Turniej na maksy

Środa, 22 lipca 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
168Marek Górny
Stefan Masternak
4.0
4.0
WPWP/24764.7218
232Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MPMP/8961.3017
375Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24761.0216
460Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WPWP/24760.8016
56Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/68-0.1760.6015
679Hanna Sobczuk
Ryszard Grzybowski
1.0
2.0
WPWP/24760.1714
751Mirosław Kołton
Jacek Brózda
9.0
3.0
MPMP/8959.0413
847Janusz Natorski
Adam Harasimowicz
4.0
2.5
MP
ZP
MP/8958.6312
953Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24758.4911
101Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6856.9310
1143Tadeusz Biernat
Magdalena Gil
12.0
3.0
MPMP/8956.3310
1222Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8956.249
139Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6855.898
1456Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
4.0
WPWP/24755.377
1562Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WPWP/24755.236
1672Jerzy Stefanowski
Jarosław Marczewski
3.0
2.0
WPWP/24755.155
1774Jerzy Nowak
Andrzej Mazurek
12.0
11.0
WPWP/24754.774
1845Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MPMP/8954.714
1935Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/8954.504
2041Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
9.0
12.0
MPMP/8954.494
2158Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
1.5
4.0
WPWP/24754.284
2281Lidia Gapińska
Marek Gapiński
0.0
0.0
NZWP/24753.923
2320Konrad Ciborowski
Przemysław Gałek
11.0
7.0
MPMP/8953.903
2444Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
1.5
MPMP/8953.803
2580Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.0
WPWP/24753.443
2630Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/8953.163
2764Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WPWP/24753.023
2827Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8952.933
2948Magdalena Lankosz
Barbara Lesiecka
9.0
7.0
MP
SL
MP/8952.692
3023Kazimierz Gałka
Andrzej Dudzik
5.0
12.0
MPMP/8952.352
318Piotr Klubiński
Marian Ganicz
9.0
2.5
DSDS/68-0.1752.302
3259Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24752.252
3373Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
1.5
1.5
WP
DS
WP/24752.142
344Waldemar Majewski
Janusz Korotkiewicz
3.0
6.0
DS
USA
DS/680.6751.952
3518Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8951.932
3646Kazimierz Chłobowski
Bronisław Burza
11.0
0.0
MPMP/8951.921
3712Agnieszka Skrybant-Jaworska
Tomasz Jaworski
3.0
9.0
DSDS/6851.691
3813Andrzej Pliszczyński
Sławek Robel
4.0
4.0
DSDS/680.6751.601
3926Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
11.0
12.0
MPMP/8951.221
4063Janusz Kopras
Barbara Podgórska
3.0
3.0
WPWP/24751.221
4139Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MPMP/8951.171
4225Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
12.0
MPMP/8951.02
4350Marek Orłowicz
Mirosław Kwiatkowski
2.5
1.5
MPMP/8950.86
4478Henryk Duszyński
Jacek Wędrychowicz
3.0
12.0
WPWP/24750.09
4534Bogusław Wardzała
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8949.38
4610Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
4.0
DSDS/6849.31
4766Maciej Wybranowski
Witold Beger
4.0
3.0
WPWP/24748.76
4824Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/8948.58
4929Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPMP/8948.51
5040Mirosław Zarzycki
Jerzy Batko
3.0
4.0
MPMP/8948.50
5136Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8948.46
522Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6848.05
5319Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
3.0
7.0
MPMP/8948.00
545Janusz Kowalski
Stanisław Nadkierniczny
1.0
3.0
DSDS/6847.95
5549Tytus Bisping
Zdzisław Burda
5.0
0.0
MPMP/8947.86
5637Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MPMP/8947.72
5765Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WPWP/24747.38
5833Aleksandra Jurkiewicz
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPMP/8947.34
5921Małgorzata Praszałowicz
Jacek Kalinowski
5.0
7.0
MPMP/8947.33
6011Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6847.10
6116Artur Korzybski
Piotr Ziętarski
1.5
0.0
MPMP/8946.98
6217Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8946.79
6371Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/24746.52
6482Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WPWP/24745.93
6528Waldemar Rybka
Piotr Radzikowski
4.0
7.0
MPMP/8944.16
6642Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8944.15
6714Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/68-0.1743.99
6857Piotr Surdyk
Stefan Żuberek
2.0
4.0
WPWP/24742.70
697Sławomir Pękalski
Anna Jankowska
3.0
2.0
DSDS/6842.48
7052Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
4.0
MPMP/8942.01
7177Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24741.89
7238Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8941.67
7361Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
1.5
WPWP/24741.52
7467Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
3.0
WPWP/24741.19
7555Maciej Masłowski
Justyna Łaniewska
0.0
1.5
WPWP/24741.14
763Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6841.01
7776Sławomir Speth
Barbara Speth
1.0
1.0
WPWP/24740.84
7869Marek Janik
Waldemar Nowak
4.0
3.0
WPWP/24740.25
7931Adam Lenda
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/8938.94
8070Nina Halicka
Michał Zdun
0.0
0.0
NZWP/24737.96
8154Zofia Szczerkowska
Krzysztof Krause
1.5
5.0
WPWP/24737.83
8215Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8932.56

Statystyka ośrodków...