Turniej na maksy

Piątek, 27 marca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
136Maciej Prokuszki
Jakub Lenkiewicz
2.5
1.5
MPMP/4168.0311
225Jarosław Jurkiewicz
Krzysztof Ziewacz
12.0
5.0
MPMP/4165.8010
323Andrzej Orłow
Grzegorz Szulc
7.0
3.0
MAMA/6264.2610
438Zbigniew Świderek
Kazimierz Szkołut
3.0
5.0
MPMP/4163.789
537Bronisław Micek
Michał Kozik
7.0
4.0
MPMP/4160.268
647Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/105-0.1957.847
711Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DSDS/6757.776
844Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
3.0
4.0
SLSL/10556.145
91Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
5.0
4.0
DSDS/6755.654
1024Andrzej Sasin
Urszula Kielak
3.0
0.5
MAMA/6255.104
1146Wiesław Kuś
Sebastian Heller
3.0
3.0
SLSL/10554.873
127Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
3.0
DSDS/6754.773
139Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6754.582
1442Grzegorz Czeremcha
Andrzej Huńka
0.0
3.0

OP
SL/10553.962
1539Ryszard Głuszak
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
MPMP/4153.802
165Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6753.412
1735Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/4153.322
1816Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
3.0
DSDS/6753.002
1912Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
0.0
1.5
DSDS/6752.532
2034Bogusław Bukowski
Stanisław Mróz
0.0
0.0
MP
NZ
MP/4151.971
2141Tadeusz Kois
Władysław Deręgowski
0.0
0.0
SL/10551.161
226Sammy Bałdysz
Bohdan Mazur
4.0
13.0
DS
OP
DS/6750.951
232Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6750.661
2452Tadeusz Kuc
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10550.451
2543Jadwiga Sieczkowska
Józef Mendrek
0.0
1.5

SL
SL/10550.081
2650Beata Madej
Jacek Szczerbowski
1.5
7.0
SLSL/10550.04
2717Dawid Permus
Michał Drankiewicz
2.0
2.0
DSDS/6749.59
2827Jerzy Wójtowicz
Roman Żurowski
0.0
0.0
MPMP/4149.26
2915Jan Sadowski
Dariusz Marczak
3.0
4.0
WP
DS
DS/6748.48
3013Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6748.28
3133Adam Dmochowski
Zdzisław Czajkowski
5.0
0.0
MPMP/4147.56
3245Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
3.0
2.0
SLSL/10547.31
3321Stefan Berwid
Stanisław Dybiec
3.0
2.0
MAMA/6247.05
343Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DSDS/6745.83
3549Tomasz Kłys
Artur Głowacki
4.0
1.0
SLSL/10545.57
3620Bogdan Iwan
Zygmunt Kempiński
1.5
1.5
MAMA/6245.33
3726Józef Ścieński
Kazimiera Przybyło
3.0
1.5
MPMP/4145.19
3848Krzysztof Góra
Ireneusz Wędołowski
5.0
1.5
SLSL/10544.95
398Janisław Fituch
Stanisław Korona
3.0
2.5
DSDS/6744.59
4031Anna Kobis
Jerzy Kobis
0.0
0.5
MPMP/4144.12
414Szymon Niewiadomski
Elżbieta Niewiadomska
1.5
0.5
DSDS/6743.76
4210Bolesław Bernat
Leszek Haber
3.0
4.0
DSDS/6743.50
4329Leszek Gabriel
Kazimierz Świątkowski
7.0
0.0
MPMP/4143.35
4414Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
4.0
DSDS/6743.11
4530Irena Imburska
Irena Nowicka
1.5
1.0
MPMP/4140.61
4640Jan Prewendowski
Mariusz Prewendowski
4.0
0.0
MPMP/4140.22
4732Lidia Stachnik
Maria Jacykiewicz
0.5
0.0
MPMP/4138.49
4822Tamara Cesarz
Ellena Marczykiewicz-Olech
0.0
1.0
 
MA
MA/6238.26
4951Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
SL/10537.46
5028Marta Chudyba
Kazimierz Stolarczyk
0.0
0.0
MPMP/4134.24

Statystyka ośrodków...