Turniej na maksy

Piątek, 7 sierpnia 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
139Adrian Bakalarz
Tomasz Kopka
5.0
2.5
SL
MA
KOIM/24968.7810
232Sviatlana Aleinikova
Ryhor Abramovich
0.0
0.5
PDKOIM/24866.9310
346Kacper Kopka
Michał Kaleta
3.0
2.0
MA
SL
KOIM/24966.649
427Aleksandra Byra
Marcin Szymański
2.0
3.0
MP
WP
KOIM/24866.308
541Agnieszka Pietrzyk
Beata Madej
3.0
2.0
SLKOIM/24962.697
648Przemysław Picheta
Jakub Lenkiewicz
3.0
2.0
MPKOIM/24962.247
725Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPKOIM/24861.096
822Monika Suchodolska
Piotr Pęsiek
2.0
2.5
PM
MA
KOIM/24860.435
96Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6758.825
1018Paul Kokot
Joanna Kokot
1.0
1.0
DSKOIM/24857.094
1156Tomasz Kanas
Adrian Kużel
0.0
0.5
PMKOIM/24956.233
128Janisław Fituch
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/6756.192
1319Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
1.0
1.5
PM
MP
KOIM/24855.742
1454Dominik Krajnik
Adam Suchodolski
1.0
2.0
PMKOIM/24955.662
154Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6755.302
163Marcin Preisner
Michał Drankiewicz
1.5
2.0
DSDS/6755.262
1712Jan Sadowski
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
WP
DS
DS/6755.242
1810Tomasz Bartnicki
Szymon Niewiadomski
3.0
1.5
LB
DS
DS/6754.592
1931Ewa Dziubińska
Tomasz Pawełczyk
1.5
2.0
SLKOIM/24853.952
205Piotr Klubiński
Mariusz Kowalczyk
9.0
4.0
DSDS/6752.822
2137Jerzy Matura
Tomasz Podsiadło
3.0
0.0
SLKOIM/24952.381
2251Daniel Ryszka
Dominik Brożyna
0.0
1.5
MP
PK
KOIM/24952.061
2313Dominika Ocylok
Maciej Kędzierski
1.0
1.5
MPKOIM/24851.641
2440Mateusz Krzemyk
Wojciech Krawczyk
1.0
2.5
MPKOIM/24951.621
2544Dagobert Żarczyński
Oskar Tokarczuk
0.0
0.0
DSKOIM/24951.381
2620Teresa Wojtusiak
Mateusz Słuszniak
1.5
1.5
SL
MP
KOIM/24850.981
2736Roman Madej
Szymon Superson
1.0
1.0
MPKOIM/24950.041
2852Michał Kuczkowski
Oskar Trybus
2.0
1.5
MPKOIM/24949.301
299Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6749.04
3024Gabriel Chrabąszcz
Barbara Superson
1.5
1.5
MPKOIM/24848.83
3150Grzegorz Lech
Jakub Sęk
0.0
0.0
SLKOIM/24948.23
3249Karolina Grzegorzewicz
Józef Sławenta
0.5
5.0
SL
DS
KOIM/24948.09
3330Anna Litwora
Wojciech Szybowski
1.5
0.0
MP
PM
KOIM/24847.94
3433Kamila Kiraga
Wojciech Okuniewski
1.0
1.0
MA
PM
KOIM/24847.72
3517Kinga Kiraga
Wojciech Ligman
1.5
1.5
MA
PM
KOIM/24847.50
3647Wiktor Pantak
Jakub Ryczan
1.0
0.0
SLKOIM/24946.91
3728Anna Kowalska
Jakub Pilachowski
1.0
0.0
SL
PM
KOIM/24846.83
3826Marianna Pasińska
Witold Petryszyn
1.0
2.5
MPKOIM/24846.69
3935Katarzyna Łatecka
Gabriela Musiał
1.0
0.5
MPKOIM/24944.89
4023Maria Malcherek
Piotr Konarski
1.0
2.0
SLKOIM/24844.86
417Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
0.5
DSDS/6743.45
4253Dominik Caus
Martin Kaleta
0.5
0.0
SLKOIM/24942.39
4329Tytus Żurawski
Karolina Piekarz
0.0
1.5
KP
MP
KOIM/24841.76
4421Krzysztof Superson
Kinga Zawada
4.0
2.0
MP
SL
KOIM/24841.69
4511Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DSDS/6741.46
4616Wiktoria Hałas
Jan Paczkowski
1.0
1.0
SL
MP
KOIM/24841.41
4745Adam Pigulski
Maciej Racewicz
1.0
1.0
DSKOIM/24941.08
482Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6741.02
4955Maciej Sikora
Kajetan Zimny
0.0
0.0
SLKOIM/24939.70
5038Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
0.5
0.5
MPKOIM/24938.80
5115Karolina Kręcioch
Mikołaj Tomalik
0.0
0.5
SLKOIM/24837.74
5242Jakub Zembaczyński
Weronika Przeorska
0.5
0.0
MP
MA
KOIM/24937.60
531Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6736.80
5414Kinga Hałas
Kajetan Leśniak
0.5
0.5
SL
MP
KOIM/24832.19
5543Paweł Hermansdorfer
Jan Michałowski
0.0
0.0
SLKOIM/24932.14

Statystyka ośrodków...