Turniej na maksy

Sobota, 16 maja 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
19Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4062.5618
24Barbara Batkiewicz
Marek Heichel
9.0
3.0
MPMP/4061.0516
330Leszek Jarosz
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/5160.3615
413Adam Serafin
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4058.3913
528Wojciech Strzemecki
Roman Opaliński
19.0
18.0
SL
PK
PK/5157.6711
639Stefan Skowron
Wojciech Paszko
12.0
7.0
PKPK/5157.6010
72Leszek Garbacik
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
PK
MP
MP/4057.318
810Waldemar Jaworski
Maciej Janeczko
13.0
7.0
SLMP/4056.696
917Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/4056.404
1020Łukasz Pląder
Adrian Bakalarz
3.0
5.0
MP
SL
MP/4056.154
1126Jakub Zawada
Przemysław Zawada
4.0
15.0
PK
SL
PK/5155.724
123Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4055.353
1319Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
1.5
3.0
SLMP/4055.183
1425Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
18.0
12.0
SWPK/5153.113
1531Zbigniew Kozioł
Aleks Warfolomiejew
3.0
5.0
PK
UKR
PK/5152.862
1642Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZPK/5152.752
1729Tomasz Ukraiński
Tomasz Mazur
12.0
2.5
PKPK/5152.712
1822Janusz Wrześniak
Józef Gładysz
2.0
5.0
MPMP/4052.382
1918Małgorzata Praszałowicz
Zdzisław Reczek
5.0
12.0
MPMP/4050.791
2014Grzegorz Superson
Maciej Superson
9.0
4.0
MPMP/4048.601
2134Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PKPK/5148.071
2211Aleksander Wodyński
Antoni Paja
3.0
3.0
MPMP/4047.98
238Jan Blajda
Grażyna Lachowska
13.0
0.0
MPMP/4047.32
2432Mariusz Kita
Dariusz Sosin
12.0
5.0
MPPK/5147.30
2527Jarosław Malawski
Mirosław Homa
3.0
3.0
PKPK/5146.89
2633Grzegorz Wieczorkiewicz
Hubert Urban
2.0
7.0
SWPK/5146.86
2738Janusz Wesołowski
Józef Małysz
13.0
5.0
PK
LU
PK/5146.66
2837Eugeniusz Osiński
Bronisław Mycielski
3.0
5.0
PKPK/5146.62
2916Marek Jaworski
Janusz Natorski
12.0
4.0
MPMP/4046.51
3021Mirosław Sady
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4045.66
316Magdalena Lankosz
Marzena Kwiecińska-Wilk
9.0
4.0
MPMP/4045.02
3235Maciej Rodzaj
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MPPK/5144.94
3336Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
NZPK/5144.91
3441Jarosław Dębicki
Zdzisław Nowak
5.0
3.0
SWPK/5142.56
3540Marek Pietraszek
Adam Żarnowski
18.0
11.0
PKPK/5142.43
365Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/4042.19
377Andrzej Biernat
Ewa Pułczyńska
4.0
2.0
MP
MA
MP/4041.89
3815Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
19.0
13.0
MPMP/4041.14
3912Anna Burda
Zdzisław Burda
2.0
0.0
DS
MP
MP/4040.78
4023Maciej Kliś
Rafał Klimek
2.0
0.0
MPMP/4040.22
411Tytus Bisping
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4039.99

Statystyka ośrodków...