Turniej na maksy

Wtorek, 11 sierpnia 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
126Justyna Żmuda
Kacper Kopka
13.0
3.0
MP
MA
KOIM/24869.7311
231Tomasz Radko
Jakub Patreuha
5.0
2.5
MP
DS
KOIM/24864.0311
328Jakub Lenkiewicz
Witold Petryszyn
2.0
2.5
MPKOIM/24863.3010
441Wojciech Bondarewicz
Lech Adamus
2.5
0.0
ZP
KOIM/24862.509
524Piotr Jasiński
Krystian Bączek
2.0
2.0
MAKOIM/24861.809
611Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
3.0
2.0
MAKOIM/24860.818
754Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
5.0
MPMP/4060.437
864Ryszard Woliński
Robert Wójcik
12.0
3.0
LB
MP
MP/4559.607
940Andrzej Nowakowski
Artur Wasiak
0.0
12.0
LDKOIM/24859.366
1035Jakub Andruszkiewicz
Patryk Patreuha
2.0
2.5
MA
DS
KOIM/24859.025
1121Adam Suchodolski
Adrian Kużel
2.0
0.5
PMKOIM/24858.804
1223Adam Pigulski
Maciej Racewicz
1.0
1.0
DSKOIM/24858.624
1310Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.0
1.0
PMKOIM/24857.133
1453Piotr Radzikowski
Ewa Kwiecień
7.0
3.0
MPMP/4056.773
1512Tomasz Kanas
Jakub Pilachowski
0.0
0.0
PMKOIM/24856.753
1659Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/4056.642
1744Przemysław Picheta
Agnieszka Pietrzyk
3.0
3.0
MP
SL
KOIM/24856.622
1816Damian Machura
Janusz Jabłoński
2.0
2.0
SLKOIM/24856.252
1936Piotr Pęsiek
Monika Suchodolska
2.5
2.0
MA
PM
KOIM/24856.012
2043Paul Kokot
Joanna Kokot
1.0
1.0
DSKOIM/24855.362
2162Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4553.922
2249Gabriel Chrabąszcz
Barbara Superson
1.5
1.5
MPKOIM/24853.902
235Roman Madej
Tytus Żurawski
1.0
0.0
MP
KP
KOIM/24852.682
2414Michał Kaleta
Katarzyna Urbańczyk
2.0
2.0
SLKOIM/24852.531
2557Józef Barczyk
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
WP
MP/4052.521
266Mateusz Słuszniak
Daniel Ryszka
1.5
0.0
MPKOIM/24852.431
271Aleksandra Byra
Adrian Bakalarz
2.0
5.0
MP
SL
KOIM/24852.401
2827Jakub Zembaczyński
Oskar Trybus
0.5
1.5
MPKOIM/24852.051
2961Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4552.011
3018Filip Trojański
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
MA
MP
KOIM/24852.001
313Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPKOIM/24850.881
3266Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4550.851
3320Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.5
2.5
MPKOIM/24850.61
349Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
1.0
1.5
PM
MP
KOIM/24850.45
3515Maciej Sikora
Wiktor Pantak
0.0
1.0
SLKOIM/24849.79
3637Jeremi Mazur
Kinga Kiraga
1.0
1.5
MP
MA
KOIM/24849.07
3739Kinga Zawada
Edward Sucharda
2.0
2.0
SL
MA
KOIM/24848.56
3846Ewa Dziubińska
Teresa Wojtusiak
1.5
1.5
SLKOIM/24848.46
3951Wojciech Wiącek
Gordian Czerkawski
0.0
0.0
DSKOIM/24848.12
402Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MPKOIM/24847.78
4158Leszek Faber
Bożena Czarska
2.5
7.0
MPMP/4047.23
4230Marianna Pasińska
Karolina Piekarz
1.0
1.5
MPKOIM/24847.19
434Wiktoria Hałas
Marcin Szymański
1.0
3.0
SL
WP
KOIM/24847.04
4442Piotr Bednarek
Karolina Grzegorzewicz
0.0
0.5
LD
SL
KOIM/24846.39
4563Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4545.97
4656Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/4045.42
4713Maciej Kędzierski
Dominik Brożyna
1.5
1.5
MP
PK
KOIM/24845.07
4855Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/4044.38
4933Wojciech Ligman
Piotr Konarski
1.5
2.0
PM
SL
KOIM/24844.22
5032Tomasz Pawełczyk
Dominik Caus
2.0
0.5
SLKOIM/24844.04
5129Weronika Przeorska
Kamila Kiraga
0.0
1.0
MAKOIM/24842.67
528Mikołaj Tomalik
Tomasz Podsiadło
0.5
0.0
SLKOIM/24842.27
5365Stanisław Miłkowski
Władysław Uryga
1.5
3.0
MPMP/4541.65
5438Krzysztof Superson
Mateusz Krzemyk
4.0
1.0
MPKOIM/24839.75
5525Karolina Kręcioch
Zuzanna Moszczyńska
0.0
3.0
SL
MA
KOIM/24839.16
5652Martin Kaleta
Piotr Czechak
0.0
0.5
SLKOIM/24837.65
5734Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
0.5
0.5
MPKOIM/24836.98
5845Katarzyna Łatecka
Gabriela Musiał
1.0
0.5
MPKOIM/24836.80
5960Ryszard Cieślik
Stefan Błaszczyk
1.5
3.0
MPMP/4036.62
6019Kinga Hałas
Kajetan Leśniak
0.5
0.5
SL
MP
KOIM/24834.86
6147Jakub Sęk
Jakub Ryczan
0.0
0.0
SLKOIM/24833.86
6217Oskar Tokarczuk
Maria Malcherek
0.0
1.0
DS
SL
KOIM/24832.64
637Jan Paczkowski
Anna Kowalska
1.0
1.0
MP
SL
KOIM/24830.18

Statystyka ośrodków...