Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 września 2015

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 506: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1505: M. Stodolak - M. Sternicki, 0.0, NS 3 NTS S3+3 69090.65
1505: M. Stodolak - M. Sternicki, 0.0, NS 1 NTN C9+4 21090.79
1505: M. Stodolak - M. Sternicki, 0.0, NS 3 SW C8-1 5094.77
2507: W. Siek - R. Pisarczyk, 14.0, PK EW 3 DN H3+3 17033.62
2507: W. Siek - R. Pisarczyk, 14.0, PK EW 3 DW SK+4 19034.93
2507: W. Siek - R. Pisarczyk, 14.0, PK EW 1 NTW S6= 9046.31
3504: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 31.0, PK EW 3 SS H6= 14055.76
3504: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 31.0, PK EW 2 HE DK= 11033.52
3504: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 31.0, PK EW 4 HS DQ-3 15096.75
4502: J. Sączawa - . Piecuch, 4.0, PK/- EW 3 NTN S5+1 63025.45
4502: J. Sączawa - . Piecuch, 4.0, PK/- EW 3 NTS D7-3 15088.38
4502: J. Sączawa - . Piecuch, 4.0, PK/- EW 4 HN D7+1 45022.71
5508: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK NS 7 SW C9-1 5097.34
5508: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK NS 3 C xE DJ-1 20072.21
5508: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK NS 4 SN C4= 42078.09
6512: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 11.0, PK NS 4 SW CA-1 10071.49
6512: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 11.0, PK NS 4 SN D10+1 65076.83
6512: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 11.0, PK NS 4 SE DA-1 5053.10
7509: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 2 H xE DK-3 8000.00
7509: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 3 CW S4-1 5048.30
7509: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 6 DW C8-1 10023.59
8499: T. Bajorek - A. Żarnowski, 20.0, PK NS 5 H xW SK-3 80098.03
8499: T. Bajorek - A. Żarnowski, 20.0, PK NS 3 NTE S6+2 46016.20
8499: T. Bajorek - A. Żarnowski, 20.0, PK NS 4 SE CK+1 45055.51
9513: R. Opaliński - P. Zawada, 33.0, PK/SL EW 3 NTE S2+3 69039.50
9513: R. Opaliński - P. Zawada, 33.0, PK/SL EW 5 CN C6= 60059.13
9513: R. Opaliński - P. Zawada, 33.0, PK/SL EW 3 DW CK+1 13043.80
10511: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 3 NTW S3+2 46099.00
10511: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 2 SW C7-1 5033.77
10511: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 3 NTW D6+1 63036.89
11510: B. Nidecki - D. Kulpiński, 14.0, PK NS 6 SS H4= 143085.88
11510: B. Nidecki - D. Kulpiński, 14.0, PK NS 3 SE H3-2 10031.36
11510: B. Nidecki - D. Kulpiński, 14.0, PK NS 3 S xW HK-2 50098.02
 +/-
 WYNIK58.53
 MIEJSCE75