Turniej na maksy
Środa, 27 maja 2015
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
63
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
SL
MP/89
67.25
21
2
94
Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
62.05
21
3
30
Wojciech Waszkowiak
Janusz Hliwa
12.0
7.0
LB
LB/49
62.00
20
4
50
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
60.59
19
5
28
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
11.0
18.0
LB
LB/49
59.98
18
6
62
Tomasz Twaróg
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/89
59.94
17
7
17
Katarzyna Dufrat
Maciej Bielawski
11.0
9.0
MP
DS
DS/68
-0.54
59.91
16
8
39
Maciej Superson
Yan Shpuntou
4.0
5.0
MP
MP/89
59.84
16
9
36
Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MP
MP/89
59.08
15
10
6
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DS
DS/68
58.89
14
11
27
Zygmunt Stachowiak
Andrzej Stefanowicz
9.0
3.0
ZP
LB
LB/49
58.83
13
12
66
Bogusław Wardzała
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MP
MP/89
58.73
13
13
97
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
3.0
WP
WP/244
58.53
12
14
14
Henryk Nowiński
Sławek Robel
3.0
4.0
DS
DS/68
58.39
11
15
10
Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DS
DS/68
57.69
10
16
87
Zdzisław Chrustowski
Antoni Żółtański
3.0
3.0
OP
OP/95
57.57
10
17
91
Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WP
WP/244
57.25
9
18
61
Paweł Skałacki
Jerzy Jeleń
7.0
1.5
MP
MP/89
57.00
8
19
96
Justyna Stachowiak
Beata Bojarska
4.0
5.0
WP
WP/244
56.97
7
20
68
Marek Orłowicz
Wojciech Strzemecki
2.5
19.0
MP
SL
MP/89
56.34
7
21
19
Piotr Marcinowski
Lech Warężak
5.0
9.0
DS
DS/68
55.88
6
22
104
Przemysław Weymann
Jacek Wędrychowicz
9.0
12.0
WP
WP/244
55.42
5
23
2
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DS
DS/68
55.32
5
24
57
Zbigniew Sagan
Andrzej Biernat
9.0
4.0
MP
MP/89
55.30
4
25
81
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
55.04
4
26
70
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/89
54.93
4
27
83
Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OP
OP/95
54.82
4
28
31
Zbigniew Kosiór
Czesław Plachimowicz
3.0
4.0
LB
LB/49
54.44
4
29
16
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/68
54.32
4
30
86
Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OP
OP/95
54.09
4
31
85
Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OP
OP/95
54.08
4
32
60
Wit Klapper
Kazimierz Chłobowski
21.0
9.0
WP
MP
MP/89
53.72
3
33
102
Sławomir Speth
Barbara Speth
0.5
1.0
WP
WP/244
53.66
3
34
109
Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WP
WP/244
53.64
3
35
105
Ryszard Grzybowski
Zygfryd Banecki
2.0
3.0
WP
WP/244
53.62
3
36
92
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
53.48
3
37
80
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/95
53.27
3
38
45
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/89
53.02
3
39
21
Włodzimierz Kuś
Wojciech Lubas
5.0
5.0
DS
DS/68
52.74
3
40
40
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MP
MP/89
52.39
2
41
5
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
52.26
2
42
41
Jacek Młyńczyk
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MP
MP/89
51.93
2
43
22
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/68
51.82
2
44
78
Eryk Hamerski
Jerzy Nogański
2.5
3.0
OP
OP/95
51.82
2
45
89
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OP
OP/95
51.80
2
46
51
Stanisław Jaros
Adam Lenda
5.0
3.0
MP
MP/89
51.76
2
47
106
Jerzy Nowak
Ewa Mielcarzewicz
12.0
5.0
WP
WP/244
51.59
1
48
25
Grażyna Gruszczyńska
Kazimierz Brauer
3.0
9.0
LB
LB/49
51.34
1
49
15
Kamila Kukuła
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DS
OP
DS/68
51.19
1
50
107
Krzysztof Janecki
Michalina Anioła
0.5
0.0
WP
NZ
WP/244
51.08
1
51
8
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/68
50.85
1
52
20
Ewa Herda
Edward Witan
0.0
4.0
POL
MA
DS/68
-0.36
50.71
1
53
48
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
50.63
1
54
75
Mieczysław Kudela
Mirosław Urbanek
3.0
3.0
OP
OP/95
50.47
1
55
82
Wacław Lisowiec
Kajetan Olewicz
4.0
5.0
OP
OP/95
50.38
56
26
Grzegorz Pogodziński
Radosław Liskowiak
5.0
5.0
LB
LB/49
50.27
57
23
Kazimierz Kardasz
Leszek Kiczaty
3.0
4.0
LB
LB/49
50.19
58
37
Józef Barczyk
Leszek Kirsz
5.0
4.0
MP
MP/89
50.13
59
42
Artur Janeczko
Tadeusz Kościesza
4.0
4.0
SL
MA
MP/89
49.98
60
65
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
49.91
61
43
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MP
MP/89
49.69
62
84
Dionizy Kogut
Waldemar Kuczyński
0.0
2.5
OP
OP/95
49.50
63
88
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/95
49.35
64
38
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/89
49.04
65
47
Andrzej Lubojemski
Magdalena Lankosz
13.0
9.0
MP
MP/89
48.96
66
73
Marek Jaworski
Janusz Natorski
12.0
4.0
MP
MP/89
48.93
67
54
Wacław Gąssowski
Jarosław Duda
12.0
3.0
MP
MP/89
48.56
68
100
Jerzy Bajka
Adam Peszke
5.0
4.0
WP
WP/244
48.22
69
33
Ryszard Markowski
Marek Marciniak
4.0
3.0
LB
LB/49
48.09
70
12
Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/68
0.19
47.83
71
4
Janusz Kowalski
Stanisław Nadkierniczny
1.0
3.0
DS
DS/68
47.70
72
69
Jacek Kalinowski
Kazimierz Gałka
7.0
5.0
MP
MP/89
47.53
73
76
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
47.31
74
53
Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
1.5
5.0
MP
MP/89
47.20
75
98
Maciej Masłowski
Jacek Płoszyński
0.0
0.0
WP
NZ
WP/244
46.67
76
56
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
46.17
77
49
Barbara Lesiecka
Jerzy Pasich
7.0
7.0
SL
MP
MP/89
46.14
78
64
Jan Skuciński
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MP
MP/89
46.03
79
46
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/89
45.60
80
95
Witold Szczepaniak
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WP
WP/244
45.45
81
29
Bogdan Jeżewski
Władysław Krulik
0.0
0.0
LB
LB/49
45.41
82
71
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
1.5
MP
MP/89
45.17
83
72
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/89
45.12
84
44
Barbara Batkiewicz
Kazimierz Lenda
9.0
4.0
MP
MP/89
45.10
85
93
Hieronim Nowacki
Małgorzata Zielonacka
5.0
1.0
WP
WP/244
44.58
86
3
Sammy Bałdysz
Piotr Kulesza
4.0
5.0
DS
DS/68
44.14
87
108
Lidia Gapińska
Kazimierz Gapiński
0.0
0.0
WP
WP/244
44.09
88
1
Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DS
DS/68
43.75
89
52
Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
5.0
4.0
MP
MP/89
43.30
90
55
Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
MP/89
42.66
91
7
Marian Ganicz
Wojciech Szałapak
2.5
3.0
DS
DS/68
42.60
92
59
Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MP
MP/89
42.47
93
101
Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
3.0
1.5
WP
WP/244
42.26
94
32
Barbara Soroko
Arkadiusz Jaranowski
1.5
1.0
LB
LB/49
42.23
95
99
Henryk Duszyński
Mirosława Miętkiewska
3.0
2.5
WP
WP/244
41.22
96
13
Aleksandra Łyczkowska
Marcin Pastudzki
0.0
1.5
DS
DS/68
-0.19
41.02
97
35
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
41.01
98
103
Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP
WP/244
40.76
99
67
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MP
MP/89
40.59
100
74
Jan Kasprzyk
Stefan Polański
0.5
3.0
MP
MP/89
40.43
101
110
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
1.0
1.0
WP
WP/244
40.22
102
58
Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MP
MP/89
37.85
103
11
Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DS
DS/68
-0.19
36.86
104
79
Herbert Basztoń
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OP
OP/95
36.09
105
77
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/95
34.41
106
9
Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
0.0
DS
DS/68
32.91
107
24
Renata Lachowicz
Lucjan Giwojno
0.0
0.0
LB
LB/49
27.43
Statystyka ośrodków...