Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 września 2015

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 498: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1513: R. Opaliński - P. Zawada, 33.0, PK/SL EW 3 NTW S7= 40070.14
1513: R. Opaliński - P. Zawada, 33.0, PK/SL EW 3 NTN DK-1 10051.29
1513: R. Opaliński - P. Zawada, 33.0, PK/SL EW 3 NTW D6+1 63036.89
2511: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 4 SN HK= 62050.85
2511: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 3 NTE S6+1 43064.08
2511: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK EW 4 SE S3+3 51088.70
3510: B. Nidecki - D. Kulpiński, 14.0, PK NS 1 NTS C4+6 27080.79
3510: B. Nidecki - D. Kulpiński, 14.0, PK NS 3 DW D8+4 19065.07
3510: B. Nidecki - D. Kulpiński, 14.0, PK NS 1 NTW S8+1 12033.95
4508: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK NS 2 SS DK+2 17074.02
4508: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK NS 4 HE SA= 6207.47
4508: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK NS 3 HS SJ-1 5028.96
5499: T. Bajorek - A. Żarnowski, 20.0, PK EW 6 NTE D8= 144065.69
5499: T. Bajorek - A. Żarnowski, 20.0, PK EW 5 CN S5+1 62030.06
5499: T. Bajorek - A. Żarnowski, 20.0, PK EW 3 NTE C4-1 5010.28
6507: W. Siek - R. Pisarczyk, 14.0, PK EW 3 NTS C6+1 63025.45
6507: W. Siek - R. Pisarczyk, 14.0, PK EW 4 HN SQ-2 10077.44
6507: W. Siek - R. Pisarczyk, 14.0, PK EW 5 C xW C6-3 5006.00
7505: M. Stodolak - M. Sternicki, 0.0, EW 6 SS H4= 143014.12
7505: M. Stodolak - M. Sternicki, 0.0, EW 3 NTE H6= 40096.33
7505: M. Stodolak - M. Sternicki, 0.0, EW 3 CN C6-1 5062.01
8500: S. Wybranowski - Z. Kwoka, 8.0, PK NS 1 NTS HA+1 12035.47
8500: S. Wybranowski - Z. Kwoka, 8.0, PK NS 4 HE CQ+1 4507.51
8500: S. Wybranowski - Z. Kwoka, 8.0, PK NS 5 DW H8= 60062.15
9512: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 11.0, PK NS 3 NTW D3+3 49035.71
9512: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 11.0, PK NS 3 DN SQ+2 15061.03
9512: L. Weryńska-Leja - B. Ferenc, 11.0, PK NS 4 SN C4= 42078.09
10509: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 3 NTS S3+1 63018.98
10509: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 5 CS DJ-1 5071.25
10509: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK EW 4 HW C8= 42078.95
11502: J. Sączawa - . Piecuch, 4.0, PK/- NS 4 SW CK-1 10071.49
11502: J. Sączawa - . Piecuch, 4.0, PK/- NS 4 SN D10= 62041.01
11502: J. Sączawa - . Piecuch, 4.0, PK/- NS 4 SW CK-1 5053.10
 +/-
 WYNIK50.13
 MIEJSCE376