Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 26 marca 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
126Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/13771.9814
221Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
4.0
DSDS/723.6053.0413
31Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6751.3011
424Błażej Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
4.0
1.5
MPMP/13742.3410
517Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6031.988
612Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/6728.127
732Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/1373.6024.465
810Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6722.454
98Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6717.053
1037Dariusz Sosin
Mariusz Kita
5.0
12.0
MPMP/1373.6015.443
1114Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
1.5
1.0
DSDS/723.6012.853
1230Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/13711.022
139Sławek Robel
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/678.012
1427Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1377.502
1516Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/723.605.612
1615Wanda Kowalik
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/723.604.231
1731Piotr Markiewicz
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MPMP/1373.600.481
1836Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1373.60-1.501
196Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
3.0
5.0
DSDS/67-1.82
207Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DSDS/67-3.94
2128Adam Krysa
Waldemar Guła
9.0
4.0
MPMP/1373.60-4.12
2218Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
3.0
DSDS/723.60-4.52
234Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-5.98
2413Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.5
DSDS/723.60-6.60
2529Ziemowit Sacha
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
MPMP/1373.60-12.31
2620Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/723.60-15.91
2733Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
1.5
MPMP/1373.60-16.45
2811Andrzej Suchodolski
Dariusz Marczak
4.0
4.0
DSDS/67-22.86
292Henryk Miszkowski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/67-23.84
3038Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.0
MPMP/1373.60-23.99
3134Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
2.5
PK
MP
MP/1373.60-24.38
325Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/67-24.43
3323Robert Mostek
Sławomir Reising
3.0
2.5
MPMP/137-25.63
3435Andrzej Broda
Adam Dmochowski
12.0
5.0
MPMP/1373.60-28.85
353Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DSDS/67-44.06
3619Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DSDS/723.60-48.28

Statystyka ośrodków...