Turniej na maksy

Piątek, 14 sierpnia 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
159Barbara Superson
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.5
MPKOIM/24963.2814
258Kacper Kopka
Oskar Trybus
3.0
1.5
MA
MP
KOIM/24960.5813
369Paweł Hermansdorfer
Halina Kaleta
0.0
7.0
SLKOIM/24960.5813
418Justyna Żmuda
Aleksandra Byra
13.0
2.0
MPKOIM/24859.7512
513Marcin Szymański
Maciej Janeczko
3.0
7.0
WP
SL
KOIM/24859.4411
638Damian Wroński
Grzegorz Rybacki
11.0
5.0
ZPKOIM/24858.0410
75Krzysztof Obłój
Dariusz Budnik
3.0
2.0
DSDS/6758.0010
823Tomasz Pawełczyk
Piotr Pęsiek
2.0
2.5
SL
MA
KOIM/24857.899
951Piotr Wowkonowicz
Michał Kaleta
11.0
2.0
MA
SL
KOIM/24857.508
1039Piotr Jasiński
Katarzyna Dufrat
2.0
11.0
MA
MP
KOIM/24857.317
1155Paul Kokot
Katarzyna Urbańczyk
1.0
2.0
DS
SL
KOIM/24957.236
1243Roman Madej
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
MPKOIM/24857.166
1353Dominik Krajnik
Wojciech Okuniewski
1.0
1.0
PMKOIM/24956.545
1444Patryk Patreuha
Agnieszka Szczypczyk
2.5
4.0
DS
MP
KOIM/24856.414
1545Jędrzej Radosz
Lech Adamus
0.0
0.0
KOIM/24856.163
169Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6755.893
176Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6755.453
1850Łukasz Trendak
Artur Wasiak
2.0
12.0
MA
LD
KOIM/24855.423
1933Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.5
2.5
MPKOIM/24855.153
2056Martin Kaleta
Jan Michałowski
0.0
0.0
SLKOIM/24954.123
2165Wojciech Szybowski
Dominik Caus
0.0
0.5
PM
SL
KOIM/24954.112
228Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/6753.892
2370Jakub Pilachowski
Tomasz Kanas
0.0
0.0
PMKOIM/24953.382
2442Janusz Wrześniak
Robert Różak
2.0
5.0
MPKOIM/24853.142
252Jerzy Neter
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/6753.052
2621Ryszard Kiełczewski
Stanisław Mączka
18.0
3.0
SL
MA
KOIM/24852.962
2740Aleksandra Pacura
Zuzanna Moszczyńska
1.5
3.0
MP
MA
KOIM/248-0.2052.952
2824Adrian Bakalarz
Teresa Wojtusiak
5.0
1.5
SLKOIM/24852.892
2931Kamil Walczyk
Michał Kania
4.0
9.0
SW
MA
KOIM/24852.421
304Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6752.291
3141Mateusz Krzemyk
Maciej Kędzierski
1.0
1.5
MPKOIM/24852.181
3228Wojciech Bondarewicz
Maria Malcherek
2.5
1.0
ZP
SL
KOIM/24851.371
3317Jakub Andruszkiewicz
Tomasz Radko
2.0
5.0
MA
MP
KOIM/24851.191
3448Maciej Grabiec
Janusz Jabłoński
5.0
2.0
MP
SL
KOIM/24850.621
3554Oskar Tokarczuk
Marianna Pasińska
0.0
1.0
DS
MP
KOIM/24950.611
3630Waldemar Kałużyński
Robert Głowacki
9.0
13.0
MAKOIM/24850.28
3715Witold Petryszyn
Jakub Patreuha
2.5
2.5
MP
DS
KOIM/24850.09
3860Jan Paczkowski
Kajetan Leśniak
1.0
0.5
MPKOIM/24949.42
3946Leszek Hejne
Andrzej Wojnowski
5.0
2.5
KPKOIM/24849.28
4061Maciej Sikora
Tomasz Podsiadło
0.0
0.0
SLKOIM/24948.89
4111Ryszard Rolka
Janisław Fituch
5.0
3.0
DSDS/6748.41
4216Ewa Machnik
Marek Wawrzyniak
2.0
4.0
SW
ZP
KOIM/24848.34
4320Przemysław Picheta
Jakub Lenkiewicz
3.0
2.0
MPKOIM/24848.08
4466Anna Litwora
Karolina Piekarz
1.5
1.5
MPKOIM/24947.83
4537Edward Sucharda
Karolina Grzegorzewicz
2.0
0.5
MA
SL
KOIM/24846.64
4663Wiktor Pantak
Filip Trojański
1.0
1.0
SL
MA
KOIM/24946.55
4735Adam Suchodolski
Adrian Kużel
2.0
0.5
PMKOIM/24845.71
483Anna Jankowska
Janusz Drozdowski
2.0
12.0
DSDS/6745.48
4925Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPKOIM/24845.43
5012Antoni Słowik
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6745.29
5129Dominika Ocylok
Tytus Żurawski
1.0
0.0
MP
KP
KOIM/24845.28
5210Andrzej Suchodolski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/6744.97
5326Angelika Konderak
Krystian Bojeczko
1.5
1.0
MP
PM
KOIM/24844.67
547Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6744.48
5519Wiktoria Hałas
Ewa Dziubińska
1.0
1.5
SLKOIM/24844.04
5622Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
2.0
3.0
SLKOIM/24844.03
5714Wojciech Ligman
Piotr Konarski
1.5
2.0
PM
SL
KOIM/24843.96
5847Kamila Kiraga
Monika Suchodolska
1.0
2.0
MA
PM
KOIM/24843.78
5962Mateusz Słuszniak
Daniel Ryszka
1.5
0.0
MPKOIM/24943.64
6057Andrzej Nowakowski
Piotr Bednarek
0.0
0.0
LDKOIM/24943.54
6127Mikołaj Tomalik
Jerzy Matura
0.5
3.0
SLKOIM/24843.49
6236Krystian Bączek
Kinga Zawada
2.0
2.0
MA
SL
KOIM/24842.89
631Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
0.5
DSDS/6742.81
6471Jeremi Mazur
Jakub Sęk
1.0
0.0
MP
SL
KOIM/24942.38
6567Jakub Ryczan
Wojciech Wiącek
0.0
0.0
SL
DS
KOIM/24941.58
6668Katarzyna Łatecka
Gabriela Musiał
1.0
0.5
MPKOIM/24940.42
6749Adam Krysa
Jędrzej Hycnar
9.0
2.5
MPKOIM/24840.37
6834Adam Pigulski
Maciej Racewicz
1.0
1.0
DSKOIM/24839.41
6932Krzysztof Superson
Szymon Superson
4.0
1.0
MPKOIM/24837.29
7064Zuzanna Kyć
Alina Wilk
0.0
0.0
KOIM/24931.84

Statystyka ośrodków...