Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 września 2015

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 248: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB, LB/149

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 NTW S7-2 10094.14
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 NTN DK-3 3006.76
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 NTW D6+1 63063.11
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 1 NTN H6+1 12035.47
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 3 SN HQ-1 10038.10
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 6 SxE C5-2 50098.02
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 6 SS CA-1 10012.25
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 4 HN C3= 42082.48
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 3 SE CA-1 10065.39
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 4 SN HK= 62049.15
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 2 NTE S6+3 21055.77
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 4 SE S3+3 51011.30
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 4 DS S3= 13034.14
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 3 NTS H6-2 10012.04
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 4 HE CA+1 45010.59
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 1 NTS S4+2 15051.69
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 3 DW SK+4 19065.07
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 3 NTW H6= 4007.67
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 4 SW CK-1 10071.49
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 4 SN D9+1 65076.83
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 5 SxE HK= 6501.55
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 3 NTN C10= 40087.50
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 4 HE SA= 6207.47
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 3 HS H6-1 5028.96
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 7 NTE D3-1 10084.17
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 5 C N S10+1 62069.94
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 2 DW D8+5 19011.13
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 6 HE CK= 98016.81
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 3 HW DA-1 10027.65
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 3 NTS CK= 40067.28
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 1 NTxW DK-3 50037.62
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 3 CxE SJ-2 50087.14
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 4 HN D7= 42051.06
 +/-
 WYNIK46.05
 MIEJSCE539