Turniej na maksy
Poniedziałek, 27 lipca 2015
Wyniki z 14 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
224
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
13.0
WP
WP/30
66.21
30
2
13
Sammy Bałdysz
Krzysztof Ćwik
4.0
4.0
DS
DS/67
64.07
30
3
211
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
7.0
5.0
WP
WP/30
63.55
29
4
20
Janusz Staniów
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
63.46
28
5
4
Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
2.0
3.0
DS
DS/104
62.74
28
6
74
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
62.48
27
7
171
Kazimierz Marcinkowski
Henryk Petryk
3.0
0.0
MA
PD/41
62.26
27
8
107
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/137
61.43
26
9
122
Jacek Witek
Jan Gorczyca
2.0
2.0
MP
MP/138
60.95
26
10
8
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
3.0
1.5
DS
DS/104
60.94
25
11
106
Ryszard Skotarski
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MP
MP/137
60.92
24
12
189
Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.0
2.0
WP
WP/30
60.81
24
13
28
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DS
DS/72
60.49
23
14
161
Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WP
PD/41
59.78
23
15
48
Roman Wachowiak
Lech Łaniewski
18.0
13.0
KP
KP/50
59.60
22
16
199
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/30
59.59
22
17
135
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
4.0
MP
MP/40
59.43
21
18
176
Józef Turecki
Bogdan Rojkowicz
2.5
5.0
PK
PK/51
59.28
21
19
58
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
59.10
20
20
35
Waldemar Siuda
Grzegorz Bajek
12.0
9.0
DS
DS/72
58.30
20
21
60
Karol Nowak
Lucyna Gozdek
2.0
1.0
KP
KP/50
58.11
19
22
31
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
57.62
19
23
89
Adam Amrozy
Leszek Łuniewski
3.0
12.0
MA
MA/65
57.59
18
24
62
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
57.36
17
25
181
Sławomir Piechocki
Bogdan Świątek
7.0
12.0
WP
WP/30
57.30
17
26
63
Mieczysław Niciak
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
57.16
16
27
187
Marek Janik
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/30
57.07
16
28
151
Magdalena Głombińska
Aleksandra Jurkiewicz
2.0
5.0
MA
MP
PD/41
56.95
15
29
97
Kazimierz Dobrzyniecki
Zbigniew Garlej
4.0
4.0
MA
MA/88
56.85
15
30
145
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
SL
PD/41
56.82
14
31
12
Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DS
DS/67
56.69
14
32
165
Krystyna Marson
Danuta Szczepanik
0.0
0.0
LD
PD/41
56.68
13
33
155
Halina Borewicz
Andrzej Borewicz
9.0
9.0
MA
PD/41
56.62
13
34
29
Marian Kupnicki
Jan Pawlikaniec
17.0
5.0
WP
DS/72
56.55
12
35
21
Wojciech Szałapak
Barbara Radomska
3.0
3.0
DS
DS/67
56.52
12
36
9
Piotr Klubiński
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DS
DS/67
56.51
11
37
173
Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZ
PK/51
56.37
10
38
202
Jarosław Ostrowski
Marcin Pędziński
13.0
15.0
MA
WP
WP/30
56.37
10
39
36
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
56.29
9
40
82
Leszek Czarnomski
Szczepan Okonkowski
2.0
0.0
LB
MA/46
56.12
9
41
141
Maja Żabierek
Tatiana Verkhos
3.0
2.5
MA
PD/41
56.03
8
42
197
Bartosz Kaczmarek
Włodzimierz Kwiatkowski
2.5
12.0
WP
WP/30
56.02
8
43
213
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WP
WP/30
55.89
7
44
11
Tadeusz Łukasiewicz
Janusz Pękala
4.0
4.0
DS
DS/67
55.80
7
45
206
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
NZ
WP/30
55.70
6
46
152
Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
0.0
0.0
PD
PD/41
55.57
6
47
138
Mieczysław Trybała
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
FRA
MP
MP/40
55.42
6
48
19
Marek Bałdysz
Andrzej Suchodolski
13.0
4.0
DS
DS/67
55.14
6
49
94
Piotr Marudziński
Marian Rutkowski
5.0
5.0
MA
MA/88
55.03
6
50
55
Stanisław Łański
Jan Nawrocki
9.0
7.0
KP
KP/50
54.92
6
51
117
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
12.0
5.0
MP
MP/137
54.91
6
52
185
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
54.79
6
53
66
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
54.74
6
54
149
Tomasz Kręglewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
1.5
1.5
MA
PD/41
54.71
6
55
67
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
1.5
5.0
LD
LD/48
54.69
6
56
44
Michał Lewiński
Leszek Hejne
12.0
5.0
LB
KP
KP/50
54.55
5
57
192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/30
54.55
5
58
172
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MA
PD/41
54.51
5
59
98
Waldemar Surmacz
Janusz Krzykowski
1.5
0.5
MA
MA/88
54.40
5
60
134
Halina Święch
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MP
MP/40
54.27
5
61
210
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/30
54.18
5
62
83
Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Sokołowski
1.5
2.5
MA
MA/46
54.16
5
63
87
Jerzy Maszenda
Ryszard Gala
2.0
3.0
MA
MA/65
54.15
5
64
51
Wojciech Giżyński
Marek Warda
4.0
4.0
KP
KP/50
54.15
5
65
140
Andrzej Borek
Józef Barczyk
5.0
5.0
MP
MP/40
54.00
5
66
182
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
3.0
WP
WP/30
53.93
5
67
121
Jerzy Dusza
Roman Narewski
2.0
4.0
MP
MP/138
53.81
4
68
208
Jerzy Roszak
Mirosława Miętkiewska
9.0
2.5
WP
WP/30
53.75
4
69
142
Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
5.0
7.0
MA
PD/41
53.57
4
70
133
Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MP
MP/40
53.52
4
71
180
Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
53.46
4
72
101
Witold Moreń
Kazimierz Głowacki
0.0
1.0
MA
MA/88
53.42
4
73
127
Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
4.0
MP
MP/40
53.21
4
74
75
Dariusz Jagodziński
Marek Himicz
1.5
0.0
MA
MA/46
53.15
4
75
168
Maria Kaczmarek
Elżbieta Horbaczewska
0.0
0.0
PD/41
53.10
4
76
158
Daniela Jędrychowska
Antoni Zdzienicki
7.0
13.0
LD
PD/41
52.99
4
77
114
Sebastian Piotrowski
Leszek Gabriel
0.5
7.0
MP
MP/137
52.71
3
78
34
Radosław Surowiak
Waldemar Maciejewski
4.0
3.0
DS
DS/72
52.51
3
79
92
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
5.0
4.0
MA
MA/65
52.47
3
80
42
Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DS
DS/72
52.31
3
81
59
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
52.13
3
82
219
Jerzy Stefanowski
Ryszard Grzybowski
3.0
2.0
WP
WP/30
52.01
3
83
2
Zdzisław Klimczak
Jerzy Hawryliszyn
3.0
1.5
DS
DS/104
52.00
3
84
137
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
51.98
3
85
146
Piotr Kowalewski
Wojciech Sadowski
0.0
0.0
MA
PD/41
51.62
3
86
119
Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
0.0
5.0
MP
MP/137
51.57
3
87
39
Jacek Rutowicz
Roland Lippik
4.0
5.0
DS
DS/72
51.49
3
88
218
Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
5.0
4.0
WP
WP/30
51.49
2
89
24
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
51.46
2
90
112
Andrzej Kuchta
Mirosław Jastrząb
2.0
2.0
MP
MP/137
51.32
2
91
104
Maciej Grabiec
Krzysztof Cetera
5.0
2.5
MP
MP/137
51.28
2
92
175
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PK
PK/51
51.21
2
93
45
Andrzej Karczewski
Lesław Pieśnin
3.0
3.0
KP
KP/50
51.16
2
94
27
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
2.5
2.5
DS
DS/72
51.12
2
95
100
Andrzej Mazur
Jan Milewski
0.0
0.0
MA
MA/88
51.11
2
96
80
Grzegorz Szelenbaum
Karol Sawicki
0.0
0.5
MA
MA/46
51.10
2
97
79
Andrzej Chrzanowski
Tadeusz Wiśniewski
4.0
3.0
MA
MA/46
51.06
2
98
126
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
51.02
2
99
86
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
4.0
2.5
MA
MA/46
50.94
1
100
184
Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
12.0
13.0
WP
WP/30
50.75
1
101
216
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
2.5
WP
WP/30
50.63
1
102
96
Adam Karczmarz
Sławomir Grędziński
5.0
7.0
WM
MA/88
50.57
1
103
222
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.5
1.5
WP
WP/30
50.56
1
104
108
Feliks Wawrzon
Lech Kozłowski
1.0
1.0
MP
MP/137
50.50
1
105
204
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/30
50.48
1
106
50
Tomasz Kupczyk
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
50.31
1
107
160
Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
0.5
1.0
MA
PD/41
50.24
1
108
52
Piotr Proporowicz
Henryk Jeliński
4.0
1.5
KP
KP/50
50.23
1
109
179
Zdzisław Żuber
Marek Rusek
2.5
2.5
PK
PK/51
50.21
1
110
169
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
1.5
1.0
MA
PD/41
50.20
111
15
Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
50.14
112
77
Marcin Piotrowski
Mikołaj Piotrowski
5.0
0.0
KP
MA/46
50.10
113
78
Szymon Dutkiewicz
Edward Aranowski
5.0
5.0
MA
MA/46
50.06
114
143
Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
PD/41
49.91
115
147
Zbigniew Świderek
Adam Rydz
3.0
2.0
MP
SW
PD/41
49.83
116
221
Marek Górny
Stefan Masternak
4.0
4.0
WP
WP/30
49.79
117
53
Mieczysław Romanowski
Ryszard Kurpios
2.0
1.0
KP
KP/50
49.73
118
144
Jerzy Uscki
Adam Popławski
1.5
5.0
WM
PD
PD/41
49.66
119
217
Sławomir Tomaszewski
Stefan Żuberek
1.0
4.0
WP
WP/30
49.64
120
195
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/30
49.51
121
163
Anna Bułat
Jacek Kowalewski
2.5
0.0
MP
PD/41
49.40
122
110
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
12.0
9.0
MP
MP/137
49.34
123
95
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.5
2.0
MA
MA/88
49.16
124
6
Marian Najmrodzki
Zbigniew Wróblewski
0.5
1.0
DS
DS/104
49.15
125
69
Stanisław Drożdż
Edward Kałużny
2.5
0.0
SL
LD
LD/48
49.06
126
25
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
48.92
127
207
Jerzy Nowak
Jacek Zalewski
12.0
7.0
WP
WP/30
48.87
128
120
Andrzej Broda
Tadeusz Murczek
12.0
11.0
MP
MP/137
48.75
129
17
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
48.58
130
178
Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
3.0
2.0
PK
PK/51
48.53
131
131
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/40
48.51
132
103
Robert Mostek
Jerzy Stępień
3.0
4.0
MP
MP/137
48.38
133
139
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
48.22
134
132
Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
48.20
135
115
Maciej Prokuszki
Adam Stono
2.5
11.0
MP
PK
MP/137
48.13
136
65
Andrzej Krakowiak
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
48.10
137
102
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MA
MA/88
47.84
138
167
Maria Ewertowska
Janina Błażuk
1.5
1.5
PM
PD/41
47.78
139
30
Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DS
DS/72
47.73
140
91
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/65
47.62
141
153
Kamil Mironik
Janusz Mironik
0.0
1.0
PD
PD/41
47.51
142
54
Teresa Czaki
Leszek Gozdek
0.5
1.5
KP
KP/50
47.46
143
201
Janusz Suszczyński
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
WP
WP/30
47.28
144
124
Lidia Warzecha
Zbigniew Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/138
47.18
145
90
Dariusz Krajewski
Jarosław Szczygieł
13.0
3.0
MA
MA/65
47.15
146
193
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
47.08
147
109
Krzysztof Kapusta
Andrzej Gałęza
4.0
5.0
MP
MP/137
47.07
148
220
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
5.0
3.0
WP
WP/30
47.01
149
215
Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WP
WP/30
47.00
150
64
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
46.85
151
81
Ireneusz Kos
Zdzisław Marcinkowski
3.0
1.5
MA
MA/46
46.59
152
68
Janusz Tańcula
Jerzy Rzymski
1.0
0.0
LD
LD/48
46.51
153
136
Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
2.5
MP
ZP
MP/40
46.39
154
186
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/30
46.31
155
130
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/40
46.17
156
56
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
13.0
5.0
KP
KP/50
46.13
157
71
Michał Maciołek
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LD
LD/48
46.08
158
177
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
PK/51
46.04
159
111
Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MP
MP/137
45.90
160
128
Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MP
MP/40
45.89
161
196
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WP
WP/30
45.76
162
166
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
PD/41
45.68
163
191
Maciej Wybranowski
Witold Szczepaniak
4.0
4.0
WP
WP/30
45.64
164
99
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MA
MA/88
45.60
165
57
Zbigniew Dąbek
Stefan Pigla
5.0
4.0
KP
KP/50
45.58
166
40
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
45.57
167
159
Karolina Tarabańska
Grzegorz Szatkowski
0.0
0.0
KP
PD/41
45.34
168
118
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/137
45.23
169
188
Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
2.0
3.0
WP
WP/30
45.18
170
129
Zbigniew Przeginiak
Jerzy Bałon
3.0
1.5
MP
MP/40
45.16
171
183
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.0
WP
WP/30
45.11
172
200
Maciej Masłowski
Justyna Łaniewska
0.0
1.5
WP
WP/30
45.07
173
38
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
44.87
174
203
Zygfryd Banecki
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
0.0
WP
NZ
WP/30
44.64
175
194
Zofia Szczerkowska
Przemysław Hauser
1.5
9.0
WP
WP/30
44.62
176
162
Tamara Cesarz
Jezry Wasiljew
0.0
0.0
MA
PD/41
44.53
177
214
Adam Januszewski
Paweł Biś
1.5
1.0
WP
WP/30
44.52
178
157
Krystyna Frąckiewicz
Ryszard Wroński
0.0
0.5
MA
PD/41
44.38
179
3
Tadeusz Janeczek
Stanisław Sutkowski
3.0
3.0
DS
DS/104
44.11
180
84
Marek Kanty
Jacek Nowicki
0.0
0.0
MA/46
43.75
181
32
Tomasz Łowicki
Marek Kwaśniak
2.5
0.0
DS
DS/72
43.49
182
49
Józef Szulc
Jerzy Powalisz
1.0
2.0
KP
KP/50
43.37
183
70
Adam Żywiec
Ryszard Buczek
3.0
3.0
SL
LD
LD/48
43.36
184
41
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DS
DS/72
43.36
185
156
Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PM
PD/41
43.25
186
5
Jerzy Romańczyk
Zdzisław Niemirski
5.0
0.0
DS
NZ
DS/104
43.10
187
150
Andrzej Wójcik
Radosław Szopiński
5.0
7.0
ZP
PD/41
42.91
188
76
Kazimierz Buchalski
Albin Borkowski
1.0
5.0
KP
MA/46
42.85
189
46
Arnold Borkowski
Marek Skonieczny
0.0
0.0
KP
KP/50
42.78
190
16
Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DS
DS/67
42.63
191
47
Bolesław Mikulski
Czesław Bury
0.5
4.0
KP
KP/50
42.26
192
113
Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.5
2.5
MP
MP/137
42.16
193
26
Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DS
DS/67
42.06
194
43
Grzegorz Rojewski
Andrzej Buczkowski
12.0
3.0
KP
KP/50
41.88
195
154
Ellena Marczykiewicz-Olech
Elżbieta Brewińska
1.0
0.0
MA
PD/41
41.80
196
10
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
41.75
197
88
Bolesław Krzewski
Rafał Maszenda
9.0
2.5
MA
MA/65
41.03
198
14
Jacek Krystecki
Konrad Krystecki
2.5
0.0
DS
DS/67
40.63
199
223
Henryk Duszyński
Małgorzata Augustyn
3.0
1.5
WP
WP/30
40.53
200
37
Mikołaj Ziętek
Damian Cichewicz
0.0
0.0
DS
DS/72
40.07
201
105
Jeremi Mazur
Adam Dmochowski
1.0
5.0
MP
MP/137
39.93
202
205
Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WP
WP/30
39.82
203
72
Zbigniew Dworzyński
Henryk Żywioł
0.0
0.0
LD
LD/48
39.60
204
209
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/30
39.53
205
61
Włodzimierz Maćkowski
Adam Gregorowicz
1.5
2.5
KP
KP/50
39.19
206
18
Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
3.0
DS
DS/67
39.10
207
125
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
3.0
7.0
MP
MP/40
38.60
208
33
Edward Boguta
Zbigniew Naskręt
3.0
2.0
DS
DS/72
38.23
209
22
Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
0.5
DS
DS/67
38.15
210
123
Stanisław Przybylski
Andrzej Kokoszyński
1.5
0.0
MP
MP/138
38.07
211
1
Mariusz Kołodziejczuk
Daniel Mujstra
0.5
1.0
DS
DS/104
37.96
212
93
Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MA
MA/88
36.02
213
212
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WP
WP/30
35.72
214
190
Nikodem Stolarczyk
Bartosz Kopras
0.0
0.0
WP
WP/30
35.50
215
174
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
34.89
216
170
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MA
PD/41
33.42
217
148
Elżbieta Krassowska
Andrzej Krasowski
0.0
0.0
PD/41
33.25
Statystyka ośrodków...