Turniej na maksy
Piątek, 19 czerwca 2015
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
11
Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DS
DS/67
64.91
12
2
14
Józef Grybel
Bolesław Grybel
3.0
2.0
DS
DS/72
59.23
11
3
35
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
4.0
5.0
PK
PK/51
57.48
10
4
13
Ryszard Wodziński
Remigiusz Minzger
2.0
0.0
DS
NZ
DS/72
57.02
8
5
6
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
56.94
7
6
38
Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
3.0
5.0
MP
PK/51
56.27
6
7
15
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
55.81
5
8
8
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
-0.25
55.65
3
9
1
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
4.0
DS
DS/67
55.24
3
10
9
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
54.00
3
11
19
Aleksander Poznysz
Dariusz Wincenty
12.0
11.0
DS
DS/72
53.43
2
12
12
Janusz Staniów
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DS
DS/67
53.06
2
13
36
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
NZ
PK/51
52.60
2
14
32
Zbigniew Wilisowski
Damian Smulski
5.0
3.0
PK
PK/51
52.35
2
15
22
Andrzej Janiak
Piotr Birowski
2.5
1.5
DS
DS/72
52.15
1
16
34
Marek Surmiak
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MP
PK/51
51.81
1
17
10
Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DS
DS/67
51.33
1
18
30
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
5.0
5.0
PK
PK/51
51.25
1
19
29
Zdzisław Żuber
Tadeusz Książek
2.5
2.0
PK
PK/51
50.91
1
20
31
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
2.5
4.0
PK
PK/51
50.66
21
27
Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZ
PK/51
50.53
22
20
Adam Stachura
Mirosława Stachura
2.0
0.0
DS
DS/72
50.24
23
18
Wojciech Raczyński
Jerzy Poznar
3.0
4.0
DS
DS/72
48.96
24
4
Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
4.0
DS
DS/67
-0.25
48.64
25
33
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
PK/51
48.62
26
17
Leopold Kujawa
Zbigniew Rogusz
0.0
0.5
NZ
DS
DS/72
48.38
27
21
Ryszard Rączkowski
Marek Czerniawski
4.0
3.0
DS
DS/72
48.17
28
24
Henryk Wiszniewski
Stanisław Grybel
4.0
2.5
DS
DS/72
48.07
29
16
Grzegorz Czapulak
Jan Maślanka
5.0
4.0
DS
DS/72
47.98
30
2
Andrzej Suchodolski
Jerzy Neter
4.0
5.0
DS
DS/67
46.32
31
37
Zbigniew Kwoka
Sebastian Wybranowski
5.0
3.0
PK
PK/51
46.09
32
7
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
42.41
33
23
Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
0.0
1.5
NZ
DS
DS/72
42.10
34
25
Andrzej Barełkowski
Adam Cybulak
2.0
2.5
DS
DS/72
40.59
35
5
Ryszard Rolka
Stanisław Zapaśnik
5.0
3.0
DS
DS/67
40.08
36
3
Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
0.5
1.5
DS
DS/67
30.93
37
28
Bogdan Ortyl
Bronisław Mycielski
0.0
5.0
NZ
PK
PK/51
23.43
Statystyka ośrodków...