Turniej na maksy

Środa, 24 czerwca 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MPMP/8969.6421
297Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
4.0
WPWP/24466.3921
362Piotr Bielecki
Leopold Przygoda
5.0
4.0
OPOP/9564.0720
481Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6663.1319
584Władysław Łobacz
Czesław Gruszecki
2.5
1.5
PMPM/6661.0218
690Jacek Piotrowski
Szczepan Chruścicki
12.0
4.0
PMPM/6660.6017
712Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
5.0
7.0
DSDS/6859.5517
8111Henryk Duszyński
Janusz Suszczyński
3.0
4.0
WPWP/24459.3216
998Hieronim Nowacki
Małgorzata Zielonacka
5.0
1.5
WPWP/24458.1115
1089Lechosław Suszka
Marek Niesłuchowski
4.0
5.0
PMPM/6658.0914
119Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6857.8914
1265Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PMPM/6657.7413
1394Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24457.7412
146Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6857.6011
157Lech Kostecki
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/6857.1711
1626Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8957.1210
1733Adam Lenda
Mirosław Kołton
3.0
9.0
MPMP/8956.369
1820Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
4.0
2.5
MPMP/8956.018
19102Kajetan Wroński
Anna Lehnhardt
1.5
1.5
WPWP/24455.778
2028Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/8955.267
2129Tadeusz Garbacik
Kazimierz Dziadkowiec
12.0
5.0
MPMP/8955.076
2252Bogusław Wardzała
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/8954.625
23105Hanna Utecht
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WPWP/24454.625
24100Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24454.535
2578Antoni Sękowski
Witold Kaliński
18.0
12.0
PMPM/6654.524
2621Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/8954.514
2761Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
1.5
OPOP/9554.464
2891Ewa Mielcarzewicz
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24454.314
2910Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/68-0.1854.154
3031Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/8953.894
3179Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
2.0
3.0
PMPM/6653.804
3251Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/8953.804
3385Michał Wróblewski
Ireneusz Dzikowski
3.0
18.0
PMPM/6653.793
3486Mirosław Makurat
Zdzisław Koza
1.0
2.0
PMPM/6653.603
3580Andrzej Waleśkiewicz
Gabriela Gnacińska
0.0
9.0
AMA
PM
PM/6653.553
3687Jan Maciejewski
Ryszard Jarmużewski
9.0
5.0
PMPM/6653.503
3783Marek Piętak
Artur Klein
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6653.433
3896Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WPWP/24453.403
3959Eryk Hamerski
Ryszard Ryszka
2.5
2.5
OPOP/9553.383
4099Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24452.793
41103Włodzimierz Robak
Marek Górny
2.5
4.0
WPWP/24452.522
42107Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24452.432
4323Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8952.172
4442Edward Warząchowski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/8952.142
4560Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9551.662
464Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
4.0
DSDS/6851.622
4757Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9551.392
4877Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
5.0
4.0
PMPM/6651.342
4974Artur Toeplitz
Józef Gurfinkiel
5.0
0.0
PM
AMA
PM/6651.281
5071Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
3.0
PMPM/6651.261
5137Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8951.011
5215Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6850.871
5344Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/8950.731
5445Marek Orłowicz
Stanisław Urbanowski
2.5
7.0
MPMP/8950.411
5541Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
9.0
12.0
MPMP/8950.061
5613Sammy Bałdysz
Marcin Preisner
4.0
1.5
DSDS/68-0.3649.92
5722Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8949.78
5836Eugenia Stefanów
Ryszard Cieślik
1.5
1.5
MPMP/8949.77
5988Mirosław Wróblewski
Adam Suchodolski
2.0
2.0
PMPM/6649.73
6030Magdalena Lankosz
Jacek Kalinowski
9.0
7.0
MPMP/8949.46
6125Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
3.0
MPMP/8949.29
6292Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WPWP/24449.25
6350Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8949.19
6448Paweł Skałacki
Maciej Kliś
7.0
2.0
MPMP/8948.87
6569Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
2.0
PMPM/6648.84
6640Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/8948.79
6746Magdalena Madej
Roman Madej
2.0
1.0
MPMP/8948.77
6818Mirosław Kwiatkowski
Stanisław Król
1.5
5.0
MPMP/8948.43
6954Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9548.12
7039Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/8947.77
7114Lech Warężak
Wiesław Tabiszewski
9.0
9.0
DSDS/6847.42
722Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DSDS/6847.30
735Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DSDS/68-0.5447.18
74101Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WPWP/24447.04
7582Kazimierz Dominiak
Michał Samet
9.0
1.0
PMPM/6646.83
7632Kazimierz Gałka
Kazimierz Chłobowski
5.0
11.0
MPMP/8946.40
7747Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MPMP/8945.81
7870Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
0.0
0.0
WM
AMA
PM/6645.56
7955Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9545.56
8058Andrzej Duda
Piotr Klichta
3.0
4.0
OPOP/9545.52
818Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6845.50
8238Maciej Kędzierski
Mateusz Słuszniak
1.5
1.5
MPMP/8945.26
8353Dionizy Kogut
Julian Mroziak
0.0
4.0

OP
OP/9545.07
841Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6844.97
8535Aleksandra Jurkiewicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/8944.37
8666Andrzej Dobkowicz
Maria Firgon
3.0
0.0
PM
AMA
PM/6644.37
8734Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
2.5
4.0
SL
MP
MP/8944.23
88108Krzysztof Janecki
Michalina Anioła
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24444.18
8943Tytus Bisping
Grzegorz Andrzejowski
5.0
5.0
MPMP/8944.10
9064Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.0
2.5
PMPM/6643.45
9119Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MPMP/8943.20
9272Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6643.16
9324Stanisław Jaros
Grzegorz Superson
5.0
9.0
MPMP/8943.14
94104Lidia Gapińska
Marek Gapiński
0.0
0.0
WP/24442.90
9593Maciej Masłowski
Justyna Łaniewska
0.0
1.5
WPWP/24442.84
9616Aleksandra Łyczkowska
Marcin Pastudzki
0.0
2.0
DSDS/68-0.3642.73
9773Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
3.0
3.0
PMPM/6642.58
9811Henryk Nowiński
Marian Ganicz
4.0
2.5
DSDS/6842.31
9949Anna Burda
Zdzisław Burda
2.0
0.0
DS
MP
MP/8942.23
10063Paweł Łużecki
Krzysztof Chełstowski
1.5
0.0
PMPM/6642.17
1013Krzysztof Obłój
Anna Jankowska
3.0
2.0
DSDS/68-0.3642.02
10268Arkadiusz Matyjas
Dariusz Milewski
1.0
1.5
PMPM/6641.56
10375Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
3.0
PMPM/6641.49
104109Sławomir Tomaszewski
Paweł Siwak
1.0
1.5
WPWP/24441.21
105106Michał Zimpel
Michał Zdun
1.5
0.0
WP
WP/24440.81
10656Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9540.77
10727Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8938.72
10867Marzena Banach
Barbara Boros
1.0
1.5
PMPM/6634.76
10995Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WPWP/24434.47
110110Barbara Speth
Sławomir Speth
1.0
1.0
WPWP/24433.07

Statystyka ośrodków...