Turniej na maksy

Środa, 25 marca 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
169Andrzej Duda
Piotr Klichta
3.0
4.0
OPOP/9568.4019
210Agnieszka Chudy
Łukasz Gaweł
3.0
5.0
DSDS/6863.4618
372Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OPOP/9562.3317
459Waldemar Jaworski
Janusz Buksa
13.0
5.0
SL
MP
MP/8961.1016
556Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MPMP/8960.7415
620Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6860.3114
722Mirosław Bublewicz
Wiesław Żegilewicz
9.0
12.0
LBLB/4959.6013
871Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OPOP/9559.5913
952Marcin Wilczyński
Bogusław Wardzała
3.0
7.0
MPMP/8959.3112
1041Jerzy Pasich
Jacek Kalinowski
7.0
7.0
MPMP/8958.9111
1117Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6856.4610
1255Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/8956.059
134Piotr Kulesza
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6856.048
1449Jacek Młyńczyk
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MPMP/8955.107
1514Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/6854.956
1635Zdzisław Gędłek
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/89-0.3754.525
1760Grzegorz Superson
Marek Jaworski
9.0
12.0
MPMP/8954.424
181Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6853.914
1978Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.0
1.5
OPOP/9553.614
2042Jakub Kowal
Rafał Synowiec
12.0
9.0
MPMP/8953.464
2133Stanisław Jaros
Kazimierz Latawiec
5.0
11.0
MPMP/8953.404
2254Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
5.0
1.5
MPMP/8953.023
2330Radosław Liskowiak
Grzegorz Pogodziński
5.0
5.0
LBLB/4952.673
2451Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/8952.503
2526Tadeusz Kowalicki
Wojciech Kurzawski
7.0
5.0
LBLB/4952.433
2643Waldemar Rybka
Janusz Natorski
4.0
4.0
MPMP/8952.423
2729Bogusław Mazierski
Zygmunt Stachowiak
3.0
9.0
LB
ZP
LB/4952.383
2873Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9552.173
295Henryk Nowiński
Andrzej Pliszczyński
3.0
4.0
DSDS/6851.932
3032Józef Barczyk
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/8951.902
3123Marek Marciniak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LBLB/4951.742
3225Kazimierz Kardasz
Władysław Królik
3.0
3.0
LBLB/4951.722
3358Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/8951.542
3437Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.0
MPMP/8951.522
3511Piotr Marcinowski
Lech Warężak
4.0
9.0
DSDS/6851.481
3661Paweł Skałacki
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/8951.371
3765Aleksander Wójcik
Wacław Gąssowski
5.0
12.0
MPMP/8951.291
3863Marek Faber
Małgorzata Praszałowicz
4.0
5.0
MPMP/8951.271
3915Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
0.0
DSDS/6850.621
4036Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
2.5
MPMP/8950.401
4148Reginald Sukiennik
Adam Lenda
12.0
3.0
MPMP/8949.50
4240Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8949.32
4324Zbigniew Kosiór
Czesław Plachimowicz
3.0
4.0
LBLB/4949.26
4445Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MPMP/8949.10
4562Maciej Mąka
Piotr Zięba
5.0
5.0
MPMP/8949.04
4647Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MPMP/8948.65
4719Wojciech Lubas
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6848.46
482Anna Jankowska
Maciej Rochowicz
2.0
4.0
DSDS/6848.29
4966Michał Grzemowski
Tomasz Bielaczyc
0.0
0.0
MPMP/8948.15
506Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6847.94
5164Barbara Batkiewicz
Kazimierz Chłobowski
9.0
9.0
MPMP/8947.74
5239Wit Klapper
Jan Blajda
21.0
13.0
WP
MP
MP/89-0.3747.73
5318Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0
DSDS/6847.09
5421Barbara Soroko
Arkadiusz Jaranowski
1.5
0.0
LBLB/4947.05
5513Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/6846.91
5616Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6846.91
5776Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9546.75
589Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
3.0
4.0
DSDS/6846.52
5967Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8946.38
6074Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9546.24
6134Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8946.20
628Aleksander Czajka
Lech Kostecki
7.0
5.0
DSDS/6846.07
6344Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
2.5
7.0
ZP
MP
MP/8945.41
6428Beata Golec
Janusz Hliwa
3.0
7.0
LBLB/4945.15
6553Adam Matyasik
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MPMP/8944.56
6646Tadeusz Garbacik
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MPMP/8943.75
6750Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8943.51
687Rachel Lillycrop
Jonathan Lillycrop
6.0
6.0
GBRDS/68-0.1842.38
6957Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8941.81
7031Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8941.46
7170Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9541.42
7212Janusz Kowalski
Stanisław Nadkierniczny
1.0
3.0
DSDS/68-0.1841.04
7327Renata Lachowicz
Lucjan Giwojno
0.0
0.0
LBLB/4940.96
7479Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
1.0
0.0
OPOP/9540.83
7577Michał Bąk
Leopold Przygoda
2.5
4.0
OPOP/9539.94
7675Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9539.75
773Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/6838.87
7838Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
0.0
MPMP/8936.52
7968Alicja Mosiałek
Maciej Kliś
1.0
2.0
MPMP/8936.17

Statystyka ośrodków...