Turniej na maksy

Czwartek, 10 września 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
5.0
9.0
MAMA/8864.2711
231Adam Matyasik
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MPMP/10362.2410
34Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/6761.689
410Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6761.038
56Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6760.867
627Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
3.0
4.0
MPMP/10360.815
719Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8857.574
829Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MPMP/10355.193
95Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6755.063
1011Marcin Motykiewicz
Piotr Klubiński
3.0
9.0
DSDS/6754.882
1130Halina Samborek
Marek Pietrzak
1.5
2.0
MPMP/10353.712
1226Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8853.672
137Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/6750.772
1424Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.0
1.5
MAMA/8850.722
1517Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8850.531
1634Henryk Turkiewicz
Stanisław Gorzula
0.0
0.0
MP/10350.371
1735Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
0.0
MP
MP/10349.821
1822Witold Moreń
Dominik Głowacki
0.0
0.5
MAMA/8848.731
1928Szczepan Kaczka
Marian Nanke
3.0
4.0
MPMP/10348.53
2020Jerzy Cichowski
Jan Milewski
1.5
0.0
MA
MA/8848.52
212Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DSDS/6748.04
2212Marcin Pastudzki
Aleksandra Łyczkowska
2.0
0.0
DSDS/6747.08
2333Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.0
2.5
MPMP/10346.84
2423Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8846.73
2518Adam Karczmarz
Wojciech Adamkiewicz
5.0
3.0
WM
MA
MA/8845.75
2638Kazimierz Nowaczyk
Jan Truniarz
1.5
1.5
MPMP/10345.27
2715Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8844.71
2837Adam Cichoń
Przemysław Picheta
2.0
3.0
MPMP/10344.12
291Dariusz Marczak
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/6743.56
308Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
1.0
DSDS/6743.33
3136Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
0.5
2.0
MPMP/10342.66
323Waldemar Majewski
Henryk Nowiński
3.0
4.0
DSDS/6741.83
13Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6741.83
3432Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/10340.45
359Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6740.05
3616Waldemar Surmacz
Janusz Krzykowski
1.5
0.5
MAMA/8839.92

Statystyka ośrodków...