Turniej na maksy
Czwartek, 26 marca 2015
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
26
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/103
64.68
10
2
17
Stanisław Dynowski
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MP
MP/103
63.27
9
3
2
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.5
1.5
MA
MA/88
62.23
8
4
11
Adam Karczmarz
Wojciech Palmowski
5.0
9.0
WM
MA
MA/88
60.29
8
5
12
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.5
MA
MA/88
58.09
7
6
32
Jacek Gąsiorek
Zbigniew Kozioł
2.0
3.0
PK
PK/51
56.83
6
7
34
Eugeniusz Osiński
Andrzej Janda
3.0
5.0
PK
PK/51
56.71
5
8
45
Marek Ziółtkowski
Artur Szybowski
0.0
0.0
PM/108
55.79
4
9
44
Stanisław Modrzyński
Czesław Ossowski
0.0
2.0
NZ
KP
PM/108
53.73
3
10
25
Adam Matyasik
Marcin Wilczyński
5.0
3.0
MP
MP/103
53.72
2
11
38
Piotr Zamiar
Andrzej Michałowski
3.0
3.0
PM
PM/108
53.64
2
12
6
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
53.43
2
13
42
Zbigniew Prasek
Adam Suchodolski
5.0
2.0
PM
PM/108
52.56
2
14
13
Eugenia Stefanów
Ryszard Cieślik
1.5
1.5
MP
MP/103
52.41
2
15
14
Szczepan Kaczka
Marian Nanke
3.0
4.0
MP
MP/103
52.15
2
16
5
Andrzej Mazur
Witold Moreń
0.0
0.0
MA
MA/88
51.88
2
17
24
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MP
MP/103
51.66
1
18
40
Aleksandra Rekowska
Robert Krawczyk
0.0
3.0
PM
PM/108
51.01
1
19
27
Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MP
MP/103
50.35
1
20
19
Tytus Bisping
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
WP
MP/103
50.34
1
21
8
Aleksander Makarewicz
Jan Milewski
0.0
0.0
MA
MA/88
50.25
1
22
36
Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZ
PK/51
49.70
1
23
31
Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.0
0.5
PK
PK/51
49.45
24
33
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PK
PK/51
49.38
25
37
Anna Krasińska
Piotr Suchodolski
0.0
4.0
NZ
PM
PM/108
49.21
26
43
Witold Hoppe
Romuald Wierzbowski
0.0
0.0
NZ
PM/108
48.89
27
3
Jerzy Pałysa
Janusz Oleksiak
0.0
0.0
MA
MA/88
48.80
28
35
Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PK
PK/51
48.48
29
23
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MP
MP/103
48.28
30
18
Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MP
MP/103
48.10
31
28
Kazimierz Nowaczyk
Jan Truniarz
1.5
1.0
MP
MP/103
48.03
32
7
Kazimierz Dobrzyniecki
Przemysław Ślesicki
4.0
7.0
MA
MA/88
47.15
33
41
Leszek Szybowski
Maciej Bujny
0.0
0.0
PM
PM/108
47.00
34
16
Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/103
46.64
35
15
Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MP
MP/103
46.11
36
20
Halina Samborek
Czesław Usarz
1.5
0.5
MP
MP/103
45.18
37
22
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MP
MP/103
44.43
38
4
Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.5
1.5
MA
MA/88
43.40
39
1
Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MA
MA/88
43.01
40
30
Zdzisław Żuber
Marek Rusek
2.5
2.5
PK
PK/51
39.45
41
39
Hanna Rudowska
Marek Rudowski
0.0
0.0
PM/108
38.18
42
21
Andrzej Kuciński
Jerzy Piekarski
0.0
0.0
MP
MP/103
33.79
43
10
Janusz Krzykowski
Waldemar Surmacz
0.5
1.5
MA
MA/88
31.19
Statystyka ośrodków...