Turniej na maksy

Sobota, 8 sierpnia 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
16Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
2.5
2.5
DSKOIM/24868.2110
234Franciszek Kurlit
Justyna Żmuda
0.5
13.0
MPKOIM/24964.769
316Dominika Ocylok
Kamil Walczyk
1.0
4.0
MP
SW
KOIM/24961.999
448Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
2.0
3.0
SLKOIM/24961.468
514Mateusz Krzemyk
Roman Madej
1.0
1.0
MPKOIM/24861.007
618Wojciech Okuniewski
Piotr Wowkonowicz
1.0
11.0
PM
MA
KOIM/24959.266
712Piotr Pęsiek
Kacper Kopka
2.5
3.0
MAKOIM/24859.055
84Marcin Szymański
Aleksandra Byra
3.0
2.0
WP
MP
KOIM/24857.965
944Robert Różak
Maciej Racewicz
5.0
1.0
MP
DS
KOIM/24957.204
1025Andrzej Wojnowski
Wojciech Ligman
2.5
1.5
KP
PM
KOIM/24957.153
118Kinga Zawada
Krzysztof Superson
2.0
4.0
SL
MP
KOIM/24856.212
1219Teresa Wojtusiak
Janusz Jabłoński
1.5
1.5
SLKOIM/24956.072
1330Joanna Kokot
Bożena Rakuzy
1.0
1.5
DSKOIM/24954.932
1438Krzysztof Ziewacz
Paul Kokot
5.0
1.0
MP
DS
KOIM/24953.932
1520Ewa Dziubińska
Zbigniew Armata
1.5
1.5
SL
DS
KOIM/24953.682
1621Tomasz Bliński
Martin Kaleta
5.0
0.0
PD
SL
KOIM/24953.422
1743Jakub Ryczan
Ryszard Kiełczewski
0.0
18.0
SLKOIM/24951.322
1845Adam Pigulski
Jerzy Matura
1.0
3.0
DS
SL
KOIM/24951.161
1935Tomasz Podsiadło
Adrian Bakalarz
0.0
5.0
SLKOIM/24950.711
2017Norbert Krzystanek
Anna Litwora
3.0
1.5
SW
MP
KOIM/24950.551
2133Tytus Żurawski
Iwona Sarkowska
0.0
1.0
KP
DS
KOIM/24950.211
2224Piotr Konarski
Leszek Hejne
2.0
5.0
SL
KP
KOIM/24948.911
2329Janusz Wrześniak
Wiktoria Hałas
2.0
1.0
MP
SL
KOIM/24948.621
2447Weronika Przeorska
Marcin Kuflowski
0.0
4.0
MA
MP
KOIM/24948.421
2537Kacper Kuflowski
Katarzyna Dufrat
0.5
11.0
MPKOIM/24947.88
2636Karolina Kręcioch
Artur Wasiak
0.0
12.0
SL
LD
KOIM/24947.75
2740Zuzanna Kyć
Tomasz Radko
0.0
5.0

MP
KOIM/24947.75
2815Tomasz Erbel
Karolina Piekarz
2.0
1.5
SW
MP
KOIM/24947.57
293Maciej Kędzierski
Mateusz Słuszniak
1.5
1.5
MPKOIM/24847.53
309Jakub Lenkiewicz
Witold Petryszyn
2.0
2.5
MPKOIM/24847.38
315Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPKOIM/24846.77
3232Paweł Skałacki
Mikołaj Tomalik
7.0
0.5
MP
SL
KOIM/24946.74
3311Tomasz Pawełczyk
Michał Kaleta
2.0
2.0
SLKOIM/24846.48
3422Dominik Caus
Damian Machura
0.5
2.0
SLKOIM/24946.10
357Przemysław Picheta
Wojciech Krawczyk
3.0
2.5
MPKOIM/24845.35
361Adrian Kużel
Adam Suchodolski
0.5
2.0
PMKOIM/24845.10
3742Roland Lippik
Wiktor Pantak
5.0
1.0
DS
SL
KOIM/24945.09
3828Wojciech Szybowski
Wojciech Bondarewicz
0.0
2.5
PM
ZP
KOIM/24944.88
3927Jędrzej Radosz
Jakub Pilachowski
0.0
0.0

PM
KOIM/24944.19
4023Piotr Kołuda
Tomasz Kanas
15.0
0.0
LU
PM
KOIM/24943.93
4126Szymon Superson
Lech Adamus
1.0
0.0
MP
KOIM/24943.93
4239Zuzanna Moszczyńska
Piotr Bednarek
3.0
0.0
MA
LD
KOIM/24943.88
4313Gabriel Chrabąszcz
Barbara Superson
1.5
1.5
MPKOIM/24842.86
4441Andrzej Nowakowski
Tomasz Kopka
0.0
2.5
LD
MA
KOIM/24940.79
4531Kamila Kiraga
Mariusz Bakalarski
1.0
1.0
MA
SL
KOIM/24940.59
4610Monika Suchodolska
Oskar Trybus
2.0
1.5
PM
MP
KOIM/24839.79
4746Gordian Czerkawski
Wojciech Wiącek
0.0
0.0
DSKOIM/24936.86
482Dominik Brożyna
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
PK
MP
KOIM/24836.33

Statystyka ośrodków...