Turniej na maksy
Czwartek, 9 lipca 2015
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
23
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/103
64.30
12
2
12
Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/67
63.83
11
3
1
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
61.12
10
4
20
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
59.10
8
5
18
Andrzej Malik
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DS
DS/94
59.07
7
6
2
Łukasz Gaweł
Michał Wittenbeck
5.0
7.0
DS
DS/67
58.99
6
7
5
Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DS
DS/67
58.17
5
8
32
Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
3.0
4.0
MP
MP/103
57.76
3
9
19
Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.5
0.5
DS
DS/94
57.48
3
10
3
Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DS
DS/67
57.12
3
11
30
Mirosław Kwiatkowski
Marek Pietrzak
1.5
2.0
MP
MP/103
56.35
2
12
33
Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MP
MP/103
55.08
2
13
31
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/103
54.21
2
14
37
Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MP
MP/103
52.42
2
15
28
Halina Samborek
Czesław Usarz
1.5
1.0
MP
MP/103
51.02
1
16
16
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DS
DS/94
49.77
1
17
36
Tytus Bisping
Jan Kasprzyk
5.0
0.5
MP
MP/103
49.63
1
18
34
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MP
MP/103
49.39
1
19
35
Andrzej Kopański
Adam Matyasik
3.0
5.0
MP
MP/103
48.77
1
20
13
Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DS
DS/67
48.69
21
9
Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
3.0
DS
DS/67
48.49
22
25
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MP
MP/103
47.81
23
38
Barbara Schiere
Jan Schiere
5.0
5.0
HOL
MP/103
47.80
24
22
Jakub Kłapa
Marek Sewiołło
0.0
0.0
MP
MP/103
47.34
25
26
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MP
MP/103
47.32
26
29
Marek Heichel
Jan Prajsnar
3.0
3.0
MP
MP/103
45.94
27
10
Jerzy Neter
Zbigniew Sosna
5.0
4.0
DS
DS/67
45.06
28
4
Grzegorz Nowakowski
Jan Kamionka
5.0
4.0
DS
DS/67
-0.21
44.93
29
11
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
44.20
30
27
Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
3.0
7.0
MP
MP/103
42.79
31
24
Marian Nanke
Szczepan Kaczka
4.0
3.0
MP
MP/103
42.56
32
15
Wojciech Natkaniec
Andrzej Piłaszewicz
1.0
2.0
DS
DS/94
40.96
33
8
Marcin Pastudzki
Aleksandra Łyczkowska
2.0
0.0
DS
DS/67
40.56
34
7
Marcin Motykiewicz
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
40.48
35
17
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
DS/94
39.62
36
21
Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
0.5
MP
MP/103
39.52
37
6
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DS
DS/67
38.15
Statystyka ośrodków...