Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 września 2015

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 250: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 5.5, LB, LB/149

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 3 NTW CA= 40029.86
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 3 NTN DK-2 20022.56
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 6 CW D6= 13707.50
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 1 NTN H6= 9012.54
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 3 HE S2-1 5051.70
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 6 SxxE D5-2 1000100.00
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 7 HxW DA-3 80066.71
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 4 SE SA-4 20078.25
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 3 CN C6-1 5037.99
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 4 SS HA= 62049.15
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 3 NTE C5+2 46016.20
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 4 SE CK+1 45055.51
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 3 NTS S3+2 66086.54
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 5 DxW CA-4 80099.86
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 4 CS HJ-2 20033.33
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 2 DS C7+3 15051.69
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 3 DW SK+4 19065.07
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 1 NTW S6= 9053.69
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 2 SW CA= 11044.24
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 4 SN D10= 62041.01
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 4 SxE S8-1 10070.28
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 SS DK= 14044.24
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 2 HE SA+1 14050.70
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 HS SJ+1 17088.56
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 3 NTE D8+3 69060.50
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 6 NTN S6-1 10013.76
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 3 NTE C4-1 5089.72
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 4 SE CK+2 48064.15
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 4 CxE DJ-2 50079.19
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 3 NTS CK-3 1503.93
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 3 NTN C3+1 63074.55
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 4 SN CQ= 42075.38
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 4 HN D7+1 45077.29
 +/-
 WYNIK54.41
 MIEJSCE172