Turniej na maksy

Czwartek, 2 kwietnia 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
149Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
5.0
PKPK/5167.8413
29Piotr Klubiński
Robert Księżopolski
9.0
4.0
DSDS/6763.4412
38Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/6763.3111
417Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
2.5
3.0
WPDS/9462.9610
538Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10362.119
627Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5860.638
734Kazimierz Puczyński
Stanisław Stachlewski
13.0
9.0
MAMA/5858.317
812Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/6758.086
944Eugenia Stefanów
Ryszard Cieślik
1.5
1.5
MPMP/10356.285
1026Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/5855.294
115Andrzej Robak
Bogdan Sokół
4.0
4.0
DSDS/6754.173
1220Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
4.0
4.0
DSDS/9453.413
137Wojciech Skonieczny
Ryszard Mazurkiewicz
5.0
1.0
DSDS/6753.273
1441Halina Samborek
Bolesław Zysek
1.5
1.0
MPMP/10353.193
1521Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9452.602
1652Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.0
0.5
PKPK/5152.552
1743Tytus Bisping
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
WP
MP/10352.382
1813Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/6752.262
1937Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/10351.362
2031Jerzy Szukała
Waldemar Kostrzewa
4.0
3.0
MAMA/5851.172
2119Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.0
0.5
DSDS/9450.871
2232Czesław Czyżkowski
Daniel Wacławek
13.0
1.5
MAMA/5850.211
236Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6750.181
2447Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MPMP/10349.841
2548Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MPMP/103-0.3749.551
2651Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5149.301
2718Adam Bąk
Piotr Wybierała
2.0
1.5
DSDS/9449.01
2850Bogdan Rojkowicz
Marek Szczudło
5.0
2.0
PKPK/5148.73
2936Tadeusz Pawlak
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/5848.31
3040Barbara Batkiewicz
Marek Heichel
9.0
3.0
MPMP/10348.25
3111Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6748.15
3239Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
0.0
MPMP/10347.90
3322Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9447.79
3446Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10347.71
3524Joanna Kokot
Józef Sławenta
0.5
5.0
DSDS/9447.34
3633Andrzej Dachowski
Ryszard Drzewiecki
2.0
0.0
MA
MA/5846.86
3729Bogdan Kakietek
Jacek Koter
5.0
4.0
MAMA/5846.40
3828Eugeniusz Treichel
Marek Rawski
1.5
1.5
MAMA/5846.28
3916Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9445.92
4054Józef Turecki
Bogusław Kubik
2.5
0.0
PK
PK/5144.94
413Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
1.0
1.0
DSDS/6743.99
4225Janusz Tomaszczuk
Wiesław Pawlik
0.5
0.0
MA
MA/5843.49
4330Elżbieta Wróblewska
Alicja Rybak
4.0
1.5
MAMA/5843.41
4453Bronisław Mycielski
Marek Rusek
5.0
2.5
PKPK/5142.64
454Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
3.0
1.5
DSDS/6742.56
461Andrzej Suchodolski
Jan Sadowski
4.0
3.0
DS
WP
DS/6742.22
4742Szczepan Kaczka
Marian Nanke
3.0
4.0
MPMP/10342.01
4810Michał Szymkowiak
Ryszard Korpalski
3.0
1.5
DSDS/6741.12
4915Andrzej Piłaszewicz
Zenon Szanfisz
2.0
2.0
DSDS/9440.10
5045Zdzisław Baran
Jerzy Dobrowolski
0.0
0.0
MPMP/10337.95
512Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
1.5
0.5
DSDS/6737.26

Statystyka ośrodków...