Turniej na impy (cav.)

Sobota, 16 maja 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
137Oskar Trybus
Michał Kuczkowski
1.0
1.5
MPMP/41-0.4276.7915
251Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
15.0
PK
SL
PK/5170.8614
342Dominik Rajtar
Bartosz Bunar
0.0
0.0
MPMP/4163.9413
429Maciej Kędzierski
Mateusz Słuszniak
1.0
1.0
MPMP/4162.9112
548Marek Pietraszek
Adam Żarnowski
18.0
11.0
PKPK/512.4058.7511
610Dawid Barzyk
Witold Petryszyn
1.5
2.5
DS
MP
MP/1373.6051.9110
735Bartosz Wróbel
Bartosz Wolak
0.5
0.5
MPMP/4144.329
823Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/4043.828
953Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
MPPK/512.4037.487
1013Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
13.0
13.0
MPMP/4031.136
1119Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MPMP/4028.835
1255Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
12.0
18.0
SWPK/5127.534
1339Roman Madej
Szymon Superson
0.5
1.0
MPMP/4127.283
1415Łukasz Pląder
Adrian Bakalarz
3.0
5.0
MP
SL
MP/4026.213
1547Mariusz Kita
Bogusław Kruczek
12.0
11.0
MP
PK
PK/512.4024.343
161Jakub Lenkiewicz
Krzysztof Cetera
1.5
2.5
MPMP/1373.6020.263
1711Maciej Janeczko
Artur Janeczko
7.0
4.0
SLMP/4020.003
184Bartosz Liszka
Sebastian Liszka
0.5
1.0
MPMP/1373.6018.642
1912Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
4.0
2.0
MPMP/4014.792
2052Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
19.0
4.0
SL
PK
PK/512.4010.832
2150Tomasz Ukraiński
Tomasz Mazur
12.0
2.5
PKPK/512.409.402
2214Małgorzata Praszałowicz
Tytus Bisping
5.0
5.0
MPMP/405.542
2322Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/402.542
2416Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/401.511
256Mateusz Kopciński
Katarzyna Konczewska
0.5
1.0
MPMP/1373.600.791
2649Janusz Wesołowski
Józef Małysz
13.0
5.0
PK
LU
PK/512.400.071
2756Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PKPK/512.40-1.841
2825Wojciech Roszczynialski
Aleksander Wodyński
4.0
3.0
MPMP/40-2.531
2928Józef Barczyk
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MPMP/40-4.23
3018Czesław Usarz
Halina Samborek
0.5
1.5
MPMP/40-6.84
313Antoni Machowski
Paweł Zalecki
0.0
0.5
MPMP/1373.60-8.86
325Iwona Szumera
Angelika Konderak
1.5
1.5
MPMP/1373.60-8.99
332Karolina Piekarz
Marianna Pasińska
1.5
1.0
MPMP/1373.60-9.15
3417Maksymilian Chodacki
Elżbieta Twardowska
4.0
2.5
MP
SL
MP/40-12.12
3521Marzena Kwiecińska-Wilk
Aleksandra Jurkiewicz
4.0
5.0
MPMP/40-13.22
368Arkadiusz Kras
Anna Litwora
1.5
1.5
MPMP/1373.60-14.52
3754Jarosław Malawski
Mirosław Homa
3.0
3.0
PKPK/512.40-16.36
3832Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
0.5
0.0
MPMP/41-17.18
3931Michał Wawro
Jeremi Mazur
0.0
0.5
MPMP/41-17.26
407Jędrzej Hodor
Radosław Morek
1.5
1.5
MPMP/1373.60-17.70
4140Kacper Wieczorkowski
Hieronim Dzieślewski
0.0
0.0
MPMP/41-18.69
4238Izabela Gajko
Wiktoria Tochowicz
0.0
0.0
MPMP/41-19.01
4333Michał Cygan
Krzysztof Parocki
0.0
0.0
MPMP/41-19.25
4420Leszek Garbacik
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
PK
MP
MP/40-19.66
4526Maciej Kliś
Wit Klapper
2.0
21.0
MP
WP
MP/40-20.40
4641Kamila Wachnicka
Marta Armuła
0.0
0.0
MPMP/41-23.02
4757Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
NZPK/512.40-23.52
4846Stefan Skowron
Wojciech Paszko
12.0
7.0
PKPK/512.40-35.35
4927Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/40-38.78
5045Zbigniew Kozioł
Aleks Warfolomiejew
3.0
5.0
PK
UKR
PK/512.40-40.01
5134Kamil Liszka
Łukasz Kasperczyk
0.0
0.0
MPMP/41-43.20
5244Bronisław Mycielski
Eugeniusz Osiński
5.0
3.0
PKPK/512.40-44.56
5343Leszek Jarosz
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/512.40-46.42
5436Aleksander Lubiński
Natalia Staroń
0.0
0.0
MPMP/41-51.91
5524Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
1.5
0.0
MPMP/40-55.39
5630Anna Skalny
Rafał Skalny
0.0
0.0
MPMP/41-66.14

Statystyka ośrodków...