LD/48
-0.19
40.35
225
244
Waldemar Bąk
Paweł Biś
1.5
1.0
WP
WP/244
40.14
226
71
Mirosław Marszał
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LD
LD/48
40.04
227
140
Elżbieta Grodecka
Beata Olesińska
0.0
0.0
MA
PD/41
40.02
228
200
Zygfryd Figurski
Halina Sułkowska
0.0
0.0
PM
PM/102
39.16
229
184
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
3.0
PM
PM/102
39.15
230
115
Lech Kozłowski
Feliks Wawrzon
1.0
1.0
MP
MP/101
38.92
231
88
Maria Osmolak
Kamila Kiraga
0.5
1.0
MA
MA/86
38.82
232
27
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
38.64
233
2
Wacław Rój
Wacław Diłaj
1.5
1.0
DS
DS/104
38.43
234
162
Janusz Pawluczuk
Leon Kleszczewski
5.0
0.0
PD
PD/81
37.91
235
135
Tamara Cesarz
Danuta Szczepanik
0.0
0.0
LD
PD/41
37.36
236
181
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PM
PM/102
37.31
237
227
Maciej Masłowski
Justyna Łaniewska
0.5
1.5
WP
WP/244
37.06
238
210
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/244
36.83
239
109
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/101
36.44
240
45
Ryszard Kurpios
Karol Nowak
1.0
2.0
KP
KP/50
36.39
241
7
Marian Hutnik
Andrzej Jabłonowski
0.0
0.0
NZ
DS/104
36.07
242
90
Jakub Zatorski
Wiktor Witkowski
0.0
0.5
MA
MA/86
35.71
243
56
Jerzy Powalisz
Roman Ratajczak
2.0
1.5
KP
KP/50
34.67
244
31
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
33.56
245
97
Zuzanna Pęsiek
Karolina Kowalska
0.0
0.5
MA
MA/86
30.58
246
48
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
4.0
3.0
KP
KP/50
16.60
Statystyka ośrodków...