Turniej na maksy

Wtorek, 21 kwietnia 2015

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
143Stefan Kopyt
Władysław Szałkiewicz
3.0
3.0
PDPD/14163.5613
252Tadeusz Kois
Władysław Deręgowski
0.0
0.0
SL/10563.2012
340Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4562.8812
449Zbigniew Gadek
Sławomir Olszewski
1.5
2.0
PDPD/14162.7911
517Piotr Kaliński
Leon Kubicki
4.0
3.0
KPKP/16062.6610
611Elżbieta Zalewska
Mirosław Szparaga
1.5
5.0
KPKP/16060.479
756Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
5.0
7.0
SLSL/10559.618
827Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MPMP/4059.047
960Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
0.0
0.0
SL/10558.296
108Jerzy Kurianowicz
Konstanty Pawlikaniec
5.0
3.0
DSDS/13657.176
113Zdzisław Klimczak
Ewa Nazaruk
3.0
3.0
DSDS/13656.855
1213Dariusz Borysow
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/16056.654
1329Halina Święch
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/4056.253
1454Beata Madej
Adrian Bakalarz
1.5
5.0
SLSL/10556.073
1553Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
3.0
4.0
SLSL/10555.753
1630Janusz Natorski
Marek Jaworski
4.0
12.0
MPMP/4055.573
1738Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4555.173
1863Andrzej Reclik
Kazimierz Róg
2.0
9.0
SLSL/10555.092
1928Wit Klapper
Maciej Szczerczak
21.0
3.0
WP
MP
MP/4055.012
2031Magdalena Lankosz
Wacław Gąssowski
9.0
12.0
MPMP/4054.992
2110Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
1.0
DSDS/13654.512
2246Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/14154.192
236Bogdan Sadowski
Stanisław Gołdyn
1.0
1.5
DSDS/13652.822
2415Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.0
0.5
KPKP/16052.792
2533Ryszard Woliński
Wacław Owca
12.0
1.5
LB
MP
MP/4552.591
2658Artur Głowacki
Tomasz Kłys
1.0
4.0
SLSL/10551.111
272Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
3.0
2.5
DSDS/13650.911
2822Anna Dymek
Dorota Gadaś
2.0
2.5
MPMP/4050.291
2916Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16050.121
307Stanisław Janiak
Andrzej Cieślik
5.0
3.0
DSDS/13650.021
311Lesław Cegiel
Czesław Ślepecki
3.0
3.0
DSDS/13649.57
3241Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PDPD/14148.96
3347Tomasz Dadura
Andrzej Raczkowski
3.0
5.0
PDPD/14148.45
3459Grzegorz Czeremcha
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10548.27
3532Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
5.0
19.0
MP
SL
MP/4048.15
3650Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/14148.06
3736Monika Czub-Gołaszewska
Leszek Hejne
3.0
5.0
MP
KP
MP/4547.73
3845Halina Perkowska
Jarosław Roszczenko
0.0
2.0
PDPD/14147.11
3921Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
0.0
MPMP/4046.49
4012Szmidt Adam
Kuczewski Ryszard
0.0
0.0
KPKP/16046.16
4148Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/14145.99
4224Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.5
7.0
MPMP/4045.63
4334Jacek Zając
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4545.11
4423Piotr Radzikowski
Kwiryna Cień
7.0
5.0
MP
SLK
MP/4044.63
4519Elżbieta Czerwińska
Wiesław Rafalski
2.0
2.0
KP
WP
KP/16044.57
4642Jan Blaszko
Mieczysław Kryński
0.0
0.0
PD/14144.16
4735Jan Lenart
Zbigniew Buczkowski
0.0
0.0
MPMP/4544.12
4861Maria Morstyn
Krystyna Fudali
0.0
0.0
SL/10544.10
4951Tadeusz Kreczko
Ryszard Serafin
0.0
0.5

PD
PD/14143.62
5044Alicja Małyszko
Tomasz Bliński
2.5
5.0
PDPD/14143.23
5125Ryszard Cieślik
Adam Harasimowicz
1.5
2.5
MP
ZP
MP/4042.58
5218Ewa Malka
Ciesielski Maciej
0.5
0.0
KPKP/16042.48
5337Władysław Uryga
Stanisław Miłkowski
3.0
1.5
MPMP/4542.40
5455Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
SL/10541.49
5526Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBRMP/4041.36
5657Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10540.41
575Sławomir Bogdanowicz
Anna Szatkowska
2.0
0.0
DSDS/13640.20
5820Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.0
3.0
KPKP/16037.56
594Tadeusz Szczęch
Sylwia Zabłocka-Śledzka
1.5
0.0
DSDS/13637.38
6062Tadeusz Kuc
Jerzy Magiera
0.0
2.0

MA
SL/10525.86

Statystyka ośrodków...