Turniej na maksy
Czwartek, 14 maja 2015
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
47
Kazimierz Gałka
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MP
MP/103
65.83
14
2
29
Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
13.0
5.0
WP
DS/94
63.71
13
3
60
Aleksandra Rekowska
Robert Krawczyk
0.0
3.0
PM
PM/108
61.99
13
4
63
Marcin Wasłowicz
Zbigniew Prasek
1.5
5.0
PM
PM/108
61.37
12
5
9
Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DS
DS/67
60.96
11
6
51
Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MP
MP/103
60.19
10
7
48
Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MP
MP/103
59.42
9
8
2
Piotr Klubiński
Robert Księżopolski
9.0
4.0
DS
DS/67
59.15
8
9
6
Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DS
DS/67
58.83
7
10
54
Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/103
58.52
7
11
24
Piotr Kobyłka
Artur Wójcik
4.0
12.0
WP
DS/94
57.20
6
12
23
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
9.0
12.0
WP
DS/94
54.98
5
13
33
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
54.77
4
14
22
Mirosław Powązka
Dariusz Pannek
3.0
2.5
WP
DS/94
54.36
3
15
52
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MP
MP/103
54.34
3
16
32
Jerzy Plichtowicz
Kazimierz Dobrzyniecki
1.5
4.0
MA
MA/88
54.08
3
17
65
Roman Rudnicki
Andrzej Michałowski
2.0
3.0
PM
PM/108
53.99
3
18
13
Dariusz Marczak
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
53.73
3
19
14
Bolesław Bernat
Zbigniew Sosna
3.0
4.0
DS
DS/67
52.50
3
20
5
Marcin Motykiewicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DS
DS/67
52.50
2
21
66
Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
3.0
PM
PM/108
52.35
2
22
41
Marek Heichel
Jan Prajsnar
3.0
3.0
MP
MP/103
52.28
2
23
26
Paweł Galuba
Jacek Śmiatacz
1.0
1.5
WP
DS/94
52.18
2
24
40
Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
2.5
3.0
MA
MA/88
52.14
2
25
34
Aleksander Makarewicz
Janusz Krzykowski
0.0
0.5
MA
MA/88
-0.63
52.09
2
26
3
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
51.81
2
27
38
Zbigniew Garlej
Sławomir Grędziński
4.0
7.0
MA
WM
MA/88
51.80
1
28
35
Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MA
MA/88
51.74
1
29
42
Aleksandra Jurkiewicz
Marcin Wilczyński
5.0
4.0
MP
MP/103
51.65
1
30
43
Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MP
MP/103
51.57
1
31
19
Andrzej Wójtowicz
Mirosław Drabczyński
2.0
2.0
WP
DS/94
51.56
1
32
1
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
51.40
1
33
37
Jerzy Cichowski
Jan Milewski
1.5
0.0
MA
MA/88
51.13
1
34
27
Remigiusz Kaźmierczak
Krystian Kaźmierczak
3.0
0.5
DS
WP
DS/94
50.42
35
56
Piotr Kuciara
Andrzej Kopański
3.0
3.0
MP
MP/103
50.01
36
30
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
49.48
37
68
Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.0
0.0
PM
PM/108
49.25
38
8
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
48.82
39
21
Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WP
DS/94
48.45
40
62
Bogdan Śmieszko
Jan Pastudzki
0.0
0.0
PM
PM/108
48.14
41
59
Dariusz Socha
Bartosz Pastudzki
0.0
0.5
PM
PM/108
47.87
42
25
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DS
DS/94
47.72
43
46
Halina Samborek
Bolesław Zysek
1.5
1.0
MP
MP/103
47.46
44
50
Szczepan Kaczka
Marian Nanke
3.0
4.0
MP
MP/103
47.40
45
4
Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
5.0
DS
DS/67
46.90
46
12
Grzegorz Nowakowski
Jan Kamionka
5.0
4.0
DS
DS/67
46.13
47
45
Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
3.0
3.0
MP
MP/103
45.88
48
49
Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
19.0
5.0
SL
MP
MP/103
45.62
49
67
Artur Szybowski
Wojciech Szybowski
0.0
0.0
PM/108
44.93
50
28
Zdzisława Zabłocka
Grzegorz Więcek
2.5
3.0
WP
DS/94
44.62
51
16
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
1.5
1.5
DS
DS/67
44.14
52
10
Anna Jankowska
Tomasz Wiącek
2.0
0.5
DS
DS/67
43.13
53
17
Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
WP
DS/94
42.80
54
36
Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MA
MA/88
-0.63
42.79
55
57
Kazimierz Nowaczyk
Jan Truniarz
1.5
1.0
MP
MP/103
42.78
56
11
Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DS
DS/67
42.01
57
20
Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
11.0
WP
DS/94
41.87
58
53
Andrzej Myszka
Jerzy Bałon
1.5
1.5
MP
MP/103
41.09
59
55
Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
0.0
2.0
MP
MP/103
40.79
60
18
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
DS/94
40.64
61
61
Alison Nissen
Danuan Wąsowski
1.5
0.0
PM
PM/108
40.60
62
31
Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MA
MA/88
39.89
63
64
Stanisław Modrzyński
Czesław Ossowski
0.0
0.0
PM/108
39.58
64
7
Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DS
DS/67
38.27
65
44
Jerzy Dobrowolski
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MP
MP/103
34.74
Statystyka ośrodków...