Turniej na maksy

Niedziela, 16 sierpnia 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
115Jarosław Gąsiorowski
Jacek Grzelczak
13.0
11.0
MA
LD
LD/4866.6814
28Tomasz Stasiołek
Bogdan Żelazowski
7.0
3.0
LDLD/4861.8513
339Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4560.9911
438Juraj Slabeycius
Peter Hora
7.0
7.0
MPMP/4560.6710
59Ewa Serdiukow-Tokarczyk
Jerzy Klimczak
3.0
5.0
LDLD/4859.089
614Wojciech Ciepliński
Marek Drukier
9.0
4.0
LD
WP
LD/4857.127
727Andrzej Zawada
Przemysław Zawada
7.0
15.0
MA
SL
MP/4555.736
829Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MP
LB
MP/4554.984
925Tomasz Stryszawski
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/4554.873
1012Marek Przybyła
Paweł Zubiel
5.0
7.0
LDLD/4854.803
1134Miroslav Ploscica
Martin Vodicka
1.5
7.0
MPMP/4554.473
1226Andrzej Kusion
Renata Wajdowicz
7.0
12.0
MP
PK
MP/4554.333
1320Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/4554.022
1424Janocko Janocko
Vovk Vovk
7.0
7.0
MPMP/4553.902
1537Vladimir Munka
Anton Skerlik
0.0
7.0
MPMP/4552.982
1631Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
5.0
19.0
MPMP/4552.632
171Bohdan Przyjemski
Kazimierz Grałek
0.0
0.0
LDLD/4852.201
187Marcin Grzelczak
Tadeusz Stodulski
0.0
0.0
LDLD/4851.411
1930Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.0
3.0
PKMP/4551.041
2021Stanisław Jaśkiewicz
Władysław Uryga
1.0
3.0
DS
MP
MP/450.3649.861
212Jan Samiec
Jan Ruszkiewicz
0.0
0.0
LDLD/4848.25
2211Karol Kałuziński
Adam Motyka
5.0
3.0
LDLD/4848.04
235Waldemar Gałek
Zbigniew Milewski
4.0
0.0
LDLD/4847.11
244Jerzy Gaworczyk
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LDLD/48-0.5047.06
2536Bogdan Piasecki
Jacek Zając
11.0
11.0
MPMP/4546.90
2616Jan Węgrzynowski
Wojciech Składowski
0.0
0.0
LD
LD/4846.86
2733Marzena Kwiecińska-Wilk
Marcin Wilczyński
4.0
0.0
MPMP/4546.74
2817Andrzej Hycnar
Robert Różak
12.0
5.0
PK
MP
MP/4546.10
2923Gabriel Hindos
Molnar Molnar
1.5
7.0
MPMP/4545.72
3010Kazimierz Dróżdż
Czesław Wachowicz
3.0
4.0
LDLD/4845.31
3119Miroslav Hornak
Tibor Menyhert
7.0
0.0
MPMP/4545.12
3228Robert Mostek
Sławomir Reising
2.5
3.0
MPMP/4544.21
3322Zbigniew Kozioł
Zbigniew Samogranicki
4.0
2.5
PK
MP
MP/450.3644.18
3432Tadeusz Urbanek
Marek Filipowski
5.0
12.0
PK
MP
MP/4543.75
3535Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
3.0
3.0
MPMP/4541.71
363Wojciech Sońta
Grzegorz Płach
0.0
0.0
LDLD/4841.51
3713Krzysztof Mielczarek
Edmund Kociński
0.0
0.0
LDLD/4839.35
3818Vojtech Belcak
Mikulas Pavłovic
0.0
7.0
MPMP/4535.23
396Jacek Czechowicz
Tomasz Sobczak
1.0
1.5
LDLD/4834.17

Statystyka ośrodków...