Turniej na maksy

Środa, 22 kwietnia 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
119Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
17.0
18.0
MA
WP
DS/6863.1123
266Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MPMP/4062.4622
323Grzegorz Pogodziński
Radosław Liskowiak
5.0
5.0
LBLB/4962.0521
412Robert Księżopolski
Maciej Rochowicz
4.0
5.0
DSDS/68-0.1961.8421
582Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9561.5920
6102Janusz Kobylarski
Antoni Sękowski
4.0
18.0
PMPM/6661.3419
71Lech Warężak
Piotr Marcinowski
9.0
4.0
DSDS/6861.0418
875Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9560.3617
970Tadeusz Garbacik
Aleksandra Jurkiewicz
12.0
5.0
MPMP/4060.0616
1047Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MPMP/4058.9316
1165Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/4058.8115
1238Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4058.6514
1380Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9557.9113
1451Marek Gumuła
Zdzisław Burda
1.0
0.0
MPMP/4057.3812
1514Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
5.0
DSDS/68-0.5857.2812
1661Marek Jaworski
Witold Stachnik
12.0
7.0
MPMP/4057.0711
17101Józef Pochroń
Kazimierz Gralak
19.0
18.0
PMPM/6656.9810
1867Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
2.0
19.0
MP
SL
MP/4056.649
1977Wiesław Grabowski
Zdzisław Szyksznian
1.0
3.0
OPOP/9556.568
20103Mirosław Małypan
Krzysztof Czapczyk
3.0
2.0
PMPM/6656.407
2164Janusz Natorski
Tomasz Stryszawski
4.0
7.0
MPMP/4055.327
2244Andrzej Trygar
Marek Adamczyk
12.0
5.0
MPMP/4055.326
23106Marek Bednarczyk
Władysław Łobacz
1.5
2.5
PMPM/6655.175
2479Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OPOP/9554.885
2597Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PMPM/6654.705
2699Danuta Żabicka
Marcin Osmański
5.0
3.0
PMPM/6654.355
2794Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
13.0
13.0
PMPM/6654.015
2859Bogusław Wardzała
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MPMP/4053.794
2953Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MPMP/4053.744
3092Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/6653.684
3169Wacław Gąssowski
Wit Klapper
12.0
21.0
MP
WP
MP/4053.544
32107Grzegorz Pociejewski
Jakub Kasprzak
2.0
11.0
WM
PM
PM/6653.454
3329Wojciech Waszkowiak
Wojciech Kurzawski
12.0
5.0
LBLB/4952.984
3486Artur Toeplitz
Zdzisław Jędrzejczak
5.0
4.0
PMPM/6652.964
3532Adam Lenda
Włodzimierz Wala
3.0
19.0
MPMP/4052.943
3645Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/4052.543
37100Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6652.293
385Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
2.0
3.0
DSDS/680.5852.243
3955Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MPMP/4052.213
4068Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/4052.213
414Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
9.0
5.0
DSDS/68-0.5852.193
42105Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6652.172
4398Lechosław Suszka
Michał Wróblewski
4.0
3.0
PMPM/6651.962
44112Witold Kaliński
Gabriela Gnacińska
12.0
9.0
PMPM/6651.682
4524Władysław Królik
Bogdan Jeżewski
3.0
0.0
LBLB/4951.402
46110Ryszard Jarmużewski
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PMPM/6651.382
4760Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
5.0
MPMP/4051.312
48104Przemysław Symbor
?? Cichocki
1.0
0.0
PM
PM/6651.302
4921Mirosław Bublewicz
Wiesław Żegilewicz
9.0
12.0
LBLB/4951.171
5028Barbara Soroko
Arkadiusz Jaranowski
1.5
0.0
LBLB/4951.111
5111Aleksander Skorupa
Jan Marcinkowski
5.0
4.0
DSDS/6850.731
5257Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/4050.731
5315Leszek Haber
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6850.511
549Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6850.441
5552Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4050.161
5639Waldemar Rybka
Tomasz Twaróg
4.0
3.0
MPMP/4050.03
5754Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
12.0
5.0
MPMP/4050.00
5848Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/4049.51
5934Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
1.5
5.0
MPMP/4049.41
606Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/68-0.3849.40
61109Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
17.0
15.0
PMPM/6649.40
6243Reginald Sukiennik
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/4049.32
6376Dionizy Kogut
Julian Mroziak
0.0
4.0

OP
OP/9549.11
642Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/68-0.1949.06
657Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6848.73
6650Mieczysław Szwarc
Grzegorz Żyła
4.0
4.0
MPMP/4048.65
6793Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PMPM/6648.50
6837Jacek Młyńczyk
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MPMP/4048.45
6940Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4048.28
7042Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/4047.83
71111Kazimierz Dominiak
Michał Samet
9.0
1.0
PMPM/6647.49
7225Beata Golec
Janusz Hliwa
3.0
7.0
LBLB/4947.41
7385Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
3.0
4.0
PMPM/6647.39
7471Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4047.30
7583Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
1.0
0.0
OPOP/9547.03
7620Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/680.3646.92
778Janusz Piernikowski
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/680.1946.92
7846Jacek Kalinowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4046.57
79108Maciej Macur
Piotr Zatorski
1.5
17.0
PM
SW
PM/6646.44
8022Leszek Kiczaty
Ryszard Łokcik
4.0
0.5
LBLB/4946.28
8136Czesław Usarz
Halina Samborek
0.5
1.5
MPMP/4046.21
8241Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MPMP/4046.00
8349Kazimierz Chłobowski
Magdalena Lankosz
9.0
9.0
MPMP/4045.78
8487Jacek Sikora
Marta Harat
3.0
1.5
PMPM/6645.60
8513Rachel Lillycrop
Jonathan Lillycrop
6.0
6.0
GBRDS/6845.37
8633Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
3.0
MPMP/4045.32
8788Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
1.5
5.0
PMPM/6644.71
8874Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9544.68
8991Marek Piętak
Artur Klein
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6644.42
9026Bogusław Drozd
Wojciech Gratkowski
2.5
3.0
ZP
LB
LB/4944.40
9178Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9544.38
9258Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
4.0
MPMP/4044.34
9335Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MPMP/4044.26
9416Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/680.3644.24
9589Szczepan Chruścicki
Krzysztof Pawlikowski
4.0
0.0
PM
PM/6643.77
9627Barbara Guziewicz
Grażyna Gruszczyńska
3.0
3.0
LBLB/4943.21
9763Marek Faber
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/4042.80
9895Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
18.0
5.0
PMPM/6641.68
993Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
0.0
DSDS/6840.74
10017Sławek Robel
Andrzej Pliszczyński
4.0
4.0
DSDS/680.3640.70
10173Michał Bąk
Aleksander Dudek
2.5
3.0
OPOP/9539.90
10296Łukasz Kuczewski
Arkadiusz Matyjas
0.5
1.0
KP
PM
PM/6639.56
10310Marcin Preisner
Sammy Bałdysz
1.5
4.0
DSDS/6838.91
10431Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/4037.89
10556Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.0
MPMP/4037.46
10672Michał Grzemowski
Tonasz Bielaczyc
0.0
0.0
MPMP/4037.37
10790Zofia Czarnecka
Barbara Boros
2.5
1.5
PMPM/6637.25
10881Herbert Basztoń
Wojciech Stodolnik
0.5
1.0
OPOP/9533.95
10962Ryszard Calik
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MPMP/4033.44

Statystyka ośrodków...