Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 kwietnia 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
13Piotr Klubiński
Robert Księżopolski
9.0
4.0
DSDS/6781.7614
217Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6056.9213
313Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DSDS/723.6051.7011
412Jerzy Gładysz
Marcin Motykiewicz
12.0
3.0
DSDS/6748.7610
538Kamil Nowak
Przemysław Zawada
5.0
15.0
WP
SL
MP/13746.808
67Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
1.5
1.5
DSDS/6735.657
719Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
2.0
4.0
DSDS/723.6031.365
835Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/13731.274
921Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
4.0
DSDS/723.6030.813
1010Zbigniew Sobczyk
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6729.003
116Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/6720.243
1233Waldemar Guła
Adam Krysa
4.0
9.0
MPMP/13715.762
1334Roman Żurowski
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
MPMP/13714.552
1423Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/7213.002
1536Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MPMP/13712.572
169Grzegorz Nowakowski
Jan Kamionka
5.0
4.0
DSDS/6710.941
1727Zdziaław Czajkowski
Adam Stono
0.0
11.0
MP
PK
MP/1376.141
1832Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/1373.231
194Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/672.411
2030Stanisław Prokuszki
Maciej Prokuszki
3.0
2.5
MPMP/137-0.33
2122Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/723.60-1.93
2225Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.5
PK
MP
MP/137-5.34
2331Leszek Gabriel
Adam Dmochowski
7.0
5.0
MPMP/137-6.23
2420Patryk Patreuha
Ryszard Makuch
2.0
5.0
DSDS/723.60-9.88
2537Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
3.0
MPMP/137-10.42
2626Bogusław Lesiecki
Jerzy Wielgus
12.0
3.0
MPMP/137-11.94
2714Wanda Kowalik
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/723.60-21.21
2811Ryszard Korpalski
Barbara Radomska
1.5
3.0
DSDS/67-27.06
2918Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.60-28.08
308Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/67-29.59
3115Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
2.0
1.0
DSDS/723.60-39.07
3229Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/137-44.56
3316Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DSDS/723.60-47.63
3428Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/137-51.51
352Agnieszka Chudy
Piotr Kulesza
3.0
5.0
DSDS/67-52.29
361Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/67-52.47
375Mariusz Kowalczyk
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/67-67.35

Statystyka ośrodków...