Turniej na maksy
Poniedziałek, 31 sierpnia 2015
Wyniki z 13 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
178
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/244
63.72
26
6
160
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/244
61.41
25
12
159
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/244
60.34
21
19
171
Stefan Bernat
Piotr Tyranowski
5.0
4.0
WP
WP/244
58.91
17
21
188
Marek Szukała
Olech Bestrzyński
19.0
13.0
WP
WP/244
58.62
16
22
175
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
3.0
2.5
WP
WP/244
58.20
16
32
168
Jerzy Bajka
Ewa Mielcarzewicz
5.0
5.0
WP
WP/244
57.03
10
35
166
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
56.87
8
39
161
Jerzy Mścisz
Marek Sosiński
13.0
7.0
WP
WP/244
56.52
6
42
187
Łukasz Kaczmarek
Piotr Stanikowski
3.0
2.0
WP
WP/244
56.17
6
55
164
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/244
54.50
4
57
190
Marek Janik
Jerzy Wilczek
4.0
2.5
WP
LB
WP/244
53.66
4
68
163
Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WP
WP/244
52.55
3
70
177
Waldemar Nowak
Jerzy Stefanowski
3.0
3.0
WP
WP/244
52.38
3
72
176
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/244
52.24
3
73
180
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/244
51.77
3
89
186
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
50.48
1
97
189
Włodzimierz Górny
Andrzej Waligórski
3.0
3.0
WP
WP/244
49.25
105
162
Adam Peszke
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WP
WP/244
48.63
119
158
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
3.0
LD
WP/244
47.78
123
179
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
3.0
WP
WP/244
47.41
130
191
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/244
46.14
131
173
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.0
WP
WP/244
46.09
132
185
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.5
WP
WP/244
45.99
133
167
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
45.89
134
183
Witold Szczepaniak
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WP
WP/244
45.79
135
172
Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WP
WP/244
45.71
141
182
Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WP
WP/244
44.93
149
169
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
43.79
154
157
Henryk Duszyński
Justyna Łaniewska
3.0
1.5
WP
WP/244
43.17
158
174
Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WP
WP/244
41.93
172
184
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.5
1.5
WP
WP/244
41.02
173
165
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
40.74
176
181
Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
3.0
2.0
WP
WP/244
39.17
184
170
Nikodem Stolarczyk
Bartosz Kopras
0.0
0.0
WP
WP/244
30.78
Statystyka ośrodków...