Turniej na maksy

Środa, 15 lipca 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
195Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24466.6822
254Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8964.9922
3106Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WPWP/24461.6821
482Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/6660.4220
553Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8959.5419
625Kazimierz Gałka
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MPMP/8959.3018
75Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/68-0.3858.5518
8119Jerzy Stefanowski
Piotr Długi
3.0
1.5
WPWP/24458.2217
91Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
DSDS/680.1958.1016
1041Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8958.0715
1152Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
9.0
MPMP/8957.7115
12107Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
3.0
3.0
WPWP/24457.5514
1369Jacek Lew
Wacław Janicki
13.0
17.0
PMPM/6657.2013
1474Jacek Lasota
Michał Wantke
11.0
11.0
PMPM/6657.0613
156Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/68-0.1956.7012
1662Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OPOP/9556.6311
1757Ewa Beldzik
Michał Igła
2.0
4.0
MPMP/8956.5110
1865Leopold Przygoda
Tomasz Tapper
4.0
1.5
OPOP/9555.6810
1938Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPMP/8955.629
2061Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9555.368
2185Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PMPM/6655.147
2299Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
4.0
WPWP/24454.877
233Lech Warężak
Piotr Marcinowski
9.0
5.0
DSDS/68-0.1954.826
2445Bogusław Wardzała
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/8954.725
2527Waldemar Rybka
Kazimierz Dziadkowiec
4.0
5.0
MPMP/8954.645
2677Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
3.0
4.0
PMPM/6654.535
2731Tadeusz Rejdych
Andrzej Dudzik
7.0
12.0
MPMP/8954.305
2886Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6653.874
294Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
9.0
5.0
DSDS/6853.644
3023Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
5.0
4.0
MPMP/8953.574
3137Bronisław Burza
Andrzej Hycnar
0.0
12.0
MP
PK
MP/8953.244
32104Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24453.184
3383Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
0.5
PMPM/6652.984
34120Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WPWP/24452.754
3547Jacek Brózda
Mirosław Kołton
3.0
9.0
MPMP/8952.704
3616Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/68-0.1952.693
3720Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/8952.593
3868Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6652.573
39101Zofia Szczerkowska
Jarosław Lubczyński
1.5
5.0
WPWP/24452.563
4076Marek Kryniewski
Lechosław Suszka
5.0
4.0
PMPM/6652.443
4181Danuta Żabicka
Sławomir Henclik
5.0
18.0
PMPM/6652.323
4246Aleksander Wójcik
Wacław Gąssowski
5.0
12.0
MPMP/8951.983
4328Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8951.873
448Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DSDS/68-0.1951.602
4558Kazimierz Chłobowski
Mirosław Kwiatkowski
11.0
1.5
MPMP/8951.472
4689Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6651.392
47110Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24451.122
4897Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24450.902
4972Piotr Kazub
Maria Firgon
3.0
0.0
LD
AMA
PM/6650.842
50111Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24450.802
5198Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24450.722
5284Marek Piętak
Dariusz Milewski
1.0
1.5
PMPM/6650.651
5321Andrzej Trygar
Marek Adamczyk
12.0
5.0
MPMP/8950.641
54109Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
3.0
2.5
WPWP/24450.561
5539Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MPMP/8950.471
5636Tomasz Lewczyk
Łukasz Malinowski
0.0
0.0
PKMP/8950.411
5788Arkadiusz Matyjas
Kazimierz Dominiak
1.0
9.0
PMPM/6650.411
5863Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9550.391
5990Kazimierz Gralak
Józef Pochroń
18.0
19.0
PMPM/6650.311
60116Ryszard Grzybowski
Marek Janik
2.0
4.0
WPWP/24449.99
6133Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/8949.94
6271Grzegorz Czurylik
Artur Klein
0.0
0.0
AMAPM/6649.87
6393Marek Niesłuchowski
Andrzej Dobkowicz
5.0
3.0
PMPM/6649.40
6473Robert Grisdale
Paweł Poćwiardowski
0.0
0.0
GBR
PM/6649.31
6513Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/68-0.1949.30
6632Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
5.0
1.5
MPMP/8949.19
6779Mirosław Małypan
Krzysztof Czapczyk
3.0
2.0
PMPM/6649.06
68103Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
1.5
1.0
WPWP/24449.05
6951Piotr Duda
Rafał Śmiałek
0.0
4.0
MPMP/8948.72
7075Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/6648.51
7118Wit Klapper
Jan Blajda
21.0
13.0
WP
MP
MP/8948.27
7243Agata Kowal
Jakub Kowal
5.0
12.0
MPMP/8948.26
7319Adam Lenda
Jerzy Pasich
3.0
7.0
MPMP/8948.09
7487Elżbieta Czekaj
Dariusz Bogucki
11.0
13.0
PMPM/6647.92
7529Janusz Natorski
Adam Harasimowicz
4.0
2.5
MP
ZP
MP/8947.75
76105Mirosława Miętkiewska
Janusz Kopras
2.5
3.0
WPWP/24447.44
77115Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.0
WPWP/24447.21
7815Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6847.05
7964Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9547.03
8092Leszek Szybowski
Marek Ziółtkowski
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6646.98
8142Jan Prajsnar
Jan Skuciński
3.0
5.0
MPMP/8946.98
8291Witold Kaliński
Gabriela Gnacińska
12.0
9.0
PMPM/6646.88
8326Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8946.80
8422Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8946.61
852Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/68-0.1946.56
8660Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9546.36
8724Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8946.31
8880Andrzej Trzeciak
Artur Szybowski
0.0
0.0
AMAPM/6646.28
89108Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24445.78
90114Sławomir Speth
Barbara Speth
1.0
1.0
WPWP/24445.72
9134Leszek Faber
Bożena Czarska
2.5
7.0
MPMP/8945.54
92117Sławomir Tomaszewski
Paweł Siwak
1.0
1.5
WPWP/24445.47
9396Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LDWP/24445.33
9412Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DSDS/680.3844.96
9514Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DSDS/68-0.5844.90
9635Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8944.73
9717Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8944.54
9855Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
4.0
MPMP/8944.48
99100Hanna Derdowska-Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.5
WPWP/24444.07
1007Waldemar Majewski
Janusz Korotkiewicz
3.0
6.0
DS
USA
DS/68-0.3843.97
101102Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/24443.79
10230Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/8943.24
103113Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
NZWP/24443.21
10410Marian Ganicz
Henryk Nowiński
2.5
4.0
DSDS/6842.86
10594Barbara Ludwikowska
Jan Ludwikowski
0.0
0.0
AMAPM/6642.71
106112Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.0
1.0
WPWP/24442.51
10749Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8942.25
10850Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MPMP/8941.83
1099Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/68-0.5841.53
11078Barbara Boros
Marzena Banach
2.0
1.5
PMPM/6641.52
11148Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
4.0
12.0
WP
MP
MP/8941.06
11270Józef Gurfinkiel
Andrzej Waleśkiewicz
0.0
0.0
AMAPM/6639.94
11367Paweł Łużecki
Waldemar Madej
1.5
0.0
PM
AMA
PM/6639.81
114118Lidia Gapińska
Marek Gapiński
0.0
0.0
WP/24438.85
11559Barbara Larysz
Wojciech Stodolnik
2.0
1.0
OPOP/9538.53
11644Andrzej Lasota
Jan Urbański
5.0
3.0
MPMP/8936.60
11740Natalia Banaś
Wojciech Gaweł
3.0
17.0
DS
MA
MP/89-749.00-718.23

Statystyka ośrodków...