Turniej na impy (cav.)

Sobota, 15 sierpnia 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
16Halina Kaleta
Dominik Caus
7.0
0.5
SLKOIM/24887.149
222Tomasz Radko
Patryk Patreuha
5.0
2.5
MP
DS
KOIM/2482.4049.779
338Kinga Kiraga
Arkadiusz Kras
1.5
1.5
MA
MP
KOIM/24940.718
439Mikołaj Tomalik
Karolina Kręcioch
0.5
0.0
SLKOIM/24940.667
520Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.5
2.5
MPKOIM/2482.4039.356
615Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
3.0
2.0
MAKOIM/24835.276
726Justyna Żmuda
Jakub Patreuha
13.0
2.5
MP
DS
KOIM/24833.195
82Adam Suchodolski
Adrian Kużel
2.0
0.5
PMKOIM/24829.194
924Krzysztof Superson
Adam Krysa
4.0
9.0
MPKOIM/2482.4025.704
1011Tomasz Pawełczyk
Piotr Jasiński
2.0
2.0
SL
MA
KOIM/24823.153
1119Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
3.0
2.5
MAKOIM/24821.592
1244Karolina Piekarz
Paul Kokot
1.5
1.0
MP
DS
KOIM/24920.772
1337Adam Pigulski
Maciej Racewicz
1.0
1.0
DSKOIM/24918.332
1416Aleksandra Byra
Jakub Lenkiewicz
2.0
2.0
MPKOIM/24817.092
159Mateusz Krzemyk
Maciej Kędzierski
1.0
1.5
MPKOIM/24817.002
1632Edward Sucharda
Zuzanna Moszczyńska
2.0
3.0
MAKOIM/2482.4016.832
1743Martin Kaleta
Jeremi Mazur
0.0
1.0
SL
MP
KOIM/24916.602
1845Michał Kuczkowski
Daniel Ryszka
2.0
0.0
MPKOIM/249-0.5015.941
1948Filip Trojański
Wiktor Pantak
1.0
1.0
MA
SL
KOIM/24913.581
2014Agnieszka Szczypczyk
Witold Petryszyn
4.0
2.5
MPKOIM/24812.851
2125Adrian Bakalarz
Tomasz Kopka
5.0
2.5
SL
MA
KOIM/2482.409.651
2230Wiktoria Hałas
Teresa Wojtusiak
1.0
1.5
SLKOIM/2482.407.961
231Wojciech Ligman
Piotr Konarski
1.5
2.0
PM
SL
KOIM/2487.191
2423Damian Machura
Kinga Hałas
2.0
0.5
SLKOIM/2482.403.821
255Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
1.0
1.0
PMKOIM/2481.141
2633Roman Madej
Tytus Żurawski
1.0
0.0
MP
KP
KOIM/248-1.27
2727Krystian Bączek
Maciej Grabiec
2.0
5.0
MA
MP
KOIM/2482.40-2.39
2818Katarzyna Dufrat
Piotr Bednarek
11.0
0.0
MP
LD
KOIM/248-3.67
293Monika Suchodolska
Wojciech Szybowski
2.0
0.0
PMKOIM/248-5.23
3049Anna Kowalska
Jakub Zembaczyński
1.0
0.5
SL
MP
KOIM/249-6.63
317Michał Kaleta
Mateusz Słuszniak
2.0
1.5
SL
MP
KOIM/248-7.49
3213Aleksander Smal
Jędrzej Hycnar
2.0
2.5
MPKOIM/248-12.46
3347Dominik Brożyna
Szymon Superson
1.5
1.0
PK
MP
KOIM/249-13.25
3410Janusz Wrześniak
Robert Różak
2.0
5.0
MPKOIM/248-17.05
3529Joanna Kokot
Jakub Andruszkiewicz
1.0
2.0
DS
MA
KOIM/2482.40-17.10
368Jakub Pilachowski
Tomasz Kanas
0.0
0.0
PMKOIM/248-19.32
3734Karolina Grzegorzewicz
Ewa Dziubińska
0.5
1.5
SLKOIM/2482.40-19.97
3812Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPKOIM/248-20.95
3946Dominika Ocylok
Anna Litwora
1.0
1.5
MPKOIM/249-21.28
4041Paweł Hermansdorfer
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0
SL
LD
KOIM/249-25.80
4142Alina Wilk
Zuzanna Kyć
0.0
0.0
KOIM/249-27.61
4231Piotr Wowkonowicz
Marcel Solecki
11.0
0.0
MA
KOIM/2482.40-31.95
4350Weronika Przeorska
Dagobert Żarczyński
0.0
0.0
MA
DS
KOIM/249-34.71
4440Wojciech Wiącek
Gordian Czerkawski
0.0
0.0
DSKOIM/249-35.42
454Jan Paczkowski
Kajetan Leśniak
1.0
0.5
MPKOIM/248-38.66
4628Barbara Superson
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.5
MPKOIM/2482.40-39.95
4735Przemysław Picheta
Kinga Zawada
3.0
2.0
MP
SL
KOIM/2482.40-42.45
4817Jakub Ryczan
Piotr Czechak
0.0
0.5
SLKOIM/248-61.80
4921Piotr Solecki
Wiktor Solecki
7.0
0.0
WP
KOIM/248-65.00

Statystyka ośrodków...