Turniej na maksy

Wtorek, 3 września 2013

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
130Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6662.1318
239Gabriela Gnacińska
Danuta Żabicka
7.0
4.0
PMPM/6660.1517
326Witold Kaliński
Waldemar Warzała
12.0
7.0
PMPM/6659.0415
437Józef Pochroń
Michał Wróblewski
18.0
2.0
PMPM/6659.0313
51Eugenia Stefanów
Grzegorz Superson
1.5
7.0
MPMP/4057.4412
622Wiesław Fecko
Józef Waśko
7.0
4.0
MPMP/4557.0410
719Bogdan Piasecki
Jacek Zając
7.0
7.0
MPMP/4556.629
829Mateusz Mania
Marcin Smyczyński
1.0
1.0
PMPM/6656.147
910Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MPMP/4056.036
103Aleksander Jezioro
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/4055.894
1132Jakub Piotrowski
Jacek Piotrowski
2.5
12.0
PMPM/6655.754
1224Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
2.5
4.0
MPMP/4555.654
1311Józef Barczyk
Jan Skuciński
4.0
4.0
MPMP/4055.633
142Halina Święch
Marek Stefaniuk
4.0
1.0
MPMP/4054.983
1543Andrzej Pella
Józef Idczak
2.5
7.0
PMPM/6654.803
1628Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
0.0
1.5
PMPM/6654.052
1735Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/6653.442
1834Antoni Sękowski
Szczepan Chruścicki
18.0
4.0
PMPM/6652.852
1917Roman Cabała
Ryszard Woliński
7.0
7.0
MP
LB
MP/4552.742
2027Janusz Warchoł
Jerzy Maciejak
4.0
0.5
PMPM/6652.011
2115Marek Heichel
Marek Filipowski
2.0
12.0
MPMP/4051.891
227Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
1.5
MPMP/4051.251
2318Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
4.0
7.0
MPMP/4551.121
2413Maciej Stefaniuk
Marzena Kwiecińska-Wilk
12.0
4.0
MPMP/4050.34
2538Robert Krawczyk
Marta Harat
2.0
0.0
PMPM/6649.24
2614Wojciech Skoś
Dorota Gadaś
1.5
1.5
MPMP/4049.00
275Stanisław Sarat
Marian Nanke
0.0
4.0
MPMP/4048.89
2836Zygfryd Figurski
Michał Samet
0.0
0.0
PM
PM/6648.41
2912Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/4047.80
3031Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
0.0
0.0
WM
AMA
PM/6647.17
319Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MPMP/4047.05
3240Józef Gnaciński
Karol Dunst
4.0
0.5
PMPM/6646.99
3325Andrzej Walaśkiewicz
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMAPM/6646.79
3433Marcin Pastudzki
Zbigniew Dybizbański
1.0
1.5
PMPM/6644.32
3523Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4544.30
3620Andrzej Frączek
Wacław Janik
1.5
0.0
MPMP/4544.23
374Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MPMP/4044.04
3844Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
0.0
0.0
PMPM/6642.42
398Jerzy Bałon
Marek Pietrzak
1.0
1.5
MPMP/4041.19
4041Kamil Puczyłowski
Dariusz Podfigurny
0.0
2.5
AMA
PM
PM/6640.64
4145Andrzej Michałowski
Elżbieta Pasiuk
2.5
0.0
PM
AMA
PM/6638.99
4242Wojtek Sosnowski
Jan Pastudzki
0.0
0.0
AMA
PM
PM/6638.91
436Krystyna Hawlena
Franciszek Miska
2.5
2.5
MPMP/4038.52
4421Władysław Uryga
Piotr Turczynowicz
2.5
1.5
MP
WM
MP/4538.30
4546Paweł Łużecki
Halina Sułkowska
0.5
0.0
PMPM/6637.40

Statystyka ośrodków...