Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
116Katarzyna Michałek
Wit Klapper
7.0
21.0
MP
WP
MP/4068.5613
231Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
4.0
5.0
PDPD/14166.5212
36Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
3.0
3.0
KPKP/16064.8511
440Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PDPD/14164.4210
542Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
3.0
4.0
SLSL/10560.309
64Andrzej Sekuła
Dariusz Borysow
7.0
5.0
KPKP/16060.198
744Aleksy Swoboda
Jerzy Ujma
7.0
12.0
SLSL/10559.307
826Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4558.046
938Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
4.0
3.0
PDPD/14156.885
1019Bogdan Piasecki
Jacek Zając
11.0
11.0
MPMP/4556.154
118Leon Kubicki
Piotr Kaliński
3.0
4.0
KPKP/16056.093
1228Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4555.873
1314Magdalena Lankosz
Jan Prajsnar
9.0
3.0
MPMP/4055.873
1410Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
3.0
2.0
MPMP/400.3755.492
1543Artur Głowacki
Tadeusz Kois
1.0
0.0
SL
SL/10554.852
1621Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
1.5
MPMP/4554.562
1736Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/14154.272
1835Andrzej Prasalski
Robert Barankiewicz
5.0
0.0
PD
LD
PD/14153.322
1941Tomasz Kłys
Jan Pustelnik
4.0
7.0
SLSL/10553.132
2025Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4551.571
2112Janusz Natorski
Ryszard Cieślik
4.0
1.5
MPMP/4051.281
2215Izabela Radomska
Aleksandra Pacura
1.5
1.5
MPMP/4050.491
2323Wacław Owca
Ryszard Woliński
1.5
12.0
MP
LB
MP/4550.091
2447Krystyna Fudali
Maria Morstyn
0.0
0.0
SL/10549.821
2548Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10549.78
2613Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4049.03
2745Beata Madej
Krzysztof Góra
2.0
5.0
SLSL/10548.72
2832Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/14148.71
2918Marian Nanke
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/4048.10
301Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16047.56
3134Mieczysław Kryński
Jan Blaszko
0.0
0.0
PD/14147.27
3250Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10547.18
3311Józef Barczyk
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/4046.51
3422Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4546.23
355Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KPKP/16044.64
367Elżbieta Czerwińska
Bogdan Bródka
2.0
4.0
KPKP/16044.35
3724Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4543.80
3830Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.0
PDPD/14142.71
3933Alicja Małyszko
Zbigniew Gadek
2.5
1.5
PDPD/14141.38
4049Henryk Borowiński
Kazimierz Donder
4.0
0.0
SL
SL/10541.09
4117Grzegorz Andrzejowski
Tytus Bisping
5.0
5.0
MPMP/4037.70
429Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MPMP/4037.35
4329Halina Perkowska
Zofia Wasilewska
0.0
0.0
PDPD/14137.29
4446Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
SL/10535.82
452Elżbieta Zalewska
Mirosław Szparaga
1.5
5.0
KPKP/16034.82
4637Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PDPD/14134.57
4720Aleksander Wrotniak
Jacek Kurzydło
0.0
0.5
MPMP/4533.68

Statystyka ośrodków...