Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 września 2015

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 246: W. Prętki - J. Sidelnik, 3.0, -/LB, LB/149

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 3 NTW D4-1 5072.71
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 2 NTN DK-1 10048.71
240: M. Bubiłek - R. Chmiel, 22.0, LB NS 3 NTW D6+1 63063.11
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 1 NTS S5+1 12035.47
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 2 HW S4+1 14028.90
241: A. Łagosz - R. Sikora, 14.0, LB NS 6 DW C4-1 10076.41
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 3 HW CQ+1 1706.63
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 4 HN C7-1 5018.08
242: I. Lachowicz - E. Szczepański, 14.0, LB NS 4 CN S2-1 5037.99
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 4 SN HK= 62049.15
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 2 SxN CK-1 10072.11
243: B. Lasota - Z. Rzucidło, 12.0, LB NS 6 NTE CK-4 20099.86
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 3 HxW CK-1 20061.90
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 3 CS DJ+1 13070.96
244: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB NS 2 DE CA+3 15052.40
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 NTS S4= 40087.43
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 DW SK+4 19065.07
245: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.0, LB NS 3 NTW S8= 4007.67
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 1 NTE D3+2 15022.47
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 4 SN D10= 62041.01
235: L. Latocki - M. Matwijewicz, 8.0, LB NS 4 SxE CQ= 5904.09
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 1 SS H6+2 14044.24
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 2 HE DK= 11066.48
236: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB NS 2 NTE HA-1 5040.68
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 7 NTE S6-1 10084.17
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 5 C N S10+1 62069.94
237: Z. Nahorski - S. Pryputniewicz, 16.0, LB NS 2 SE H7+1 14040.00
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 4 SE CK+2 48064.15
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 2 DN H10+1 11037.99
238: P. Brzeziński - J. Trembowski, 23.0, LB NS 2 SN C4+1 14041.99
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 3 NTN H7-1 1009.76
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 3 CxE HA-2 50087.14
239: Z. Macina - A. Nowicki, 6.0, LB NS 3 DS HJ+2 15023.77
 +/-
 WYNIK49.47
 MIEJSCE404