Turniej na maksy

Piątek, 21 sierpnia 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
123Wiktor Solecki
Piotr Solecki
0.0
7.0
 
WP
KOIM/24866.0611
236Nicolas Guerrain
Alexandre Lecerf
6.0
6.0
KOIM/24865.5710
321Krzysztof Ziewacz
Adam Pigulski
5.0
1.0
MP
DS
KOIM/24864.139
438Franciszek Kurlit
Adrian Bakalarz
0.5
5.0
MP
SL
KOIM/24863.168
537Thomas Six
Maxime Vitse
6.0
6.0
KOIM/24861.977
622Bartosz Bunar
Grzegorz Merynda
0.0
5.0
MPKOIM/24860.546
71Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6760.535
85Janusz Drozdowski
Piotr Klubiński
12.0
9.0
DSDS/6758.914
99Marek Bałdysz
Krzysztof Ćwik
13.0
4.0
DSDS/6757.593
102Marcin Preisner
Arkadiusz Poziemski
1.5
1.5
DSDS/6757.383
1131Michał Mirecki
Kacper Wieczorkowski
0.0
0.0
MPKOIM/24856.182
1224Maxime Raimond
Barrand Bryan
6.0
6.0
KOIM/24854.632
1315Agata Kowal
Dominik Rajtar
5.0
0.5
MPKOIM/24854.312
1439Guillaume Lecerf
Jerome Guervain
6.0
6.0
KOIM/24852.792
1512Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
5.0
4.0
DSDS/6751.652
168Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6751.501
1734Alex Ladrarge
Pierre Ladrarge
6.0
6.0
KOIM/24851.171
1829Ewa Krakówka
Wiesława Kotelon
0.5
2.0
KP
MP
KOIM/24850.841
1942Bartosz Wróbel
Bartosz Wolak
1.0
1.0
MPKOIM/24850.811
2030Dany Masset
Tom Beauvois
6.0
6.0
KOIM/24850.781
2120Natalia Staroń
Marta Armuła
0.0
0.0
MPKOIM/24850.631
2233Louis Thiery
Lucie Douay
6.0
6.0
KOIM/24850.31
236Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
9.0
3.0
DSDS/6750.31
2441Emilie Loisil
Flore Adrian
0.0
0.0
KOIM/24850.11
2526Stanisław Kachniewski
Daniel Dylewski
0.0
0.0
KOIM/24849.69
263Wojciech Szałapak
Marcin Pastudzki
3.0
2.0
DSDS/6749.43
277Marcin Motykiewicz
Michał Stadnik
3.0
4.0
DSDS/6746.90
2814Anna Jankowska
Bogdan Sokół
2.0
4.0
DSDS/6746.85
2935Julia Grodzka
Emilia Szkaradek
1.0
0.0
LU
MP
KOIM/24846.48
3028Sylwia Suchodolska
Mariana Hernandez Rizo
0.0
0.0
PM
 
KOIM/24846.19
3127Bartek Drabiński
Jakub Zatorski
0.0
0.0
PM
MA
KOIM/24844.61
3213Janisław Fituch
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSDS/6744.27
3318Przemysław Pasiński
Hieronim Dzieślewski
0.0
0.0
 
MP
KOIM/24843.75
3419Krzysztof Stawski
Igor Szumny
0.0
0.0
MPKOIM/24841.80
354Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6740.78
3632Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
0.0
0.0
MP
 
KOIM/24838.92
3710Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DSDS/6736.49
3825Michał Dudwał
Aleksander Lubiński
0.0
0.0
MPKOIM/24836.32
3916Julia Chrabąszcz
Marcel Solecki
0.0
0.0
KOIM/24836.30
4040Łukasz Kasperczyk
Kacper Kuflowski
0.0
0.5
 
MP
KOIM/248-0.3834.07
4117Aleksander Pietrow
Jacek Kudrys
0.0
0.0
 
MP
KOIM/24826.73

Statystyka ośrodków...