Turniej na maksy

Środa, 10 czerwca 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
198Henryk Duszyński
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WPWP/24469.0722
271Danuta Żabicka
Mirosław Małypan
5.0
3.0
PMPM/6663.2922
376Józef Pochroń
Aleksander Chrenowski
19.0
13.0
PMPM/6663.0421
495Hieronim Nowacki
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24462.9820
59Grażyna Gruszczyńska
Andrzej Stefanowicz
3.0
3.0
LBLB/4962.2219
680Leszek Szkudlarek
Bogdan Małysz
7.0
18.0
PMPM/6662.0218
7100Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24461.6217
842Marek Dąbek
Leszek Faber
2.0
2.5
MPMP/8961.1117
9105Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WPWP/24461.0116
1049Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/8960.8915
1158Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/8960.3114
1282Elżbieta Czekaj
Jacek Lew
11.0
13.0
PMPM/6660.0514
1313Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MPMP/8959.0413
1489Adam Suchodolski
Kazimierz Dominiak
2.0
9.0
PMPM/6658.8712
1551Maciej Kliś
Łukasz Brede
2.0
17.0
MP
SL
MP/8957.7211
1618Andrzej Dudzik
Wacław Gąssowski
12.0
12.0
MPMP/8956.7511
1717Krzysztof Superson
Jan Blajda
3.0
13.0
MPMP/8956.5110
1861Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OPOP/9556.479
1959Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9556.458
2065Barbara Larysz
Aleksander Dudek
2.0
3.0
OPOP/9556.168
2199Jarosław Lubczyński
Zofia Szczerkowska
5.0
1.5
WPWP/24456.167
2293Edmund Pinkiewicz
Aleksander Kasprzak
12.0
18.0
PMPM/6655.996
2356Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8955.875
24109Jacek Wędrychowicz
Włodzimierz Bąk
12.0
5.0
WPWP/24455.725
2519Jacek Stasica
Jerzy Jeleń
13.0
1.5
MPMP/8955.545
2637Marek Heichel
Mirosław Zarzycki
3.0
3.0
MPMP/8955.505
2762Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9555.164
2874Rafał Fabrykiewicz
Jacek Janowicz
4.0
4.0
PMPM/6655.034
29114Marcin Woźniak
Sławomir Tomaszewski
7.0
1.0
WPWP/24454.914
3096Jerzy Bajka
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WPWP/24454.914
3139Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
MPMP/8954.704
3254Leszek Kirsz
Jan Skuciński
4.0
5.0
MPMP/8954.484
3377Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PMPM/6654.434
34107Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
9.0
WPWP/24454.284
3545Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/8953.283
3632Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/8953.033
3720Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/8952.403
3857Michał Grzemowski
Tomasz Bielaczyc
0.0
0.0
MPMP/8952.333
3964Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9552.283
4091Antoni Sękowski
Janusz Kobylarski
18.0
4.0
PMPM/6652.283
4124Magdalena Lankosz
Andrzej Trygar
9.0
12.0
MPMP/8952.163
422Mirosław Bublewicz
Wiesław Żegilewicz
9.0
12.0
LBLB/4952.103
436Ryszard Markowski
Marek Marciniak
4.0
3.0
LBLB/4952.092
444Czesław Plachimowicz
Zbigniew Kosiór
4.0
3.0
LBLB/4951.992
4573Lechosław Suszka
Witold Kaliński
4.0
12.0
PMPM/6651.702
4643Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MPMP/8951.312
4710Radosław Liskowiak
Andrzej Garczyński
5.0
4.0
LBLB/4951.022
487Kazimierz Kardasz
Edward Sajkowski
3.0
3.0
LBLB/4950.802
49108Jan Borychowski
Karol Mońko
12.0
3.0
WPWP/24450.372
5022Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/89-0.3750.361
5178Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6650.311
5253Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MPMP/8950.031
53111Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
5.0
3.0
WPWP/24449.851
5455Wojciech Gaweł
Natalia Banaś
17.0
3.0
MA
DS
MP/8949.801
5568Julian Mroziak
Wojciech Stodolnik
4.0
1.0
OPOP/9549.621
563Andrzej Parmonik
Bolesław Onyszczuk
5.0
3.0
LBLB/4949.561
5729Adam Lenda
Adam Serafin
3.0
5.0
MPMP/8949.441
5866Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9549.41
5948Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/8949.14
6084Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
5.0
3.0
PMPM/6649.03
6133Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8948.95
6226Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8948.83
6397Jerzy Rodziewicz
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24448.73
6450Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MPMP/8948.47
6569Piotr Sienkiewicz
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9548.45
6615Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8948.30
6767Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9548.26
6888Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
1.5
2.0
PMPM/6648.20
6990Marek Bednarczyk
Czesław Gruszecki
1.5
1.5
PMPM/6647.93
7047Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8947.83
7183Józef Idczak
Marek Niesłuchowski
7.0
5.0
PMPM/6647.75
7216Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MPMP/8947.62
7334Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8947.48
7438Waldemar Rybka
Tomasz Twaróg
4.0
3.0
MPMP/8947.37
7536Wit Klapper
Kazimierz Chłobowski
21.0
9.0
WP
MP
MP/8947.02
761Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
11.0
18.0
LBLB/4947.02
7730Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MPMP/8946.86
7823Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.5
4.0
MP
DS
MP/8946.69
7928Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/8946.68
808Władysław Królik
Bogdan Jeżewski
3.0
0.0
LBLB/4946.66
8175Dariusz Wiktorko
Szczepan Chruścicki
0.5
4.0
PMPM/6646.47
8227Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/8946.24
8340Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
4.0
MPMP/8945.98
8441Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MPMP/8945.75
85102Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
1.5
WPWP/24445.35
8681Andrzej Waleśkiewicz
Gabriela Gnacińska
0.0
9.0
AMA
PM
PM/6645.27
8725Jacek Młyńczyk
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MPMP/8944.97
8844Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
5.0
1.5
MPMP/8944.66
8935Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
1.5
1.5
SLMP/8944.59
9072Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.0
3.0
AMA
PM
PM/6644.33
9152Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8944.29
92103Jerzy Stefanowski
Ryszard Grzybowski
3.0
2.0
WPWP/24444.17
9385Maria Firgon
Andrzej Dobkowicz
0.0
3.0
AMA
PM
PM/6644.06
945Wojciech Waszkowiak
Krzysztof Tumielewicz
12.0
9.0
LBLB/4943.99
9594Karol Dunst
Dariusz Milewski
1.5
1.5
PMPM/6643.79
96106Krzysztof Janecki
Paweł Kasprzak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24443.58
9711Barbara Soroko
Arkadiusz Jaranowski
1.5
1.0
LBLB/4943.30
9870Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
1.0
0.5
OPOP/9543.22
9987Maria Kierzkowska
Ryszard Kierzkowski
0.5
1.0
PMPM/6642.77
10031Marek Jaworski
Jarosław Posłuszny
12.0
11.0
MPMP/8942.71
10163Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9542.70
102110Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
NZWP/24441.98
10360Eryk Hamerski
Jerzy Nogański
2.5
3.0
OPOP/9541.82
104104Piotr Czarnecki
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WPWP/24441.49
10514Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
3.0
7.0
MPMP/8940.71
10646Barbara Batkiewicz
Janusz Rżewski
9.0
5.0
MPMP/8940.22
10779Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6639.95
108113Maciej Masłowski
Justyna Łaniewska
0.0
1.5
WPWP/24439.49
10986Józef Gurfinkiel
Jakub Kasprzak
0.0
11.0
AMA
PM
PM/6637.78
11092Mirosław Wróblewski
Michał Wróblewski
2.0
3.0
PMPM/6637.64
11121Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8936.08
112101Hanna Derdowska-Zimpel
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WPWP/24433.79
113112Sławomir Speth
Barbara Speth
1.0
1.0
WPWP/24430.53

Statystyka ośrodków...