Turniej na maksy

Czwartek, 9 kwietnia 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
147Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
5.0
PKPK/5160.8513
230Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
3.0
3.0
MPMP/10359.1712
339Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MPMP/10358.5011
442Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10358.2510
58Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6757.879
610Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/670.7756.978
734Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
3.0
4.0
MPMP/10356.787
821Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.5
1.5
MAMA/8856.736
914Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/6756.105
1045Józef Turecki
Jacek Gąsiorek
2.5
2.0
PKPK/5155.484
1128Dorota Gadaś
Anna Dymek
2.5
2.0
MPMP/10355.033
123Leszek Haber
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/6754.993
1332Adam Matyasik
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/10354.013
1417Wojciech Adamkiewicz
Radosław Jaszczak
3.0
1.5
MAMA/8853.753
1518Kazimierz Głowacki
Jerzy Plichtowicz
1.0
1.5
MAMA/8853.642
1629Halina Samborek
Bolesław Zysek
1.5
1.0
MPMP/10353.242
1748Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PKPK/5153.202
1846Andrzej Janda
Damian Smulski
5.0
3.0
PKPK/5152.982
1913Łukasz Gaweł
Agnieszka Chudy
5.0
3.0
DSDS/670.7752.972
202Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6752.361
219Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
3.0
DSDS/6751.891
2220Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8851.761
2312Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6751.201
2427Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MPMP/10351.141
2544Zdzisław Żuber
Marek Rusek
2.5
2.5
PKPK/5150.541
2635Eugenia Stefanów
Ryszard Cieślik
1.5
1.5
MPMP/10350.49
271Marcin Motykiewicz
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DSDS/6750.45
2824Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.5
MAMA/8850.41
2926Zbigniew Przeginiak
Krystian Blaut
3.0
2.5
MPMP/10350.36
3022Janusz Krzykowski
Jacek Durski
0.5
0.0
MAMA/8849.72
316Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6749.60
3219Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8849.58
3331Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MPMP/10348.66
3423Jan Milewski
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8848.27
355Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/67-0.5847.76
3625Szczepan Kaczka
Jerzy Bałon
3.0
1.5
MPMP/10347.63
3738Tytus Bisping
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
WP
MP/10347.12
384Mariusz Kowalczyk
Janusz Kowalski
4.0
1.0
DSDS/6746.31
3933Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
0.0
2.0
MPMP/10346.04
4015Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
4.0
9.0
MAMA/8845.55
4140Gazda Czesław
Ryszard Calik
0.0
3.0

MP
MP/10344.18
4250Stanisław Graniczka
Marek Naprawa
0.0
0.0
NZPK/5143.68
4337Aleksandra Jurkiewicz
Piotr Stefanów
5.0
1.5
MPMP/10342.28
4416Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8841.31
4541Kazimierz Nowaczyk
Jan Truniarz
1.5
1.0
MPMP/10340.86
4611Ryszard Mazurkiewicz
Stanisław Kosowski
1.0
5.0
DS
USA
DS/6737.74
4736Jerzy Dobrowolski
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MPMP/10336.26
4849Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PKPK/5135.77
497Dominik Pająk
Krzysztof Pająk
1.0
1.0
DSDS/6734.75

Statystyka ośrodków...