Turniej na maksy

Wtorek, 25 sierpnia 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
15Hieronim Dzieślewski
Krzysztof Parocki
0.0
0.0
MPKOIM/24864.3610
215Marysia Kopczyńska
Łukasz Kostek
0.0
3.0
 
SL
KOIM/24863.7410
317Jakub Zatorski
Adrian Bakalarz
0.0
5.0
MA
SL
KOIM/24861.959
410Krzysztof Maciak
Mirosław Syncerek
1.5
1.5
LDKOIM/24861.468
516Dariusz Grodzki
Szymon Jaskólski
2.5
0.0
LU
LD
KOIM/24861.387
61Gabriel Chrabąszcz
Aleksander Lubiński
1.5
0.0
MPKOIM/24859.906
739Waldemar Rybka
Piotr Radzikowski
4.0
7.0
MPMP/4058.076
847Robert Podsiadły
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MPMP/4057.655
938Justyna Graniczny
Michał Włoszek
1.0
7.0
KPKP/16057.534
1026Ewa Krakówka
Wiesława Kotelon
0.5
2.0
KP
MP
KOIM/24857.153
1132Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KPKP/16056.693
1219Bartosz Wolak
Bartosz Wróbel
1.0
1.0
MPKOIM/24856.552
1311Kacper Wieczorkowski
Michał Mirecki
0.0
0.0
MPKOIM/24856.452
1454Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4556.132
154Bartosz Bunar
Dominik Rajtar
0.0
0.5
MPKOIM/24855.112
1633Dariusz Borysow
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/16054.592
1712Agnieszka Szybowska
Agata Kowal
0.0
5.0
 
MP
KOIM/24854.462
1820Natalia Staroń
Marta Armuła
0.0
0.0
MPKOIM/24853.642
1943Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
3.0
3.0
MPMP/4053.471
209Mariana Hernandez Rizo
Grzegorz Merynda
0.0
5.0
 
MP
KOIM/24852.751
2144Ryszard Cieślik
Leszek Faber
1.5
2.5
MPMP/4052.671
2214Sylwia Suchodolska
Grzegorz Sikorski
0.0
0.0
PM
 
KOIM/24852.271
2350Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4551.671
2440Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/4051.051
2535Elżbieta Czerwińska
Paweł Łęcki
2.0
3.0
KPKP/16050.781
2653Marek Dąbrowski
Leszek Margasiński
0.0
1.5
MPMP/4550.411
272Małgorzata Bielińska
Henryk Chojnacki
0.0
4.0
LDKOIM/24849.98
2849Ryszard Woliński
Robert Wójcik
12.0
3.0
LB
MP
MP/4548.81
2941Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
5.0
MPMP/4048.31
3052Władysław Uryga
Andrzej Frączek
3.0
2.5
MPMP/4548.24
3134Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16047.94
326Stanisław Kachniewski
Daniel Dylewski
0.0
0.0
KOIM/24847.92
3325Emilia Szkaradek
Julia Grodzka
0.0
1.0
MP
LU
KOIM/24846.54
3442Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4046.45
3522Olga Sienkiewicz
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
 
MP
KOIM/24846.27
3621Krzysztof Stawski
Aleksander Pietrow
0.0
0.0
MP
 
KOIM/24845.27
3751Roman Maceluch
Piotr Turczynowicz
11.0
2.0
MPMP/4544.74
3824Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
0.5
0.5
MPKOIM/24844.64
3927Kamil Liszka
Łukasz Kasperczyk
0.0
0.0
MP
 
KOIM/24844.04
407Marta Grodzka
Katarzyna Żbikowska
2.5
0.0
LU
 
KOIM/24843.74
4113Przemysław Pasiński
Bartek Drabiński
0.0
0.0
 
PM
KOIM/24843.48
4236Szmidt Adam
Kuczewski Ryszard
0.0
0.0
KP
 
KP/16043.22
4323Małgosia Borek
Marcin Kuflowski
0.0
4.0
 
MP
KOIM/24842.89
4445Kazimierz Turkiewicz
Stanisław Gorzula
0.0
0.0
MPMP/4042.18
4518Igor Szumny
Jacek Kudrys
0.0
0.0
MPKOIM/24841.93
4629Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
0.0
0.0
KOIM/24841.18
4746Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBRMP/4040.13
4831Elżbieta Zalewska
Magdalena Kazimierczak
2.0
2.0
KPKP/16039.25
493Mateusz Kostek
Jeremi Mazur
0.0
1.0
 
MP
KOIM/24837.77
5030Agata Domaszk
Michał Dudwał
0.0
0.0
 
MP
KOIM/24836.66
518Szymon Biedrzycki
Marek Olszewski
0.0
0.0
DSKOIM/24824.65

Statystyka ośrodków...