Turniej na maksy

Czwartek, 26 marca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
126Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10364.6810
217Stanisław Dynowski
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MPMP/10363.279
32Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.5
1.5
MAMA/8862.238
411Adam Karczmarz
Wojciech Palmowski
5.0
9.0
WM
MA
MA/8860.298
512Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
2.5
MAMA/8858.097
632Jacek Gąsiorek
Zbigniew Kozioł
2.0
3.0
PKPK/5156.836
734Eugeniusz Osiński
Andrzej Janda
3.0
5.0
PKPK/5156.715
845Marek Ziółtkowski
Artur Szybowski
0.0
0.0
PM/10855.794
944Stanisław Modrzyński
Czesław Ossowski
0.0
2.0
NZ
KP
PM/10853.733
1025Adam Matyasik
Marcin Wilczyński
5.0
3.0
MPMP/10353.722
1138Piotr Zamiar
Andrzej Michałowski
3.0
3.0
PMPM/10853.642
126Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8853.432
1342Zbigniew Prasek
Adam Suchodolski
5.0
2.0
PMPM/10852.562
1413Eugenia Stefanów
Ryszard Cieślik
1.5
1.5
MPMP/10352.412
1514Szczepan Kaczka
Marian Nanke
3.0
4.0
MPMP/10352.152
165Andrzej Mazur
Witold Moreń
0.0
0.0
MAMA/8851.882
1724Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.5
MPMP/10351.661
1840Aleksandra Rekowska
Robert Krawczyk
0.0
3.0
PMPM/10851.011
1927Halina Święch
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MPMP/10350.351
2019Tytus Bisping
Wit Klapper
5.0
21.0
MP
WP
MP/10350.341
218Aleksander Makarewicz
Jan Milewski
0.0
0.0
MAMA/8850.251
2236Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5149.701
2331Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.0
0.5
PKPK/5149.45
2433Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PKPK/5149.38
2537Anna Krasińska
Piotr Suchodolski
0.0
4.0
NZ
PM
PM/10849.21
2643Witold Hoppe
Romuald Wierzbowski
0.0
0.0
NZ
PM/10848.89
273Jerzy Pałysa
Janusz Oleksiak
0.0
0.0
MAMA/8848.80
2835Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PKPK/5148.48
2923Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10348.28
3018Ewa Kwiecień
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MPMP/10348.10
3128Kazimierz Nowaczyk
Jan Truniarz
1.5
1.0
MPMP/10348.03
327Kazimierz Dobrzyniecki
Przemysław Ślesicki
4.0
7.0
MAMA/8847.15
3341Leszek Szybowski
Maciej Bujny
0.0
0.0
PM
PM/10847.00
3416Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.5
2.0
MPMP/10346.64
3515Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/10346.11
3620Halina Samborek
Czesław Usarz
1.5
0.5
MPMP/10345.18
3722Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MPMP/10344.43
384Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.5
1.5
MAMA/8843.40
391Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MAMA/8843.01
4030Zdzisław Żuber
Marek Rusek
2.5
2.5
PKPK/5139.45
4139Hanna Rudowska
Marek Rudowski
0.0
0.0
PM/10838.18
4221Andrzej Kuciński
Jerzy Piekarski
0.0
0.0
MPMP/10333.79
4310Janusz Krzykowski
Waldemar Surmacz
0.5
1.5
MAMA/8831.19

Statystyka ośrodków...