Turniej na maksy
Piątek, 1 maja 2015
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
27
Hieronim Dzieślewski
Kacper Wieczorkowski
0.0
0.0
MP
MP/41
65.30
10
2
8
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
62.97
9
3
29
Michał Cygan
Michał Mirecki
0.0
0.0
MP
MP/41
61.00
9
4
23
Kinga Kiraga
Kacper Kopka
1.5
2.5
MA
MA/86
60.48
8
5
43
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/95
59.62
7
6
22
Piotr Pęsiek
Dariusz Olejnik
2.5
2.0
MA
MA/86
59.45
6
7
7
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DS
DS/67
59.24
5
8
45
Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OP
OP/95
58.95
4
9
30
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
0.5
0.0
MP
MP/41
58.91
3
10
44
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
57.35
2
11
4
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
3.0
DS
DS/67
56.91
2
12
17
Paweł Gniado
Maciej Osmolak
0.0
1.5
MA
MA/86
54.65
2
13
32
Kamila Wachnicka
Jacek Kudrys
0.0
0.0
MP
MP/41
54.16
2
14
6
Krzysztof Lewandowski
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
WP
DS
DS/67
54.10
2
15
41
Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OP
OP/95
53.74
2
16
2
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
53.63
2
17
39
Tomasz Prądzyński
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/95
53.30
1
18
15
Krzysztof Ćwik
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DS
DS/67
52.95
1
19
25
Marta Armuła
Hanna Matuszewska
0.0
0.0
MP
MP/41
52.05
1
20
10
Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DS
DS/67
51.93
1
21
37
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
51.18
1
22
40
Eryk Hamerski
Ryszard Ryszka
2.5
2.5
OP
OP/95
-0.02
49.93
1
23
28
Alicja Bigosińska
Kinga Kowal
0.0
0.0
MP
MP/41
49.88
1
24
3
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
49.62
25
18
Natalia Woźnicka
Kamila Kiraga
0.0
1.0
MA
MA/86
49.03
26
9
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DS
DS/67
48.84
27
16
Leszek Haber
Marian Krzypkowski
4.0
0.0
DS
DS/67
48.54
28
21
Karolina Kowalska
Zuzanna Pęsiek
0.0
0.0
MA
MA/86
48.47
29
20
Zenon Filipiak
Tadeusz Osiecki
1.5
1.5
MA
MA/86
47.41
30
1
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
47.29
31
26
Krzysztof Stawski
Igor Szumny
0.0
0.0
MP
MP/41
46.64
32
5
Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DS
DS/67
45.40
33
24
Jakub Malinowski
Jakub Dziuba
0.0
0.0
MA
MA/86
44.69
34
34
Emilia Szkaradek
Jagoda Wójcik
0.0
0.0
MP
MP/41
44.57
35
33
Natalia Staroń
Aleksander Lubiński
0.0
0.0
MP
MP/41
43.75
36
36
Gabriela Gibek
Weronika Kargol
0.0
0.0
MP
MP/41
43.04
37
14
Marcin Pastudzki
Szymon Niewiadomski
1.5
1.5
DS
DS/67
42.86
38
13
Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
1.0
4.0
DS
DS/67
42.71
39
12
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
2.0
0.5
DS
DS/67
41.85
40
35
Bartosz Bunar
Dominik Rajtar
0.0
0.0
MP
MP/41
41.19
41
11
Janisław Fituch
Dariusz Marczak
3.0
4.0
DS
DS/67
41.16
42
31
Adam Błachut
Michał Dudwał
0.0
0.0
MP
MP/41
39.50
43
42
Andrzej Duda
Piotr Klichta
3.0
4.0
OP
OP/95
36.42
44
19
Karolina Misiak
Jakub Zatorski
0.0
0.0
MA
MA/86
35.83
45
38
Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OP
OP/95
29.49
Statystyka ośrodków...