Turniej na maksy

Wtorek, 1 września 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
127Jan Gardocki
Adam Szempliński
7.0
5.0
PDPD/14164.5112
215Józef Nastałek
Robert Wójcik
4.0
3.0
MPMP/4560.7511
349Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
5.0
4.0
SLSL/10560.7310
41Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KPKP/160-0.1860.669
513Adam Harasimowicz
Janusz Natorski
2.5
4.0
ZP
MP
MP/4059.728
67Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16059.327
75Jan Hołowiński
Jarosław Kosmalski
3.0
3.0
KPKP/16058.957
846Aleksy Swoboda
Krzysztof Góra
7.0
5.0
SLSL/10558.276
99Wiesław Dymek
Anna Dymek
1.5
2.0
MPMP/4057.745
1032Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/14157.734
1118Ryszard Woliński
Roman Maceluch
12.0
11.0
LB
MP
MP/4556.733
1230Tomasz Dadura
Andrzej Prasalski
3.0
5.0
PDPD/14156.333
1340Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
3.0
4.0
SLSL/10555.963
148Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.0
3.0
KPKP/16055.522
1550Beata Madej
Jacek Szczerbowski
2.0
7.0
SLSL/10554.872
1629Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/14154.632
1724Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
4.0
4.0
PDPD/14153.772
1822Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4553.372
1944Grzegorz Czeremcha
Artur Głowacki
0.0
1.0

SL
SL/10552.932
2023Andrzej Raczkowski
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PDPD/14152.721
2137Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPSL/10552.481
2239Leopold Przygoda
Piotr Klichta
4.0
4.0
OPSL/10552.031
2311Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
0.5
MPMP/4051.271
2414Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4050.611
2542Jerzy Ujma
Jerzy Skwark
12.0
13.0
SLSL/10550.561
2626Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PDPD/14149.58
2743Henryk Borowiński
Kazimierz Donder
4.0
0.0
SL
SL/10549.56
286Andrzej Sekuła
Wojciech Wójciak
7.0
5.0
KPKP/16049.53
2945Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SL/10549.14
3012Robert Podsiadły
Stanisław Dynowski
3.0
3.0
MPMP/4048.72
3135Jarosław Roszczenko
Zbigniew Ruchlicki
2.0
2.5
PDPD/14148.22
3231Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/14148.07
3334Jan Blaszko
Tadeusz Kreczko
0.0
0.0
PD/14147.97
344Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/160-0.1846.55
3516Władysław Uryga
Andrzej Frączek
3.0
2.5
MPMP/4545.78
3625Krzysztof Polecki
Waldemar Miłuński
3.0
3.0
PDPD/14145.65
3719Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MPMP/4545.13
3817Leszek Margasiński
Piotr Turczynowicz
1.5
2.0
MPMP/4544.71
3938Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10544.34
4033Alicja Małyszko
Halina Wojtkowska
2.5
0.0
PD
PD/14144.26
4120Jerzy Kozłowski
Wacław Owca
3.0
2.0
MPMP/4543.53
4241Władysław Deręgowski
Tadeusz Kois
0.0
0.0

SL
SL/10541.11
4336Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.0
PDPD/14139.20
4447Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
0.0
0.0
SL/10539.10
4548Maria Morstyn
Krystyna Fudali
0.0
0.0
SL/10538.91
4628Wacław Nazaruk
Grzegorz Zalewski
5.0
5.0
PDPD/14137.34
4710Dominik Rajtar
Bartosz Bunar
0.5
0.5
MPMP/4035.93
483Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KPKP/160-0.1835.31
492Ryszard Kuczewdki
Adam Szmidt
0.0
0.0
KPKP/16033.62

Statystyka ośrodków...