Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 marca 2015

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
128Przemysław Zawada
Kamil Nowak
15.0
5.0
SL
WP
MP/1373.6078.1013
217Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6045.7312
326Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
12.0
7.0
PK
MP
MP/1373.6041.4810
425Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/1373.6041.169
55Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6736.698
69Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6731.506
736Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/1373.6029.415
81Wojciech Skonieczny
Janisław Fituch
5.0
3.0
DSDS/6728.383
911Jan Pawłowski
Andrzej Robak
2.5
4.0
DSDS/6725.313
1031Maciej Prokuszki
Andrzej Gałęza
2.5
5.0
MPMP/13724.383
1119Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
4.0
DSDS/723.6022.732
1216Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
1.5
1.0
DSDS/723.6020.732
1329Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/1373.6014.752
1427Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/1378.812
1520Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.605.851
162Marcin Pastudzki
Szymon Niewiadomski
1.5
1.5
DSDS/675.811
1721Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.604.231
1815Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.5
DSDS/723.603.411
1918Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.602.66
203Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/671.94
2123Błażej Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
4.0
1.5
MPMP/137-0.81
2212Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/67-1.50
2324Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.5
2.5
MPMP/137-5.00
2414Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DSDS/723.60-6.59
2530Roman Żurowski
Lech Kozłowski
0.0
0.0
MPMP/137-7.27
266Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
3.0
DSDS/67-10.63
2733Adam Dmochowski
Stefan Bentkowski
5.0
1.0
MPMP/1373.60-11.92
288Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DSDS/67-18.44
2910Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
2.0
0.5
DSDS/67-19.69
3034Kazimiera Przybyło
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/1373.60-21.71
314Ryszard Korpalski
Barbara Radomska
1.5
3.0
DSDS/67-37.00
3237Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/1373.60-41.09
3335Andrzej Broda
Zbigniew Szkołut
12.0
5.0
MPMP/1373.60-41.88
347Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
3.0
DSDS/67-42.38
3513Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DSDS/723.60-66.34
3638Piotr Markiewicz
Jerzy Wójtowicz
5.0
0.0
MPMP/1373.60-72.40

Statystyka ośrodków...