Turniej na maksy
Czwartek, 25 czerwca 2015
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
39
Robert Szczygieł
Paweł Szczygieł
1.5
2.5
WP
WP/244
66.48
9
2
34
Kajetan Wroński
Andrzej Pietrkiewicz
1.5
5.0
WP
WP/244
64.63
9
3
19
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MA
MA/88
63.40
8
4
42
Kamil Duczmal
Mikołaj Duczmal
1.5
1.5
WP
WP/244
58.81
7
5
21
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
WM
MA/88
57.71
6
6
10
Jerzy Szukała
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MA
MA/82
57.60
6
7
25
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
4.0
5.0
PK
PK/51
57.24
5
8
31
Kacper Pędziński
Bartosz Pędziński
2.0
2.0
WP
WP/244
56.71
4
9
36
Patryk Morawski
Michał Gulczyński
1.0
7.0
WP
WP/244
56.40
3
10
1
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MA
MA/82
56.21
3
11
15
Waldemar Surmacz
Jerzy Plichtowicz
1.5
2.0
MA
MA/88
55.09
2
12
32
Jan Cieśliński
Maciej Cieśliński
0.0
0.0
WP
WP/244
54.13
2
13
16
Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MA
MA/88
53.53
2
14
44
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
NZ
WP/244
53.23
2
15
6
Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
4.0
13.0
MA
MA/82
52.57
2
16
33
Zofia Bałdysz
Katarzyna Budziszewska
3.0
0.0
WP
NZ
WP/244
52.53
2
17
37
Tomasz Pilawski
Michał Pilawski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/244
52.07
1
18
28
Eugeniusz Osiński
Marek Rusek
3.0
2.5
PK
PK/51
51.96
1
19
9
Janusz Tomaszczuk
Stanisław Stachlewski
1.0
9.0
MA
MA/82
51.89
1
20
22
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MA
MA/88
51.69
1
21
24
Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZ
PK/51
51.25
1
22
43
Tomasz Wiśniewski
Aleksander Rajczewski
1.5
0.5
WP
WP/244
50.77
1
23
27
Andrzej Janda
Zdzisław Żuber
5.0
2.5
PK
PK/51
49.67
1
24
7
Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
3.0
MA
MA/82
49.38
1
25
45
Paweł Napierała
Piotr Stachowiak
0.0
1.0
WP
WP/244
49.37
26
38
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
1.0
1.5
WP
WP/244
49.17
27
23
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
49.13
28
3
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
0.5
MA
MA/82
48.20
29
8
Alicja Rybak
Daniel Wacławek
1.5
1.5
MA
MA/82
48.11
30
46
Mariusz Tomaszyk
Marcin Tomaszyk
0.0
1.5
NZ
WP
WP/244
48.00
31
5
Jan Bieszkiewicz
Waldemar Deka
0.0
0.0
MA/82
47.69
32
29
Jan Jankowski
Maciej Jankowski
1.5
0.0
WP
WP/244
47.69
33
4
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MA
MA/82
47.56
34
26
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
2.5
4.0
PK
PK/51
46.76
35
2
Andrzej Dachowski
Jarosław Kochański
2.0
0.0
MA
MA/82
46.60
36
20
Jan Milewski
Jerzy Cichowski
0.0
1.5
MA
MA/88
46.31
37
14
Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MA
MA/88
44.84
38
12
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MA
MA/82
44.19
39
40
Igor Nowak
Mateusz Nowak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/244
43.60
40
17
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
43.59
41
18
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
43.37
42
47
Alicja Bednarczyk
Andrzej Bednarczyk
0.0
0.5
NZ
WP
WP/244
43.32
43
30
Dominika Lenart
Agnieszka Lenart
0.0
1.0
WP
WP/244
43.26
44
41
Mikołaj Jankowski
Elżbieta Jankowska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/244
41.21
45
13
Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MA
MA/88
40.47
46
35
Robert Cierpiał
Piotr Cierpiał
0.0
0.0
WP
WP/244
38.34
47
48
Julia Klincewicz
Julia Róg
0.0
0.0
WP
WP/244
31.57
Statystyka ośrodków...