Turniej na maksy
Poniedziałek, 6 lipca 2015
Wyniki z 12 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
4
Radosław Surowiak
Waldemar Maciejewski
4.0
3.0
DS
DS/104
68.69
24
2
133
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
13.0
WP
WP/52
64.95
24
3
31
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
13.0
5.0
KP
KP/50
63.04
23
4
159
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WP
WP/52
61.44
22
5
85
Marek Surmiak
Adam Stono
5.0
11.0
MP
PK
MP/137
61.15
22
6
163
Marek Sosiński
Tomasz Lipiński
7.0
3.0
WP
WP/52
59.95
21
7
86
Sławomir Reising
Wacław Sypień
3.0
5.0
MP
MP/137
59.62
20
8
164
Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
3.0
WP
WP/52
59.04
20
9
113
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/89
58.98
19
10
69
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
58.91
19
11
9
Zbigniew Sobczyk
Ryszard Rolka
12.0
5.0
DS
DS/67
58.47
18
12
84
Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
3.0
5.0
MP
MP/137
58.29
18
13
100
Krzysztof Szromba
Rafał Śmiałek
2.5
4.0
MP
MP/89
58.21
17
14
10
Barbara Radomska
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DS
DS/67
57.75
16
15
148
Sławomir Piechocki
Janusz Zwierzyński
7.0
11.0
WP
LB
WP/52
57.49
16
16
44
Mieczysław Niciak
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
57.45
15
17
144
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/52
57.32
15
18
101
Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MP
MP/89
57.29
14
19
77
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
7.0
12.0
MP
MP/137
56.91
13
20
111
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MP
MP/89
56.76
13
21
73
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MA
MA/88
56.54
12
22
93
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
56.42
12
23
121
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
1.5
OP
OP/95
56.41
11
24
19
Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
56.22
11
25
13
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
1.5
2.0
DS
DS/67
56.20
10
26
29
Wojciech Giżyński
Marek Warda
4.0
4.0
KP
KP/50
56.19
9
27
143
Barbara Podgórska
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WP
WP/52
56.00
9
28
55
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
1.5
5.0
LD
LD/48
55.82
8
29
82
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
MP/137
55.82
8
30
94
Ryszard Bolek
Stanisław Przybylski
1.5
1.5
MP
MP/138
55.82
7
31
79
Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PK
MP/137
55.79
6
32
135
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/52
55.77
6
33
102
Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MP
MP/89
55.73
5
34
52
Igor Łobodziński
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
55.72
5
35
141
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/52
55.71
5
36
156
Jerzy Stefanowski
Piotr Długi
3.0
1.5
WP
WP/52
55.67
5
37
2
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
55.66
5
38
128
Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZ
PK/51
55.34
5
39
104
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/89
55.03
5
40
146
Janusz Suszczyński
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WP
WP/52
54.79
5
41
59
Mikołaj Piotrowski
Marcin Piotrowski
0.0
5.0
KP
MA/46
54.72
4
42
116
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
54.48
4
43
152
Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
NZ
WP/52
54.45
4
44
24
Dariusz Marczak
Jerzy Neter
5.0
5.0
DS
DS/67
54.31
4
45
35
Józef Szulc
Jerzy Powalisz
1.0
1.5
KP
KP/50
54.21
4
46
106
Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MP
MP/89
54.03
4
47
43
Marcin Mazerant
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
54.01
4
48
92
Jerzy Wielgus
Krzysztof Ziewacz
3.0
5.0
MP
MP/137
53.80
4
49
58
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
ZP
MA/46
53.80
4
50
37
Bogdan Podgajny
Włodzimierz Maćkowski
0.0
1.5
KP
KP/50
53.60
4
51
76
Jerzy Sadowski
Waldemar Surmacz
3.0
1.5
MA
MA/88
53.49
3
52
132
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/52
53.36
3
53
63
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/46
53.36
3
54
60
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
2.5
2.5
KP
MA/46
53.14
3
55
62
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
MA/46
53.10
3
56
138
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/52
52.90
3
57
123
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PK
PK/51
52.78
3
58
26
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
52.62
3
59
25
Tomasz Kupczyk
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
52.47
3
60
131
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.0
1.0
WP
WP/52
52.22
3
61
142
Marek Szukała
Przemysław Weymann
19.0
9.0
WP
WP/52
51.71
2
62
126
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PK
PK/51
51.66
2
63
21
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/67
51.63
2
64
12
Paweł Litwiński
Janusz Staniów
7.0
5.0
DS
DS/67
51.62
2
65
125
Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PK
PK/51
51.57
2
66
161
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/52
51.36
2
67
120
Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OP
OP/95
51.32
2
68
34
Henryk Jeliński
Stanisław Łański
1.5
9.0
KP
KP/50
51.31
2
69
47
Waldemar Gałek
Zbigniew Milewski
4.0
0.0
LD
LD/48
51.30
2
70
153
Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WP
WP/52
51.23
2
71
78
Krzysztof Kapusta
Andrzej Gałęza
4.0
5.0
MP
MP/137
51.21
1
72
66
Lech Bramorski
Grzegorz Górecki
0.5
4.0
MA
MA/46
51.21
1
73
107
Magdalena Lankosz
Andrzej Borek
9.0
5.0
MP
MP/89
50.91
1
74
56
Jerzy Gaworczyk
Rafał Imiela
5.0
3.0
LD
LD/48
50.76
1
75
8
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
3.0
1.5
DS
DS/104
50.73
1
76
87
Robert Mostek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MP
MP/137
50.51
1
77
54
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
50.38
1
78
18
Bogdan Sokół
Tadeusz Łukasiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
50.37
1
79
71
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
50.33
1
80
28
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
50.32
1
81
151
Zygfryd Banecki
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
0.0
WP
NZ
WP/52
50.09
82
6
Marian Najmrodzki
Stanisław Sutkowski
0.5
3.0
DS
DS/104
50.05
83
46
Ryszard Buczek
Adam Żywiec
3.0
3.0
LD
SL
LD/48
50.05
84
61
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
1.5
MA
MA/46
49.86
85
105
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MP
MP/89
49.68
86
98
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
3.0
2.0
MP
MP/89
49.67
87
41
Andrzej Buczkowski
Michał Lewiński
3.0
12.0
KP
LB
KP/50
49.37
88
14
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
49.34
89
134
Ryszard Kapela
Janusz Michalec
3.0
4.0
WP
WP/52
49.32
90
32
Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
5.0
18.0
KP
KP/50
49.19
91
50
Krzysztof Mielczarek
Grzegorz Jabłoński
0.0
0.0
LD
LD/48
49.10
92
119
Herbert Basztoń
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OP
OP/95
48.92
93
72
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
WM
MA/88
48.92
94
83
Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.5
2.5
MP
MP/137
48.90
95
99
Małgorzata Praszałowicz
Marcin Wilczyński
5.0
4.0
MP
MP/89
48.81
96
40
Jarosław Żurawski
Maciej Stanek
3.0
7.0
KP
KP/50
48.75
97
91
Maciej Prokuszki
Bronisław Micek
2.5
7.0
MP
MP/137
48.71
98
36
Wacław Danilczuk
Edmund Więckowski
5.0
1.0
KP
KP/50
48.70
99
115
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
48.67
100
3
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.5
DS
DS/104
48.46
101
110
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MP
MP/89
48.45
102
11
Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
3.0
DS
DS/67
48.20
103
149
Adam Meller
Andrzej Kucharski
5.0
4.0
WP
WP/52
48.06
104
117
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
47.84
105
65
Kazimierz Buchalski
Albin Borkowski
0.5
5.0
KP
MA/46
47.83
106
81
Andrzej Pietrucha
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MP
MP/137
47.80
107
74
Bogumił Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MA
MA/88
47.58
108
45
Henryk Żywioł
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
47.51
109
17
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
47.38
110
1
Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
1.5
1.0
DS
DS/104
47.35
111
30
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.5
3.0
KP
KP/50
47.30
112
33
Ryszard Kurpios
Lesław Pieśnin
1.0
3.0
KP
KP/50
46.86
113
147
Maciej Wybranowski
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WP
WP/52
46.58
114
137
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WP
WP/52
46.56
115
16
Małgorzata Robak
Leszek Haber
3.0
4.0
DS
DS/67
46.40
116
157
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/52
46.35
117
140
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/52
46.14
118
109
Eugenia Stefanów
Witold Stachnik
1.5
7.0
MP
MP/89
46.11
119
38
Jarosław Michałowski
Danuta Krupnik
18.0
5.0
KP
MA
KP/50
45.78
120
68
Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MA
MA/88
45.42
121
158
Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
2.0
3.0
WP
WP/52
45.35
122
70
Andrzej Mazur
Witold Moreń
0.0
0.0
MA
MA/88
45.35
123
124
Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.0
3.0
PK
PK/51
45.24
124
27
Halina Pientka
Michał Dolny
2.0
2.0
KP
KP/50
45.20
125
67
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.5
2.0
MA
MA/88
45.14
126
112
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
4.0
MP
MP/89
44.97
127
160
Sławomir Tomaszewski
Paweł Siwak
1.0
1.5
WP
WP/52
44.86
128
136
Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Augustyn
2.5
1.5
WP
WP/52
44.81
129
96
Jan Gorczyca
Andrzej Kokoszyński
2.0
0.0
MP
MP/138
44.24
130
130
Piotr Tyranowski
Wojciech Witkowski
4.0
2.0
WP
WP/52
44.17
131
64
Jacek Krajewski
Wojciech Wichrowski
0.0
0.0
MA/46
43.89
132
154
Jan Cieśliński
Maciej Cieśliński
0.0
0.0
WP
NZ
WP/52
43.64
133
95
Jerzy Dusza
Jacek Witek
2.0
2.0
MP
MP/138
43.52
134
22
Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
1.0
4.0
DS
DS/67
43.44
135
127
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PK
PK/51
43.41
136
23
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
43.29
137
108
Jarosław Duda
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/89
43.09
138
90
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/137
43.01
139
51
Andrzej Skowroński
Henryk Krakowiak
2.5
3.0
LD
LD/48
42.95
140
15
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
42.75
141
20
Andrzej Bojda
Dariusz Budnik
0.0
2.0
DS
DS/67
42.61
142
118
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/95
42.37
143
49
Janusz Tańcula
Jerzy Rzymski
1.0
0.0
LD
LD/48
42.16
144
103
Bożena Czarska
Piotr Stefanów
7.0
1.5
MP
MP/89
42.15
145
48
Michał Maciołek
Andrzej Mikołajewski
0.0
0.0
LD
LD/48
42.02
146
162
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
1.5
1.5
WP
WP/52
41.89
147
129
Maciej Masłowski
Jacek Płoszyński
0.0
0.0
WP
KP
WP/52
41.47
148
145
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
0.0
0.0
NZ
WP/52
41.17
149
139
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WP
WP/52
40.90
150
114
Tytus Bisping
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MP
MP/89
40.83
151
5
Andrzej Jabłonowski
Wacław Rój
0.0
1.5
NZ
DS
DS/104
39.71
152
7
Mariusz Kołodziejczuk
Daniel Mujstra
0.5
1.0
DS
DS/104
39.34
153
97
Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
0.0
1.5
MP
MP/89
39.30
154
57
Zbigniew Leśniewski
Mirosław Okrutny
0.0
0.0
MA/46
39.10
155
150
Witold Szczepaniak
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WP
WP/52
37.57
156
80
Ziemowit Sacha
Leszek Gabriel
0.0
7.0
MP
MP/137
37.40
157
89
Feliks Wawrzon
Lech Kozłowski
1.0
1.0
MP
MP/137
37.16
158
42
Lucyna Gozdek
Elżbieta Olejnik
1.0
0.0
KP
KP/50
36.27
159
155
Nikodem Stolarczyk
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
NZ
WP/52
35.69
160
88
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/137
33.91
Statystyka ośrodków...