Turniej na maksy
Środa, 5 sierpnia 2015
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
54
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
63.73
19
4
56
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
61.79
17
5
49
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
4.0
MP
MP/89
61.11
16
7
41
Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
9.0
4.0
MP
MP/89
60.42
14
9
28
Adam Matyasik
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/89
59.12
12
13
34
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/89
57.33
9
20
51
Jarosław Posłuszny
Andrzej Lubojemski
11.0
13.0
MP
MP/89
54.43
4
22
31
Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MP
MP/89
53.84
4
25
43
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/89
53.69
3
29
26
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/89
52.28
3
30
23
Waldemar Jaworski
Janusz Buksa
13.0
5.0
SL
MP
MP/89
52.26
2
31
22
Andrzej Żurek
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
WM
MP
MP/89
52.24
2
32
33
Tadeusz Rejdych
Andrzej Dudzik
7.0
12.0
MP
MP/89
52.17
2
33
38
Stanisław Jaros
Tytus Bisping
5.0
5.0
MP
MP/89
51.92
2
35
39
Tadeusz Garbacik
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/89
-1.20
50.85
2
37
47
Adam Harasimowicz
Janusz Natorski
2.5
4.0
ZP
MP
MP/89
50.51
1
38
45
Marek Jaworski
Janusz Szyszkowski
12.0
12.0
MP
MP/89
50.43
1
39
52
Wit Klapper
Kazimierz Chłobowski
21.0
11.0
WP
MP
MP/89
50.24
1
43
36
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
49.52
47
50
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
48.40
48
25
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MP
MP/89
48.21
50
24
Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MP
MP/89
47.89
51
32
Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
3.0
MP
MP/89
47.64
53
55
Maciej Kliś
Marek Orłowicz
2.0
2.5
MP
MP/89
47.36
54
46
Ryszard Cieślik
Marzena Kwiecińska-Wilk
1.5
4.0
MP
MP/89
47.29
55
27
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MP
MP/89
47.14
56
53
Jacek Brózda
Mirosław Kołton
3.0
9.0
MP
MP/89
46.87
59
42
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
11.0
12.0
MP
MP/89
46.33
62
48
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MP
MP/89
45.78
70
37
Anna Adamus
Lech Adamus
0.0
0.0
MP
MP/89
42.78
71
44
Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
5.0
4.0
MP
MP/89
42.76
72
21
Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
1.0
MP
MP/89
42.19
75
35
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/89
41.82
76
40
Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
1.5
7.0
MP
MP/89
41.05
77
30
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
5.0
5.0
MP
MP/89
39.70
78
29
Barbara Lesiecka
Jerzy Pasich
7.0
7.0
SL
MP
MP/89
39.45
Statystyka ośrodków...