Turniej na maksy

Środa, 12 sierpnia 2015

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
155Jakub Pilachowski
Tomasz Kanas
0.0
0.0
PMKOIM/24964.3022
254Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MPKOIM/24963.6422
3130Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24762.7321
458Dagobert Żarczyński
Marianna Pasińska
0.0
1.0
DS
MP
KOIM/24961.8720
564Barbara Superson
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.5
MPKOIM/24961.7020
667Wojciech Wiącek
Gordian Czerkawski
0.0
0.0
DSKOIM/24961.2719
7120Jacek Brózda
Mirosław Kołton
3.0
9.0
MPMP/8961.1418
824Adam Suchodolski
Adrian Kużel
2.0
0.5
PMKOIM/24861.0318
9131Stefan Masternak
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24760.4017
1073Daniel Ryszka
Mateusz Słuszniak
0.0
1.5
MPKOIM/24960.1617
1191Zbigniew Przeginiak
Wit Klapper
3.0
21.0
MP
WP
MP/8960.1316
1280Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
11.0
18.0
LBLB/4960.0715
1326Mateusz Krzemyk
Piotr Wowkonowicz
1.0
11.0
MP
MA
KOIM/24860.0515
14118Sebastian Wybranowski
Robert Kwiatkowski
3.0
3.0
PKMP/8959.7414
1593Robert Podsiadły
Bożena Czarska
3.0
7.0
MPMP/8959.7014
1649Wojciech Bondarewicz
Janusz Jabłoński
2.5
2.0
ZP
SL
KOIM/24859.5313
17138Marek Górny
Sebastian Nowacki
4.0
3.0
WPWP/24759.3712
1861Tytus Żurawski
Karolina Piekarz
0.0
1.5
KP
MP
KOIM/24959.0012
1931Tomasz Radko
Maciej Kędzierski
5.0
1.5
MPKOIM/24858.9711
2070Jan Paczkowski
Kajetan Leśniak
1.0
0.5
MPKOIM/24958.8810
21110Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
19.0
13.0
MPMP/8958.7710
223Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DSDS/6858.709
23144Michał Pabich
Łukasz Kaczmarek
3.0
3.0
WPWP/24758.369
2442Jakub Patreuha
Sviatlana Aleinikova
2.5
0.0
DS
PD
KOIM/24857.848
2527Paul Kokot
Katarzyna Urbańczyk
1.0
2.0
DS
SL
KOIM/24857.687
26107Konrad Ciborowski
Grzegorz Gawron
11.0
11.0
MPMP/8957.607
2737Tomasz Erbel
Ewa Machnik
2.0
2.0
SWKOIM/24857.416
28124Andrzej Mazurek
Jacek Wędrychowicz
11.0
12.0
WPWP/24757.346
2952Patryk Patreuha
Krzysztof Superson
2.5
4.0
DS
MP
KOIM/24857.325
3075Wojciech Kurzawski
Wojciech Waszkowiak
5.0
12.0
LBLB/4957.155
3184Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8957.145
32143Maria Śmielińska
Piotr Śmieliński
2.5
3.0
WPWP/24757.005
3333Norbert Krzystanek
Ryhor Abramovich
3.0
0.5
SW
PD
KOIM/24856.635
34133Waldemar Nowak
Beata Bojarska
3.0
5.0
WPWP/24756.374
3548Ryszard Sakowicz
Andrzej Parmonik
15.0
5.0
LBKOIM/24856.324
3688Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8956.214
37123Ryszard Nowicki
Jadwiga Nowak
4.0
11.0
WPWP/24756.054
3898Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/8955.524
3925Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
3.0
2.0
MAKOIM/24855.394
401Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6855.064
4120Aleksandra Byra
Maciej Janeczko
2.0
7.0
MP
SL
KOIM/24854.684
426Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DSDS/6854.294
4340Przemysław Picheta
Marcin Krupowicz
3.0
21.0
MP
SL
KOIM/248-0.1954.023
447Janusz Korotkiewicz
Waldemar Majewski
6.0
3.0
USA
DS
DS/68-0.4253.983
45101Rafał Synowiec
Przemysław Gałek
9.0
7.0
MPMP/8953.913
4689Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8953.823
4794Bronisław Burza
Kazimierz Chłobowski
0.0
11.0
MPMP/8953.383
48125Andrzej Pietrkiewicz
Dariusz Kurzawski
5.0
4.0
WPWP/24753.293
49139Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WPWP/24753.203
5013Zofia Miechowicz
Piotr Kołuda
2.5
15.0
LB
LU
KOIM/24852.963
51128Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WPWP/24752.923
5290Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MPMP/8952.823
5310Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
4.0
DSDS/6852.782
5457Dominik Brożyna
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
PK
MP
KOIM/24952.712
5515Adrian Bakalarz
Marcin Szymański
5.0
3.0
SL
WP
KOIM/24852.642
56111Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
4.0
MP
WP
MP/8952.542
5738Wojciech Ligman
Kacper Kopka
1.5
3.0
PM
MA
KOIM/24852.492
5812Kinga Kiraga
Witalis Talar
1.5
13.0
MAKOIM/24852.342
5959Mikołaj Tomalik
Anna Kowalska
0.5
1.0
SLKOIM/24952.312
6021Janusz Wrześniak
Robert Różak
2.0
5.0
MPKOIM/24852.252
61109Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/8952.202
6274Filip Trojański
Wiktor Pantak
1.0
1.0
MA
SL
KOIM/24951.871
6399Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8951.821
6418Bożena Rakuzy
Robert Głowacki
1.5
13.0
DS
MA
KOIM/24851.801
652Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DSDS/6851.481
6643Tomasz Pawełczyk
Edward Sucharda
2.0
2.0
SL
MA
KOIM/24851.201
6753Szymon Superson
Roman Madej
1.0
1.0
MPKOIM/24951.071
6877Grzegorz Pogodziński
Radosław Liskowiak
5.0
5.0
LBLB/4951.001
6916Dominik Caus
Ryszard Kiełczewski
0.5
18.0
SLKOIM/24850.771
70122Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
0.0
WPWP/24750.671
71104Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/8950.471
7217Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPKOIM/24850.44
7347Wiktoria Hałas
Joanna Kokot
1.0
1.0
SL
DS
KOIM/24850.21
74114Aleksander Wójcik
Wacław Gąssowski
5.0
12.0
MPMP/8950.06
75102Marcin Krawczyk
Waldemar Wieczorek
12.0
4.0
MPMP/8950.06
76115Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MPMP/8949.94
7792Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/8949.90
7841Witold Petryszyn
Piotr Wzorek
2.5
2.5
MPKOIM/248-0.1949.90
7928Kamil Walczyk
Agnieszka Pietrzyk
4.0
3.0
SW
SL
KOIM/24849.61
80119Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8949.40
8111Kinga Zawada
Michał Kaleta
2.0
2.0
SLKOIM/24849.13
824Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6849.13
8385Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8948.50
84112Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MPMP/8948.06
8576Władysław Królik
Bogdan Jeżewski
3.0
0.0
LB
LB/4948.04
8678Ryszard Markowski
Marek Marciniak
4.0
3.0
LBLB/4947.95
87121Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/24747.68
8897Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MPMP/8947.45
8923Piotr Jasiński
Krystian Bączek
2.0
2.0
MAKOIM/248-0.2147.35
90140Krzysztof Janecki
Michalina Anioła
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24747.28
91134Aleksander Buchholz
Mieczysław Lewandowski
0.0
0.0
NZWP/24747.18
92135Zofia Szczerkowska
Przemysław Hauser
2.0
9.0
WPWP/24746.82
9371Weronika Przeorska
Oskar Tokarczuk
0.0
0.0
MA
DS
KOIM/24946.73
948Krystyna Bondanowicz
Mateusz Bondanowicz
6.0
6.0
CANDS/6846.72
9595Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8946.70
9636Piotr Pęsiek
Monika Suchodolska
2.5
2.0
MA
PM
KOIM/24846.67
9769Wojciech Szybowski
Maria Malcherek
0.0
1.0
PM
SL
KOIM/24946.66
98105Michał Igła
Ewa Beldzik
4.0
2.0
MPMP/8946.54
9934Krzysztof Krajewski
Andrzej Błachno
7.0
4.0
PDKOIM/24846.26
100116Mirosław Zarzycki
Jerzy Batko
3.0
4.0
MPMP/8945.96
101127Piotr Tyranowski
Wojciech Witkowski
4.0
2.0
WPWP/24745.90
102137Witold Szczepaniak
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WPWP/24745.76
10344Teresa Wojtusiak
Ewa Dziubińska
1.5
1.5
SLKOIM/24845.70
104106Marcin Wilczyński
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MPMP/8945.57
10522Leszek Gozdek
Lucyna Gozdek
1.5
1.0
KPKOIM/24845.55
10635Anna Nożyńska
Mariusz Bakalarski
0.0
1.0
MA
SL
KOIM/24845.44
10729Jakub Andruszkiewicz
Karolina Grzegorzewicz
2.0
0.5
MA
SL
KOIM/24845.40
10896Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8945.02
109142Grzegorz Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WPWP/24744.72
110129Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
3.0
WPWP/24744.65
111103Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.5
1.5
MPMP/8944.25
112100Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8943.72
11350Angelika Konderak
Krystian Bojeczko
1.5
1.0
MP
PM
KOIM/24843.51
11481Barbara Soroko
Arkadiusz Jaranowski
1.5
1.0
LBLB/4943.09
11587Jan Surdej
Jacek Surdej
0.0
0.0
MPMP/8943.08
11686Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/8942.95
11779Kazimierz Kardasz
Edward Sajkowski
3.0
3.0
LBLB/4942.71
11846Iwona Sarkowska
Zbigniew Armata
1.0
1.5
DSKOIM/24842.24
11965Karolina Kręcioch
Kinga Hałas
0.0
0.5
SLKOIM/24941.13
12066Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
0.5
0.5
MPKOIM/24940.76
121126Paweł Biś
Waldemar Bąk
1.0
1.5
WPWP/24740.40
122117Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
5.0
1.5
MPMP/8940.22
12372Jakub Ryczan
Piotr Czechak
0.0
0.5
SLKOIM/24940.09
12445Oskar Trybus
Jakub Zembaczyński
1.5
0.5
MPKOIM/24839.70
125113Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8939.67
12651Kamila Kiraga
Tomasz Kopka
1.0
2.5
MAKOIM/24839.64
127108Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
3.0
3.0
MPMP/8939.52
12819Adam Pigulski
Maciej Racewicz
1.0
1.0
DSKOIM/24839.43
12968Piotr Bednarek
Andrzej Nowakowski
0.0
0.0
LDKOIM/24939.36
130136Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
1.5
4.0
WPWP/24739.29
13163Jeremi Mazur
Jakub Sęk
1.0
0.0
MP
SL
KOIM/24938.78
13230Wojciech Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
2.5
2.0
MPKOIM/24838.67
133132Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
3.0
2.0
WPWP/24738.30
13483Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
1.0
MPMP/8936.56
13514Damian Machura
Tomasz Podsiadło
2.0
0.0
SLKOIM/24835.80
13662Zuzanna Kyć
Alina Wilk
0.0
0.0
KOIM/24934.80
137141Justyna Łaniewska
Piotr Surdyk
1.5
2.0
WPWP/24734.31
13832Gabriela Musiał
Katarzyna Łatecka
0.5
1.0
MPKOIM/24834.20
1395Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6827.54
14056Jan Michałowski
Kajetan Zimny
0.0
0.0
SLKOIM/24926.95
14160Grzegorz Lech
Paweł Hermansdorfer
0.0
0.0
SLKOIM/24912.50

Statystyka ośrodków...